• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Паспорт вболівальника ЧС з футболу 2018 року

Паспорт вболівальника дозволить росіянам і іноземцям безперешкодно відвідувати матчі Чемпіонату світу з футболу 2018 року. Це в свою чергу, зі слів людей, причетних до створення подібного роду системи ідентифікування, виключить перебування на стадіонах, так би мовити, непроханих гостей.


Досвід Сочі — для всієї Росії


Нагадаємо, що трохи раніше аналогічна практика застосовувалася щодо відвідувачів Олімпійських ігор у Сочі. Тоді, як ви всі пам'ятаєте, паспорт (або карту, якщо хочете) вболівальника потрібно було мати на руках в обов'язковому порядку. При цьому отримати його було нелегко: для прикладу, неодноразово фіксувалися випадки, коли адміністрація відмовила у видачі заповітного документа без пояснення причин.


Паспорт вболівальника ЧС з футболу 2018 року


Хочеться вірити, що цього разу система ідентифікування глядачів виявиться належним чином продуманої і буде працювати трохи більш злагоджено. Сам же паспорт вболівальника ЧС-2018 можна оформити в пунктах видачі, відкритих на території всіх стадіонів, що прийматимуть Мундіаль. І ось тут виникає питання: а як же іноземець?


Система ідентифікування вболівальників і її функціональність


Що ми маємо на увазі? Відомо, що іноземний глядач, який зібрався приїхати або прилетіти в Росію, щоб підтримати свою національну збірну, при перетині кордону РФ повинен пред'явити документ, що засвідчує особу, заздалегідь куплений квиток на матч, а також той самий паспорт вболівальника. Це своєрідний безвізовий режим, діючий на час проведення турніру.


В такому випадку, як нам здається, іноземцям будуть висилати заздалегідь поштою або вже підсумковий варіант документа, або спеціальний дозвіл, що дає право пропуску через контроль аеропорту або кордон країни.


Паспорт вболівальника ЧС з футболу 2018 року


Організаційні питання


Фанатські паспорта зразка 2018 року, назвемо їх так, доручено розробити компанії «Ай-Теко», провідному російському системного інтегратору, який вже має досвід у цій справі. Нагадаємо, що для сочинської Олімпіади систему ідентифікування глядачів також розробили умільці, які перебувають на службі у «Ай-Теко».


На створення системи обліку вболівальників конкретно для ЧС-2018 виділено 5 мільярдів рублів. Вперше вона буде випробувана вже на майбутньому Кубку конфедерацій-2017 так званої репетиції Чемпіонату світу-2018.


Fan ID — таку назву отримала система. Всього цих самих «ай-ді» буде випущено близько 2 мільйонів, половина яких, імовірно, відійде росіянам, а інша половина — іноземцям.


Всілякі питання, які повинні врегулювати застосування системи в недалекому майбутньому, заздалегідь були обговорені представниками російської сторони і організації ФІФА, в результаті чого у них склалося повне взаєморозуміння.


Контроль в аеропортах


Окремо напередодні початку російського Мундіалю у всіх містах, де пройде Чемпіонат світу, конкретно в аеропортах, будуть встановлені спеціалізовані пункти пропуску, з допомогою яких вболівальники зможуть безперешкодно і за спрощеною схемою, а також, що важливо, на законних підставах пройти через контроль і перетнути кордон. Це також спрямоване на те, щоб не обмежувати налагоджену систему пропуску в аеропортах щодо тих громадян, які не цікавляться футболом і прилетіли в РФ, щоб просто відпочити тут.


Паспорт вболівальника ЧС з футболу 2018 року


Паспорт вболівальника, підготовлений спеціально для Чемпіонату світу з футболу 2018 року


Як бачите, сенс у створенні системи ідентифікації вболівальників є. Під час проведення Чемпіонату світу в Росії це також убезпечить всіх без винятку громадян від посягань негативно налаштованих осіб, що представляють інтереси іноземних держав.


Нагадаємо, що час проведення Мундіалю наступне: 14 червня — 15 липня 2018 року. Встигніть завчасно придбати квитки і обзавестися паспортом вболівальника, щоб без будь-яких обмежень пройти на стадіон і підтримати улюблену команду.

загрузка...
Паспорт вболівальника ЧС з футболу 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають