• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Стадіон в Єкатеринбурзі до ЧС 2018 року

Стадіон в Єкатеринбурзі до ЧС-2018 реконструюється. І так, знову. Справа в тому, що попередня переробка спортивної споруди не була пов'язана з російським Мундіалем. Мається на увазі, що виконані тоді роботи з реставрації «Центрального» не відповідали заявленим нормам ФІФА. Планується, що спортобъект буде відданий в експлуатацію вже в кінці 2017 року.


Старий-новий стадіон «Центральний» в Екб


На час проведення Чемпіонату світу з футболу в Росії «Центральний» перейменують.


Будівництво стадіону в Єкатеринбурзі до ЧС-2018 в сенсі, його реконструкція, як ми вже з'ясували, йде повним ходом. В даний момент часу, згідно із встановленим планом, виконано більше 50% запланованих робіт.


В кінці вересня 2016 року, наприклад, завершилися роботи по встановлення всіх восьми пілонів. Власне, на них і буде триматися дах стадіону. Зазначимо, що висота кожного такого пілона, він же опорна колона, становить 42 метри. Складається один такий пілон з металевих кілець (зовнішнього і внутрішнього). Додатково всі кільця пройшли через етап армування простору. В кінці був залитий високоміцний бетон (безусадочний).


До моменту початку ЧС-2018 в Єкатеринбурзі, який в гордій самоті представляє Азійський кластер, буде побудований новий стадіон. Так, ми згодні, що раніше в тексті зазначили, що спортивна споруда було закрито на реконструкцію. Більше того, такими відомостями ділиться сам забудовник. Однак, по суті, від колишньої «Центрального» залишилася тільки стінка фасаду. Ну хоч щось


Цікавий факт: стадіон існує ось уже понад півстоліття.


Стадіон в Єкатеринбурзі до ЧС 2018 року


Скількох людей зможе заманити в свої обійми «Єкатеринбург Арена»?


Хочете цікаву особливість щодо місткості стадіону? Ловіть. Виявляється, що на час проведення російського Мундіалю відвідати «Єкатеринбург Арену» зможуть близько 35000 глядачів. Природно, всі вони зможуть насолодитися футболом високої якості належним чином. По завершенні турніру місткість оновленого «Центрального» складе багатьом менше — близько 21-22 тис. глядачів. Вся справа в збірно-розбірних трибунах, підготовлених архітекторами на вимогу замовника спеціально для самого головного турніру FIFA.


Стадіон в Єкатеринбурзі, який, цілком можливо, і буде відкрито раніше 2018 року, вже точно порадує жителів і гостей міста своєю дивовижною красою, якщо не місткістю. Це буквально торт. Яким хочеться поласувати. Власне, з одного його (такого торта) сторони і буде встановлена збірно-розбірна трибуна (або їх буде кілька, скріплених разом).


Невідомо, як надалі обійдуться з вільним простором керівники і власники спортивної споруди. Втім, справжньої насолоди у фанатів від спістереження за грою на полі двох суперників вони цим точно не заберуть.


З іншого боку, на дизайнерських фото об'єкт схожий на Колізей. Загалом, скоро побачимо, як він буде виглядати насправді.


Стадіон в Єкатеринбурзі до ЧС 2018 року


Реконструкція придатного спортивного об'єкта, або Будівництво спортивної споруди майже з нуля


«Єкатеринбург Арена» (або, якщо хочете, стадіон «Центральний») займає велику площу. В її розпорядженні», якщо так можна висловитися, цілих 10 з гаком гектарів землі. На такій території розташовуються всі об'єкти спорткомплексу, відкриті для задоволення всіх нагальних потреб глядачів, футболістів, організаторів і т. д.


Якщо говорити, власне, про поле стадіону, то його трошки поглибили. А може бути, і не трошки. На 6 метрів, в загальному. Це також дозволило збільшити кількість глядацьких місць. Яких, втім, все одно в результаті зменшиться. Також варто відзначити, що трибуни будуть розташовуватися під навісом. Вся ця металева конструкція, що служить накриттям, читай захистом від сонця, дощу, снігу, піднятися над землею на висоту 45 метрів.


«Єкатеринбург Арена» прийме виключно матчі групової стадії турніру. Спочатку в плани замовників входило збільшення місткості стадіону до 45 тис. глядачів, однак на ділі це виявилося неможливим, в результаті чого Екб і втратив можливість приймати матчі наступних етапів змагання.


Є інформація, що всього на будівництво оновленого «Центрального» буде витрачено близько 13-15 млрд рублів. Причому більша частина з цих грошей вже, як мовиться, зіграла свою роль, тобто пішла на благо справи.


Стадіон в Єкатеринбурзі до ЧС 2018 року


Плани на майбутнє


По закінченні російського Чемпіонату світу стадіон «Центральний» стане домашньою ареною футбольного клубу «Урал». Крім цього, тут у вільні від футболу дні час від часу будуть проводитися громадські заходи. Правда, після реконструкції його колишня «особливість» — легкоатлетичне ядро — залишиться в минулому, тому він буде придатний виключно для футболу і, наприклад, концертів.


В даний момент часу, начебто, ведуться роботи з бетонування підстави трибун. Вони передбачають формування своєрідного теплового контуру спортивної споруди. Після цього, ймовірно, на початку 2017 року, робітники, що діють на стадіоні, приступлять до виконання оздоблювальних робіт. А навесні за планом повинен початися процес засеіванія газону. Влітку того ж року тимчасові опори даху «торта» (або єкатеринбурзького Колізею, якщо хочете) замінять на пістійні.


Стадіон в Єкатеринбурзі до ЧС 2018 року


Стадіон в Єкатеринбурзі до ЧС-2018 він же старий-новий «Центральний»


Уточнимо для тих, хто приїжджий: стадіон «Центральний», він же «Єкатеринбург Арена» (таку назву у спортоб'екта буде тільки на час проведення Чемпіонату світу з футболу в РФ), розташований за адресою: вулиця Рєпіна, будинок 5.


В якості додаткової допомоги для орієнтування на місцевості ось вам підказка: футбольне поле знаходиться на перетині відразу трьох вулиць: природно, Рєпіна, а також Малишева та Пирогова. Якщо що, це саме «серце» Єкатеринбурга.

загрузка...
Стадіон в Єкатеринбурзі до ЧС 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають