• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Стадіон в Калінінграді до ЧС 2018 року

Стадіон в Калінінграді до ЧС-2018 будується згідно з наміченим графіком. Не так давно з успіхом був проведений монтаж першого кутового блоку покриття, яке в загальному буде виконано в прямокутній формі з завідомо залишеним прорізом посередині. Планується, що вже до кінця 2017 року об'єкт здадуть в експлуатацію, як і було обумовлено в договорі раніше.


«Калінінград Арена»


«Стадіон Калінінград» прийме кілька матчів групової стадії довгоочікуваного футбольного турніру, який організовує Росія для себе і решти світу вже в 2018 році. Він відноситься до Північно-західного кластеру, до числа яких також належить і Санкт-Петербург.


Для ЧС-2018 в Калінінграді відкриють спортивна споруда, яка вмістить у загальній складності 35 тисяч глядачів. Планувалося, що місткість арени складе 45 тис., однак труднощі виникли ще на ранньому етапі розвитку проекту. За ними, власне, і була економія, а з нею з'явився і ряд інших факторів, що вилилися у підсумку в складні, але можна розв'язати питання, все-таки переконали представників ФІФА в тому, що і без додаткових 10000 глядацьких місць «Калінінград» впорається зі своїми обов'язками на ура.


Слідом за цим хочеться відзначити і те, що після завершення Мундіалю керівництво стадіону планує скоротити кількість глядацьких місць до 25 тис. Цього, втім, буде достатньо для того, щоб на арену прийшли фанати «Балтики» і підтримали свій улюблений клуб. Також це дозволить об'єкту безперешкодно проводити різні громадські заходи.


Достовірно невідомо, чи зміниться даний назва споруджуваного спортивного споруди по завершенні російського Мундіалю.


Стадіон в Калінінграді до ЧС 2018 року


Калінінградська «Альянц Арена»


Чемпіонат світу з футболу 2018 року в Калінінграді чекали точно так само, як і у Владивостоці. Однак, як показала історія, за цим показником Кенігсберг перевершив кінцевий пункт на Транссибірської магістралі. Поки що.


Ну вистачить лірики! Стадіон, який зараз будується в Калінінграді, можна запросто назвати новою «Балтикою». На самому початку процесу керівники проекту планували, що «Балтика Арена» стане своєрідною калінінградської «Альянц Арену». Час показав, що зірки проти, якщо так можна виразитися.


Зараз же простежується той факт, нехай і не настільки очевидно, що він більше схожий на «Кейптаун», щоправда, на відміну від того — овально-круглого, прямокутний. Хоча і від «Баварії» у нього є що-то теж. Можливо, навіть більше.


Стадіон в Калінінграді до ЧС 2018 року


Хід будівництва стадіону


На наявних фото будівництва, доступних в Мережі, «Стадіон Калінінград» виділяється тим, що його, як можна помітити, збирають за принципом " ЛЕГО-конструктора. Втім, якщо ви побачили це, то це, зізнатися, вже добре.


Так чи інакше, а дах у львові не буде розсувний, як планувалося спочатку. По периметру поля на рівні найвищої точки встановленого козирка буде порожнеча. Це означає, що трибуни будуть під накриттям, тоді як газон залишиться під відкритим небом.


Відомо, що окремо проектувальники займаються вирішенням питання, пов'язаного з оформленням фасаду. Як і в Мюнхені, в Калінінграді хочуть зробити щось подібне — міняє свій колір конструкцію, в залежності від температури повітря в даний момент часу. Сама така конструкція, імовірно, виготовляється зі спеціального пластику.


Зазначимо, що до цього моменту вже був встановлений перший кутовий блок покриття стадіону. А рівно через рік, згідно з планом, арена повинна бути готова. Всього ж блоків, встановлених по периметру, як випливає з затвердженого проекту, налічується аж 16 штук. 7 з них вже були змонтовані.


Стадіон в Калінінграді до ЧС 2018 року


План і ціна будівельних робіт


Слід сказати, що для будівництва стадіону були залучені чималі сили: крім сотень робочих на будмайданчику задіяні чотири гусеничних крана різної вантажопідйомності і маса допоміжної техніки.


Відомо, що створюване покриття з блоків над стадіоном буде представлено у вигляді закритої конструкції. І, як ми вже сказали, посередині залишається відкритим отвір — прямо над футбольним полем.


Будівництво «Калінінград Арени» обійшлося замовнику у близько 20 млрд рублів. І то, це та сама ціна, встановлена вже після того, як попередній забудовник збанкрутував. Можна сказати, економічна.


За чутками, до весни повинні бути закінчені всі роботи по установці покриття, після чого робітники перейдуть до виконання оздоблювальних робіт. Згодом і газон потрібно посіяти, і прикрасити фасад.


Що ж стосується конструкції самого стадіону, то вона виглядає такою: двоярусна система розташування глядачів на 35000 місць. Суперсучасні системи безпеки і відеоспістереження готові зробити нову «Балтика Арену» суперкомфортних і суперпригодной для її пістійного або періодичного відвідування в компанії сім'ї і друзів.


Стадіон в Калінінграді до ЧС 2018 року


Стадіон в Калінінграді, побудований до ЧС-2018


Концепція «Альянц Арени» на стадіоні «Калінінград» простежується неозброєним оком. Власне, там корінні німці, а тут російські німці. Або вже просто росіяни, німці? Загалом, вони все одно ділилися накопиченим досвідом.


Спортобъект на карті колишнього Кенігсберга розташовується за адресою: острів Жовтневий. Калінінградську «Альянц Арену», думається, нескладно буде знайти тут.


Хочеться вірити, що нова «Балтика» в майбутньому, як і стара (зазначимо, що і нині діюча), отримає статус пам'ятника федерального значення. Ну, тієї вже давно минуло сто років, і за весь цей час чого вона тільки не бачила.

загрузка...
Стадіон в Калінінграді до ЧС 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають