• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Ванга: передбачення на 2018 рік

Ім'я Ванги відомо всьому світу, а передбачення Ванги на 2018 рік з тривогою і надією вивчають тисячі людей. Вважається, що ця унікальна жінка з Болгарії була наділена чудовим даром передбачення: майбутнє вона читала, немов відкриту книгу. Ванга залишила після себе численні передбачення, і зараз ми маємо можливість перевірити, чи збуваються вони насправді. Які ж передбачення Ванги на 2018 рік для Росії? До чого варто готуватися людству в цілому і росіянам зокрема? Відповіді на ці запитання ви дізнаєтеся з цієї статті.


Хто така Ванга?


Ванга — легендарна провісниця, отримала всесвітню славу. Її здібності досі не вдалося пояснити з наукової точки зору. До неї приїжджали відвідувачі з усього світу, і кожному вона давала точні передбачення, які згодом неодмінно збувалися. Залишила Ванга і передбачення для людства в цілому, багато з яких вже втілилися в реальність. Щоправда, більшу частину пророцтв має иносказательную форму, тому дуже часто зрозуміти, про що говорила болгарська пророчиця, можна тільки після того, як трапиться передбачена подія. Багато дослідників паранормального пов'язують це з тим, що систематичної освіти Ванга не мала: вона просто не могла розшифрувати і точно описати які приходили до неї образи.


Народилася Ванга в сім'ї бідного болгарського селянина в 1911 році. Мати дівчинки володіла унікальними можливостями: вона могла передбачати майбутнє і зцілювати людей. Можливо, здібності передалися і маленькою Вангу. До речі, будучи дитиною, вона любила грати в сліпу: вона зав'язала собі очі і намагалася орієнтуватися в будинку і у дворі. Можливо, вже тоді Ванга передчувала свою долю.


Осліпла Ванга в 12 років: на село налетів вихор, який відкинув дівчинку на кілька метрів. Знайшли Вангу через кілька годин. Її очі були забиті пилом і піском. У батьків не було грошей для того, щоб лікувати дівчинку, і в результаті вона осліпла.


Ванга: передбачення на 2018 рік


Дар провісниці відкрився у неї в 1941 році. Саме тоді у неї було видіння: до Ванге прийшов воїн, одягнений в стародавні одягу, і повідомив, що незабаром трапиться війна, яка віднесе мільйони життів. Сама ж Ванга буде провідником між світом живих і мертвих і буде пророкувати майбутнє всім бажаючим.


З тих пір Ванга стала передбачати майбутнє. Зі всього світу до неї приїжджали і прості люди, і діячі мистецтв, і політики. До речі, Ванга пророкувала майбутнє за допомогою звичайного рафінаду: перш, ніж приходити на прийом, необхідно було потримати під подушкою кілька шматочків цукру. За роки практики Вангу відвідали більше двох мільйонів чоловік, які привезли майже 2 тонни рафінаду!


Передбачення на 2018 рік


На думку болгарської провісниці, в 2018 році поїзди почнуть літати на проводах до самого сонця. Складно сказати, що мала на увазі ясновидиця: досить часто передбачення Ванги на 2018 рік звучать досить дивно. Однак не виключено, що передбачення слід трактувати в переносному сенсі: можливо, будуть винайдені нові типи двигунів, що працюють на сонячній енергії, які значно спростять польоти в космос. Але цілком можливо, що Ванга мала на увазі винахід принципово нового виду громадського транспорту. До речі, в Білорусі зараз повним ходом йдуть випробування нового транспорту, який використовує струнні технології. Нова технологія носить назву SkyWay — «Небесна дорога». Рейки буквально висять в небі: вони натягнуті між міцними опорами. Завдяки тому, що транспорт не стикається з землею, його швидкість може досягати 500 кілометрів на годину! До речі, працювати «небесні поїзда» будуть на енергії сонячних батарей. Не виключено, що розробка білоруських вчених в 2018 році отримає всесвітнє поширення.


Також Ванга говорила, що в 2018 році на немає зійде видобуток нафти, і планета отримає можливість відпочити. Пророкування Ванги на 2018 рік дослівно звучить наступним чином: «Видобуток нафти припиниться, Земля буде відпочивати». Це пророцтво не може викликати нічого крім подиву. Як жити без основного джерела енергії? Дивуватися не варто. Можливі два сценарії: при першому видобуток нафти припиниться з-за того, що ціна на барель впаде занадто сильно і стане доцільно використовувати накопичену нафту, яка була здобута раніше. При другому буде знайдений альтернативне джерело енергії, і трудомісткою і витратною розвідці і видобутку родовищ нафти і газу просто зникне необхідність.


Також болгарська ясновидиця стверджувала, що в 2018 році Китай стане провідною світовою державою. Він займе провідне місце в економіці і буде нав'язувати іншим країнам свою волю. Піступово ситуація почне змінюватися у всьому світі: країни, які раніше були угнетаемими, самі стануть чиїмись господарями, знайшовши власні «колонії».

Ванга: передбачення на 2018 рік


Пророкування Ванги для Росії


Жителі Росії можуть злякатися, дізнавшись, що, на думку Ванги, в 2018 буде припинено видобуток нафти. Адже відомо, що економіка нашої країни сильно залежить від ціни на нафту. Однак болгарська ясновидиця стверджувала, що в 2018 році почнеться економічний підйом Росії. Може бути, уряду, нарешті вдасться звільнити економіку від «нафтової залежності», не виключено, що новий джерело енергії винайдуть саме російські вчені. Таким чином, побоюватися не варто: в 2018 році справи почнуть йти в гору.


Також Ванга стверджувала, що Росія знову повернуть собі статус великої імперії. Важко сказати, що, на думку Ванги, зробить Росія в 2018 році, проте точно відомо, що велич нашої країни буде носити насамперед духовний характер. Дату, коли відбудеться настільки знаменна подія, провісниця не назвала. Однак можна припустити, що процеси, які приведуть нашу країну до настільки знаменної майбутньому, вже почалися, і в 2018 році вони стануть ще більш помітними.


Також Ванга стверджувала, що в 2018 році можуть налагодитися відносини між Росією і Україною. Вона вважала, що єдиним способом знайти компроміс стане усвідомлення того, що народи, які проживають в двох країнах, є братніми, що б не відбувалося. Не виключено, що конфлікт буде ліквідовано не шляхом політичних дискусій, а завдяки зусиллям простих людей і «народної дипломатії».


До речі, є передбачення Ванги, що стосуються Криму. Болгарська ясновидиця стверджувала, що Крим і Росія будуть з'єднані в єдине ціле. Правда, багато хто вважав, що Ванга говорила про тектонічних зрушеннях. Однак, виявилося, що малося на увазі зовсім інше. Крім того, Ванга стверджувала, що протягом короткого часу Крим буде знаходитися під контролем кримських татар.


Ванга: передбачення на 2018 рік


Пророцтва Ванги про Сирію


Збереглося передбачення Ванги, що стосується Сирії. Вона стверджувала, що Сирія буде охоплена масштабним військовим конфліктом. І коли Сирія впаде, почнеться третя світова війна. В даний момент на території країни розгортаються бойові дії, які приносять величезну шкоду місцевому населенню. На жаль, інтереси учасників конфлікту не збігаються: Росія підтримує влада Асада, Америка намагається всіма силами усунути чинного президента, звинувачуючи його в геноциді «поміркованої опозиції». Поки пророцтво Ванги не збулося, однак не виключено, що в 2018 році конфлікт буде продовжуватися.


Пророцтва Ванги на 2018 рік для Росії звучать досить позитивно. Економічний підйом, набуття статусу духовної держави, можливість вирішити старі політичні конфлікти Залишається лише сподіватися, що велика болгарська ясновидиця не помилилася!


Відео з прогнозами Ванги по роках:


загрузка...
Ванга: передбачення на 2018 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають