• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

М'яч ЧС 2018 року

М'яч ЧС-2018 буде розроблений видатним Майстром — «німцем», яким стане компанія Adidas. Власне, останнім часом тільки йому і довіряють цю справу, в сенсі, її співробітникам. Незважаючи на те, що Jabulani, скажімо так, був неоднозначним. З іншого боку, разом з ним було дуже цікаво спістерігати за матчами ЧС-2010 який проходив у ПАР. Але то вже залишилося далеко в минулому.


М'яч ЧС 2018 року


М'яч для Кубка конфедерацій — м'яч для Чемпіонату світу?


Повернемося до російського Мундіалю. М'яч чемпіонату світу з футболу 2018 року офіційно буде представлений, як нам відомо, в 2017. Останнім часом чутки навколо нього припинилися, і це могло насторожити фанатів. Справа в тому, що м'яч Кубка конфедерацій-2017 отримав назву: для нього було обрано ім'я «Красава». Зазначимо, що цей турнір — своєрідна репетиція Мундіалю.


І хоча назва м'яча Чемпіонату світу 2018 року все ще тримається в таємниці з простої причини — триваючого процесу його розробки, вже зараз можна припустити, що він буде високотехнологічним. Цілком можливо, що компанія Adidas доповнить «сферу» різноманітними датчиками, які обов'язково припадуть до душі в першу чергу футболістам і суддям, а вже потім — глядачам.


Головне, щоб він несподівано не поміняв свій рух у польоті. Джабулані, знову привіт тобі!


М'яч ЧС 2018 року


Гарний Красава, або Прикраса футбольного м'яча


Офіційний м'яч ЧС-2018 цілком можливо, буде прикрашений у відповідності з головними принципами російського Мундіалю: во славу підкорення космосу, в інтересах іконопису і з виразом величезної любові до спорту номер один — до футболу.


А тепер повернемося до м'яча, підготовленому для Кубка конфедерацій. Ймовірно, що ним же і зіграють на російських стадіонах влітку 2018 року. Своє ім'я — Красава, — як нескладно здогадатися, він отримав з двох простих причин: по-перше, як свого роду данина прізвисько Вовка, обраного талісмана турніру, — Забивака, а по-друге, щоб іноземці змогли з легкістю вимовити його вголос.


М'яч ЧС-2018 з футболу буде випробуваний вперше на полях російських стадіонів під час проведення Кубка конфедерацій-2017. Імовірно. Знову ж таки, якщо тільки це буде той самий «куля», який організатори турніру на пару з брендом Адідас підготували спеціально для майбутнього Мундіалю.


М'яч ЧС 2018 року


М'яч ЧС-2018: Красава чи ні?


М'яч Чемпіонату світу 2018 року, який пройде в Росії з 14 червня по 15 липня 2018 року, якщо підсумувати все сказане вище в тексті, буде Красавой. І в прямому, і в переносному сенсі цього слова. Нехай же іноземці зайвий раз запитують про його значенні, в той час як російська людина з радо

загрузка...
М'яч ЧС 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають