• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Стадіон у Ростові-на-Дону до ЧС 2018 року

Стадіон у Ростові-на-Дону, побудований до ЧС-2018 мабуть, один з кращих, і от як раз таки для отримання такого статусу саме його будівництво має відповідати цьому. Власне, усі підстави для цього є. Процес йде, люди радіють, ведеться підготовка до майбутнього. Думається, що воно принесе всім щастя. Футбольне. Мало?


«Ростов Арена»


Значить, «Ростов Арена». Бути може, вступ вийшов трохи зім'ятим. Добре, тепер давайте викладемо всю суть в деталях.


Стадіон у Ростові-на-Дону, об'єкт, що будується спеціально до Чемпіонату світу з футболу 2018 року, швидше за все, увійде в п'ятірку кращих, що прийматимуть матчі турніру, якщо не в трійку. Тут пройдуть зустрічі національних збірних, запланованих відповідно до затвердженої сітці змагань, до 1/8 фіналу включно. Очікується, що в Ростов влітку 2018 прибуде велика кількість туристів як з довколишніх регіонів і дальніх районів країни, так і з-за кордону.


Ростовський стадіон, побудований до ЧС-2018 на ранніх етапах розвитку проекту міг бути названий «Левбердон Ареною» (все-таки відчувається колорит у цьому виразі, так; і не варто жартувати щодо всяких там дурниць), або ж просто отримати ім'я «Дон Арена». «Лівий берег Дону» відпав, швидше за все, з причини важкого для вимови іноземців, а Дон, як ви всі знаєте, протікає не тільки в Ростові.


Так чи інакше, а «Ростов Арена» звучить гордо, погодьтеся. У цій назві теж відображається колорит міста, заснованого Єлизаветою Петрівною в далекому 1749 році. Нехай воно і не блищить оригінальністю, як «Левбердон». Гаразд, з цим ми, здається, розібралися.


Стадіон у Ростові-на-Дону до ЧС 2018 року


Особливості «Дон Арени», розташованої в Ростові


Ближче до суті. Поговоримо про особливості? Чому, власне, стадіон в Ростові, будується спеціально до Чемпіонату світу 2018 року, повинен в підсумку увійти в п'ятірку кращих спортобъектов, що представляють інтереси організаторів турніру? Тому що він оригінальний. І якщо не в назві, то в конструкції. Тут без розмов.


Взагалі, за весь час було виявлено, що чимало варіантів запропоновано, якими виражалося власне бачення того чи іншого архітектора щодо розвитку левбердонского спортивної споруди. У підсумку зупинилися на овальної форми будівлі з п'ятьма поверхами. Глядацькі трибуни у такій будові розташовуються в три яруси. Варто зауважити, що самі вони будуть відкритими. Втім, окрема їх частина додатково все ж сховається під дах хвилеподібної форми.


В цілому по периметру арени буде встановлено 45000 глядацьких місць. І ФІФА це заохочує, беззастережно, адже саме стільки і вимагається згідно встановленим нормам.


Стадіон у Ростові-на-Дону до ЧС 2018 року


Візуальна складова


Візуально всі глядацькі місця, якщо на те пішло, сприймаються як сидіння на парусній яхті. А взагалі, «крилоподібні» вийшла арена. «Повітряної», якщо хочете. Ну як-то поетично хочеться висловитися. Фасад вітражний — важливий гість. Бачите, вірші складати в честь стадіону можливо. Вже, так.


Планується, що окремо забудовником заздалегідь буде організовано і таке місце, з якого відкривається неймовірної краси панорама на річку Дон.


Вітражний фасад, зазначений в плані проекту, складається з металевих конструкцій належної ступеня жорсткості і міцності і скла. Це зробить арену помітною і привабливою в світлий і темний час доби. Навіть єдиний козирок, раніше складався з окремих складових частин, кожна з яких виражала собою Дон у всій його красі (його ландшафт, вигини тощо), з висоти пташиного польоту здасться виразним і красномовним.


Стадіон у Ростові-на-Дону до ЧС 2018 року


Бюджет проекту та хід будівництва


Футбольний клуб «Ростов», який відродився під наставництвом Курбана Бердиєва після того, що сталося з командою кризи, відтепер стане приймати своїх суперників виключно на полі, розташованому неподалік від Гребного каналу. Хочеться вірити, що це зарядить їх і без того заряджений запал на звершення нових подвигів.


«Ростов Арена», за підрахунками людей, що займаються обчисленням загальної вартості проекту, обійшовся замовникові в суму близько 20 млрд рублів. Звичайно, це чималі гроші, але в той же час чітко видно, що вони пішли в справу. Намічений графік будівництва дотримується робітниками, і якщо все так і продовжуватиметься, то спортобъект здадуть в експлуатацію до наміченого терміну, а то й раніше. До другої половині 2017 року треба встигнути.


Головний стадіон Ростова в майбутньому, зараз будується напередодні проведення в місті матчів ЧС-2018 станом на кінець 2016 року, показовим хоча б як визначна архітектурна споруда. Вже зараз помітні основні конструкції, які стануть його візитною карткою згодом. Будівельним бригадам залишилося доробити мінімум з наміченого плану по монтажу затверджених у проекті металоконструкцій, після чого розпочнуться оздоблювальні роботи.


В принципі, ось і всі основні відомості про одного представника Південного кластера. До речі, другий — Сочі.


Стадіон у Ростові-на-Дону до ЧС 2018 року


«Левбердон Арена», або Будівництво стадіону в Ростові-на-Дону до ЧС-2018


До речі, поле буде натуральним, в сенсі, газон. Його посівом займуться орієнтовно навесні 2017.


Туристу на замітку: «Ростов Арена» розташований в Кіровському районі міста, стоїть на Лівому березі Дону, а неподалік розташовується Гребний канал.


«Левбердон Арена» — це неофіційна назва головного ростовського спортивної споруди. Принаймні, місцеві жителі вас точно направлять в потрібному напрямку, задавши їм питання і згадавши в ньому зазначене словосполучення.

загрузка...
Стадіон у Ростові-на-Дону до ЧС 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають