• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Пророкування Матрони Московської на 2018 рік

Дослівних пророкувань Матрони Московської на 2018 рік зроблено не було. Зате вона багато пророкувала на рік попередній, вважаючи його дуже складним, скорботним і значущим для Росії і світу. А якщо врахувати, що астрологічний рік настає пізніше календарного, то можна припустити, що деякі її пророцтва пов'язані з початком 2018 року.


Пророцтво Матрони Московської


Господь не дав Матронушке очей, але нагородив унікальним даром передбачати майбутнє і зцілювати хворих. Провісниця народилася у звичайній селянській родині, де кожна дитина в першу чергу був «ротом», який треба годувати. Сліпа дівчинка могла опинитися в притулку, якби її матері не приснився сон, завдяки якому Матрона залишилася в сім'ї. Жінка побачила птаха з людським обличчям, на якому не було очей, як і у її дочки.


З самого дитинства Матрона виявила в собі дар пророкувати людям те, що може статися з ними завтра або через кілька років, а трохи пізніше відкрилася і її унікальна здатність позбавляти від недуг, але сама вона перестала рухатися – відмовили ноги дівчини.

Пророкування Матрони Московської на 2018 рік


З тих пір все життя Матронушки була пов'язана зі служінням людям і збереженням в них віри в Бога. Матрона не раз говорила, що безбожництво буде покаране, що люди, втративши віру, будуть приречені на загибель.


«Віруючих буде мало, життя буде гірше, і гірше. Народ буде, немов під гіпнозом».


Це передбачення Матрони можна віднести і до революційної Росії, і до атеистскому комунізму і до теперішнього часу. Сьогодні вже можна говорити, що багато чого з того, що передбачила віщунка, збулося. Вбивство Царської сім'ї, страшна війна, смерть Сталіна – все це вона точно побачила у своїх мріях. Але збудеться пророцтво святої Матрони на 2018 рік, поки залишається таємницею для людства.


Пророкування Матрони Московської на 2018 рік


Передбачення святої Матрони на 2018 рік для Росії


Іноземні провісники робили різні заяви про долю Росії. Були і такі, які збувалися. Матрону, яка народилася і виросла в багатостраждальній країні, особливо хвилювала доля російського народу і рідної землі. Вона говорила, що буду грабувати й розоряти церкви, а вірних людей виганяти. Вона передбачала, що ось-ось почнеться війна і багато людей загине. Їй же належать висловлювання про перемоги російського народу у Великій Вітчизняній війні.


Що стосується 2017-2018 років, провісниця ні слова не говорила про війну, але попереджала про настання цілої низки страшних подій.


«Жертв багато буде. Без війни помрете. Все на землі лежати будете»


Що мала на увазі Матрона? Жінка не була грамотною і не мала освіти, але добре знала біблію і вірила в Бога. Можливо, вона говорила про духовної загибелі людей? А може нас чекає жахливий землетрус або атомний вибух?


Астрологи і езотерики вивчають рух небесних тіл по відношенню до Землі і намагаються розшифрувати метафори в словах віщунки, щоб розкрити таємницю пророкувань святої Матрони на 2018 рік. Вона не говорила про масову загибель людства або зникнення планети Земля, але слова її змушують задуматися все більше людей.


«На заході дня всі кинуться до землі, а на сході повстануть, і світ стане іншим».


За її ж словами, події, що відбулися в цей період, принесуть багато скорботи і без того багатостраждального народу, і росіянам доведеться пережити такі випробування, яких вони ще не бачили.


Пророкування Матрони Московської на 2018 рік


Передбачення святої Матрони на 2018 рік: версії, домисли, розшифровки


В даний час існує декілька версій, які висувають астрологи і езотерики, вивчають пророцтва Матрони Московської. В її словах дуже мало конкретики, а висловлювання настільки метафорични, що тлумачити їх можна по-різному.Можливо, Матрона говорила про катастрофу, яка відбудеться внаслідок використання атомного або біологічної зброї. Катаклізми такого характеру не знищать людство, але здатні змінити світ.

Є думка, що слова провісниці пов'язані з природною катастрофою, яка може статися із-за безбожно жорстокого поводження з ресурсами Землі.

Випробування можуть виникнути із-за нових, ще невивчених хвороб та епідемій, які вже вогнищами спалахують в деяких країнах.

Нанести шкоду людям і кинути їх у скорботу і муки може небесне тіло – астероїди, комети, метеорити, що зійшли зі своїх орбіт і наближаються до планеті Земля.

Як людина дуже духовний і віруючий, Матрона закликала людей знову знайти віру. Провісниця щиро вірила, що повернення до Господа, будівництво нових храмів та церков, шанування святих допоможе людям уникнути скорботних подій. І навпаки, що саме безчинства і відсутність віри руйнівні для країни.


Пророкування Матрони Московської на 2018 рік


Сакральність пророкувань Матрони на 2018 рік


Людині властиво приміряти до себе і свого життя будь-які прогнози і пророцтва. Сьогодні багато жителів країни вірять дару Матрони Московської. Це доводять черги з сотень і тисяч людей, які шикуються перед іконою Святої Матрони і ракою з її мощами у Покровській церкві. Сама віщунка точно передбачила дату своєї смерті, але запевнила, тих, хто до неї приходив, що завжди буде допомагати людям. Тисячі історій реальних росіян підтверджують це. Молитви, звернені до ікони Святої матрони, допомагають зцілюватися хворим, дарують бездітним родинам щастя бути батьками, допомагають у важких життєвих ситуаціях.


Є версія, що останнє пророцтво Матрони на 2018 рік пов'язано саме з духовністю людей і масовому поверненню до церкви. Адже духовна криза людства – це теж катастрофа. А те, що люди «встануть на сході» і «світ стане іншим», може означати переоцінку морально-етичних цінностей.


Що бачила Матрона Московська у своїх видіннях залишається таємницею для тих, хто вивчає її прогнозування. Але ясно одне – останні пророкування віщунки повинні змінити світ, а як це станеться, людство дізнається в найближчому майбутньому, про яке Матронушка говорила більше 60 років тому.


Відео з передбаченнями Матрони Московської:


загрузка...
Пророкування Матрони Московської на 2018 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають