• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Лотерея Грін Кард 2018 року

Лотерея Грін Кард-2018 вже відкрита! І дуже скоро закінчиться. Якщо ви читаєте цей текст, а за вікном ще не встановилася дата 7 листопада 2016 року, то у вас є шанс подати заявку. Наберіться терпіння і вірте, що комп'ютер вибере саме її серед мільйонів інших.


Судячи з усього, змін у лотереї, у порівнянні з попереднім розіграшем, не було проведено. Принаймні, якихось важливих.


Лотерея Грін Кард 2018: один із способів легального переїзду в США


Давайте тепер про все по порядку. І так, відповідаючи на ваше запитання з приводу мільйонів, скажімо, що так і є, у лотереї зазвичай беруть участь мільйони (якщо не мільярди) бажаючих. Змін вимагають земляни, не інакше.


Ну так от, грін-карта — це документ, який спочатку був зеленим (власне, тому-то він і «грін»), потім на якийсь час його колір перестав відповідати назві, ну а з недавнього часу все повернулося на круги своя. І цей документ не простий, нехай і не золотий. Втім, комусь і золота не треба, лише б на законній підставі перебратися в США. Та й Аляска вже давно вичерпалася, в сенсі, її золоті запаси вже давно знайшли своїх господарів.


Але то відступ від теми, щоб ви встигли перевести дух. Продовжуємо. Зелена карта — це посвідчення особи, що підтверджує наявність ВНП у людини, не резидента Сполучених Штатів Америки. І щоб обзавестися таким, потрібно все-то взяти участь у лотереї. А вже подібним займаються люди в будь-якому окремому куточку нашої глибоко улюбленої планети. У сенсі, в лотерею грають. Чи ви подумали, що щось інше вони роблять наодинці з собою і зі своїми близькими?

Лотерея Грін Кард 2018 року


Терміни проведення Green Card Lottery DV-2018


І відразу перейдемо до справи, адже на момент написання цієї статті (зараз у нас кінець жовтня 2016-ого) поїзд вже практично відходить. Чух-чух-чух Терміни проведення всіма улюбленої лотереї Грін Кард 2018 наступні: початок прийому заявок — 4 жовтня 2016-ого, останній день прийому заявок — 7 листопада 2016 року. Поспішіть! Ах так, з 12:00 до 12:00. І час це актуально для жителів Нью-Йорка. Просто до відома, мало, чи знадобиться.


Так як терміни проведення лотереї Грін Кард 2018 дуже нетривалі, зі свого боку це зайвий раз налаштовує людину на те, щоб бути рішучим і не зволікати, як того вимагає ситуація. Невже так складно приділити годину-інший заповнення анкетних даних, щоб незабаром перебратися в США, країну, про яку мріє кожен? Ну ладно, 30 хвилин. Не настільки важливо.

Лотерея Грін Кард 2018 року


Як прийняти участь в лотереї


Тепер ви спитайте нас, як взяти участь в лотереї, і ми з задоволенням відповімо вам. Дивіться, є основний канал — офіційний сайт Державного департаменту США. І все. У нього в свою чергу є окрема сторінка, присвячена лотереї. Вбиваєте в пошукову рядок браузера https://www.dvlottery.state.gov і, виконуючи інструкції.


УВАГА! Люди, от серйозно, будьте обережні і не потрапте на гачок шахрайську. Заходьте тільки на офіційний сайт Держдепу США. Не полінуйтеся зайвий раз перевірити, що домен верхнього рівня у посилання .gov, а не, наприклад, .org, .com, .net і пр. Позначення https також важливо.


Заповнення анкетних даних


Ще раз, будьте уважні, будь ласка! Анкета заповнюється від сили 15-20 хвилин, якщо, звичайно, всі необхідні дані були зібрані передчасно. І все ж ви напевно запитаєте у нас, як заповнити анкету лотереї Гін Кард 2018 правильно? Давайте розбиратися в цьому питанні разом.


Фотографія як основа


Одне з основних вимог Держдепу США — фотографія, зроблена за вказаними — ЗГІДНО ВСТАНОВЛЕНИМ ВИМОГАМ — параметрами. По-перше, формат: розширення знімка має бути .jpeg або .jpg. Форма фото квадратна, роздільна здатність — 600x600. Розмір файлу не повинен перевищувати 240 Кбайт. Кольоровий знімок з 24-бітної глибиною. В цифровий підписи до фото повинно бути зазначено, що знімок зроблений не пізніше, ніж 6 місяців тому. Фон не повинен викликати сумнівів: ідеально підійде світлий і нейтральний. Тіні виключаються, положення голови — погляд прямо в кадр. Головний убір дозволяється, тільки якщо це дозволено релігією.


Лотерея Грін Кард 2018 року


Особисті дані на латиниці


Це що стосується фотографії. Тепер далі. Ім'я, прізвище, по батькові, дата народження, адресу проживання, де народився, навчався і ін. Все це заповнюється на латиниці. Якщо у вас є закордонний паспорт, вже легше. В будь-якому іншому випадку пістарайтеся знайти достовірну інформацію, як записати ваше ПІБ та ін. особисту інформацію латинськими літерами.


Загалом, все, що потрібно, потрібно заповнити в обов'язковому порядку. Все ж Держдеп США встановив вимоги, і ви негласно погодилися з ними, раз прийняли рішення, щоб взяти участь в розіграші та спробувати удачу. Головне, щоб порожніх полів не було. Вгорі екрана ще буде сказано, що на все про все вам відведено 30 хвилин часу. Якщо ви не вкладетеся, доведеться проходити етап реєстрації заново, на жаль.


Важливе увагу потрібно віддати


Обов'язково переконайтеся, що система прийняла вашу заявку. На це вкаже той факт, що вам видадуть унікальний реєстраційний номер. Його разом з введеними особистими даними потрібно буде роздрукувати негайно. Врахуйте, що зробити це потрібно саме що на місці, інакше, якщо ви закриєте відкриту сторінку, повернутися до неї у вас вже не буде ніякої можливості.


Також скажемо ще й таке: якщо ви — чоловік/дружина, у вас є діти, ви — біологічний батько/біологічна мати і всяке таке, то все це не варто приховувати. Загалом, все те, що потрібно знати посольству США, коли в їх країну в'їжджає гість, слід вказувати.


При необхідності вам потрібно роздобути відповідні документи і додати їх до основного пакету. В іншому випадку ви ризикуєте отримати відмову у видачі грінкарти. Посольство США ніколи і ні з ким не буде церемонитися. Якщо щось упустив, то все вже. Звичайно, є різні випадки, але в основному все так. Написано — йди. Вивчай і отримуй бажане. Як-то так.


Лотерея Грін Кард 2018 року


Коли і де дізнатися результати розіграшу


Коли починається лотерея Грін Кард 2018 ми вам вже розповіли. Тепер дивіться: 2 травня 2017-го — 30 вересня 2018 року — час, протягом якого можна дізнатися результати лотереї. Перевірити їх можна там же, де і заповнювали анкету на сайті https://www.dvlottery.state.gov.


Також поспішаємо повідомити вас і про наступному: з 1 жовтня 2017-го по 30 вересня 2018 року починається період, під час якого видаються візи за результатами співбесіди. Упустили момент, значить, вибачте, проспали свій шанс.


Хто може брати участь в Electronic Diversity Visa Lottery


Важливо пам'ятати, що участь у лотереї є безкоштовною. Це просто шанс, наданий людям, що перебувають за межами США по всьому світу. Країни, допущені до лотереї ГринКард-2018 отже, і їх жителі, наступні: майже все, що є на планеті Земля. Виняток становлять лише ті, які відправили в США протягом 5 попередніх років 50 тисяч осіб і більше. Наприклад, це відноситься до Мексики, Китаю, Індії, Великобританії та деяких інших держав.


Більш того, віз може бути обмежена кількість, тому якщо ви виявили себе переможцем лотереї, то не зволікайте і тут. Швидко зметикував — отримав все, що хотів. Все просто.


Участь в лотереї Грін Кард DV 2018 — це шанс для жителів Росії, України, Білорусі та ін. змінити своє життя цілком і повністю. Також переконайтеся, що ви вказали в анкеті даний назва країни, в якій проживаєте. Це актуально для осіб, наприклад, народжених в СРСР. Навіть незважаючи на те, що ви народилися в Радянському Союзі, сміливо пишіть: Росія, Україна, Білорусь та ін


В принципі, на всі основні питання ми вам дали свої вичерпні відповіді. Звичайно, є різні ситуації, і як вчинити в тому чи іншому випадку, не можна знати завчасно. Для цього читайте інформацію на форумах, уточнюйте у людей знаючих і просто використовуйте свою голову за призначенням. Думайте нею завжди і пам'ятайте, що в підсумку ви повинні самостійно приймати рішення, керуючись тільки власними побажаннями, розташованими зсередини.


Покрокова інструкція і загальні рекомендації по Грін Кард 2018:


загрузка...
Лотерея Грін Кард 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають