• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Стадіон у Волгограді до ЧС 2018 року

Стадіон у Волгограді до ЧС-2018 будується на радість усім фанам футболу. Місцем для його зведення причетні до проекту люди вибрали ту саму територію, на якій раніше стояв стадіон «Центральний». До речі, те було багатофункціональна спортивна споруда, яка проіснувала понад півстоліття. Але вже несучасну. Воно слугувало не тільки домашньою ареною футбольного клубу «Ротор», а також майданчиком для проведення різного роду громадських заходів, у тому числі спортивних і культурних.


«Львів Арена», або Перемога міста


Напередодні старту ЧС-2018 Волгоград отримає стадіон, який відповідає всім нормам ФІФА. На час проведення турніру він буде носити назву «Львів Арена», тоді як після — «Перемога». Тут згодом будуть проходити домашні зустрічі команди «Ротор-Волгоград» зі своїми суперниками і, бути може, ігри збірної Росії з футболу.


Стадіон у Волгограді до ЧС 2018 року


Фото будівництва стадіону «Львів Арена», який прийме кілька матчів Чемпіонату світу з футболу 2018 року виключно на груповій стадії, наявні у вільному доступі, свідчать про справжній хід робіт. На даний момент часу вже був закладений фундамент, встановлена основа для організації трибун, а також стався монтаж компресійного кільця.


Компресійне кільце — це елемент основи покрівельної системи, причому головний, завдяки якому будівельники зможуть запросто приєднати до спорудження вантову систему і ферми над фойє. Подібного роду кріплення різних конструкцій, що виконують кожен свою роль, в майбутньому дозволить з легкістю поєднати компресійне кільце з зовнішнім фасадним. Цікаво, що маса такого «колечка» становить близько 1300 тонн.


«Перемога» — для «Ротора» і футбольних фанатів


На дизайнерських фото стадіон у Волгограді, підготовлений спеціально до ЧС-2018 який пройде в Росії, представлений у вигляді такого собі «Кубка Перемоги». Власне, це не було випадковістю, адже саме місто Волгоград славиться своєю історією, яка, не приховуємо, безпосередньо пов'язана з військовою тематикою. Тому-то і назва у нього відповідне.


Волгоградський стадіон, який зараз будується для проведення на ньому кількох ігор турніру ЧС-2018 відноситься до Волжському кластеру. У цю ж групу, до речі, входять Казань, Нижній Новгород, Самара і Саранськ.


Стадіон у Волгограді до ЧС 2018 року


Зі слів архітекторів, фасад «Львів Арени» (або «Перемоги», якщо хочете) в кінцевому рахунку, коли дизайнерська мрія стане реальністю, буде негласно нагадувати святковий салют на честь «Великої Перемоги». А взагалі, сама спортивна споруда, виключаючи всю його привабливість, яка, не приховаємо, як раз таки і виділяє його серед безлічі інших, на яких пройдуть матчі російського Мундіалю, на повірку виявиться суперсучасним. Знову ж, зі слів архітекторів.


Додатково, власне, до стадіону додається козирок. Поле буде встелене натуральним газоном, а також доповниться високоефективною системою підігріву, організованою забудовником на вимогу, так би мовити, клієнта. Ну і щоб відповідати нормам ФІФА, напевно, теж.


Загальна кількість глядачів, які зможуть наживо поспістерігати за матчами національних збірних під час Чемпіонату світу з футболу в Росії і підтримати улюблену команду «Ротор» в недалекому майбутньому, становить 45 тис.


Хід будівництва і розвиток проекту


За підрахунками людей, зайнятих підрахунками грошей, виділених на будівництво стадіону «Перемога», його загальна вартість дорівнює близько 20 млрд рублів. При цьому не виключається можливість, що з часом і ця цифра зросте. Нагадаємо, що трохи раніше ті ж люди, зайняті підрахунками, оцінювали будівельні роботи всього в 10 млрд рублів.


Будівництвом спортоб'екта займаються понад 1000 робітників. Втім, деякі джерела стверджують, що їх загальна кількість все ж не сягає 1 тис. Так чи інакше, а всі вони одночасно (якщо, звичайно, не відпочивають) розміщуються по периметру: площа території, де розгорнулося будівництво стадіону, що дорівнює 4000 кв. м.


Стадіон у Волгограді до ЧС 2018 року


Спочатку, коли стався злам «Центрального», ними були виявлені множинні снаряди, що збереглися під землею ще з часів проведення Сталінградської битви. Раніше вони залишились непоміченими, так як будівельники «Центрального» не заглиблювалися настільки сильно в землю, як це зробили робітники, зайняті зведенням «Перемоги».


З боку можна подумати, що зовнішній вигляд «Львів Арени» нагадує корону. З усіх боків така «корона» буде підтримуватися спеціальними опорами, в тому числі і підводними стінками. З одного боку зі стадіону відкривається вид на Мамаїв курган, де встановлений знаменитий монумент «Батьківщина-мати кличе!», і це можна явно побачити на знімках проекту, представлених архітекторами раніше, тоді як з іншого — вид на правий берег Волги. Власне, саме тому, що в безпосередній близькості до стадіону протікає річка, було прийнято рішення щодо реконструкції та зміцненню підводних стінок новими опорами.


Планується, що здача об'єкта в експлуатацію відбудеться не раніше листопада 2017 року. Про це свідчить проект архітекторів. За чутками, зараз для забудовника і будівельників зокрема створені всі умови для точного дотримання запланованого графіка робіт.


Стадіон у Волгограді до ЧС 2018 року


Стадіон у Волгограді до ЧС-2018: під наглядом у «Батьківщини-матері»


Дійсно, «Батьківщина-мати» буквально стежить за тим, що відбувається у Волгограді, в тому числі і за стадіоном «Перемога». Якщо ви — турист, то знайти спортивна споруда, де пройдуть матчі турніру, нескладно: достатньо потрапити на проспект ім. В. І. Леніна. Там вам слід знайти будова 76. Будьте впевнені, що воно не загубиться серед інших. А маяком вам у поміч буде скульптура.

загрузка...
Стадіон у Волгограді до ЧС 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають