• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Аватар 2 – фільм 2018 року

Фільм «Аватар 2» 2018 року випуску покладе початок майбутньої трилогії-квадралогии кінокартин, які розповідають про світ Пандори і події, що відбуваються всередині цієї планети. Дані стрічки в готовому вигляді сформують таку пенталогию. Всі фільми пістараються занурити глядача в перипетії синіх людей і розповісти у всіх деталях про те, як бути носієм мови на'ві.


На'ві, як до цього ставитися?


До речі, у мешканців Пандори саме слово (вираз? Хто їх зрозуміє, чи не правда?) «на'ві» означає «народ», якщо перекладати буквально. Земляни їм позначають своє співтовариство, яке займається проблемами екології, що склалися на планеті Земля в цей момент часу. До речі, зараз ми говоримо цілком серйозно. В нашій реальності дійсно є компанія людей, яка взяла незвичайне слово з популярного фільму і назвали себе їм і свою професійну діяльність.


У фільмі ж гуманоидную расу, оселилася на Пандорі, що прилетіли на чужу планету люди з Землі не удостоїли тих такої честі, щоб називати їх як годиться — на'ві, навпаки, вони їх називають просто: або місцевими, або взагалі дикунами. Отже, прилетіли не в свій будинок і тут же почали вибудовувати свої порядки. Негарно, нахабно і дико, хоч з якого боку не подивися. А прилетіли вони тільки для того, щоб знищити місцеву природу. Ну як це назвати, щоб не образити нікого?


Аватар 2 – фільм 2018 року


Джеймс Кемерон у своєму фільмі піднімає важливу нині тему здорового ставлення людей до природи. В оригінальній стрічці мова йшла про те, коли людина освоїла космос і в якийсь момент (буквально) у всеозброєнні відправився на Пандору, виявлену планету, яка опинилася на повірку заселеної. Через призму головного героя в особі простяцкого хлопця Джейка Саллі, який, втім, у минулому був військовим, а в сьогоденні є інвалідом, пістановник «Титаніка» розповів всьому світу про те, що йому особисто дорого. Простими словами, поверхнево — щоб потрапила в точку — в серці. Мабуть, це хороший крок.


Мільйони Кемерона, або турбота про Джеймса земній природі


Знав Джеймс Кемерон, що його «Аватар» принесе йому мільйони доларів прибутку? Здогадувався автор «Термінатора», що йому вдасться побити власний рекорд касових зборів, здобутий ним ще під час виходу на великі екрани в кінці 90-их визнаного хіта в жанрі мелодрами з Леонардо Дікапріо і Кейт Вінслет в головних ролях? Здається, немає. Хоча


«Аватар 2» 2018 року виходу стане прямим продовженням оригінальної картини. У другому фільмі мова піде вже про те, як Джейк Саллі став рідніше всіх рідних для корінних жителів Пандори. У сиквелі Джеймс Кемерон хоче у всіх подробицях розповісти про планеті, де життя як така розумна уособлюється у вигляді триметрових синіх істот з хвостом за спиною.


Аватар 2 – фільм 2018 року


Аватар для інваліда, або мрія, що стала реальністю


Чому «Аватар»? Тому що Джейк Саллі приміряв на себе аватар створеної руками людей триметрового синього істоти, щоб знову відчути смак бігу. У реальному житті він просто хтось, що пересувається за допомогою інвалідної коляски. Подібного роду шанс, що випав на його плечі, це не що інше, як знак. У той же час за те, що Джейк знову зможе самостійно пересуватися, він має переконати місцевих жителів планети дозволити людям завершити розпочату справу на чужині, яке загрожує тотальним знищенням тутошной флори і фауни. Що ж зробить Джейк?


У другій главі Джейк Саллі стане повноправним синекожим гуманоїдом зростанням 3 метри. Але які обставини, що потребують свого негайного вирішення, випадуть на його плечі на цей раз? Згідно з синопсису, вже опублікованої в Мережі, земляни хочуть помсти. Джейк готовий стати справжнім проводирем народу на'ві (враховуючи, що це одне і те ж, виходить масло масляне якесь якщо чесно, ну да ладно) і захистити Нейтірі, любов свою, від посягань на її свободу.


Аватар 2 – фільм 2018 року


«Аватар: Епізод 2 — Люди завдають удару»


Вже заявлено, що в сіквелі повернеться Стівен Ленг. Ось він напевно знову встане на чолі землян, весь такий розлючений і кровожерливий. Сем Уортінгтон знову приміряє на себе образ людини-гуманоїда, простяцкого тубільця, а Зої Солдана вдруге зіграє в ролі Нейтірі, чарівною синьошкірої жінки, чи що. І так, ще Сігурні Уівер повернеться.


Стівен Ленг буде в сиквелі, Сігурні Уівер буде в сиквелі. Джеймс, чи не здається вам, що це якась «Гра престолів» навпаки? Гаразд-гаразд, переконали, там є своєрідні Джони Сноу. 1:1.


Власне, на сьогоднішній день відомо лише те, що в сіквелі будуть задіяні тільки ці четверо. Ні, «Фантастична четвірка» тут ну просто взагалі не в тему. Вибачте, якщо раптом засмутили вас цим. В майбутньому акторський склад обов'язково доповниться поруч не менш гучних імен.


Несподівані появи і очікувані повернення в акторському складі стануть відомі нам дещо пізніше. Поки ж ми можемо сказати лише те, що другий «Аватар» знаходиться в стадії підготовки до зйомок. Джеймс Кемерон все ніяк не визначиться, скільки Аватарів йому знімати. Для цього він вже і на дно Маріанської западини спускався, щоб черпнуть там натхнення. Саме отримані під великим тиском дані ляжуть в основу процесу створення океанського дна Пандори. І взагалі, є багато інформації про те, що чи не головним у продовженні буде вода. А адже вона — це джерело життя. Так чи інакше, на те він і сіквел, власне, щоб помітно відрізнятися від оригіналу, але в той же час бути на нього схожим в загальних рисах.


Аватар 2 – фільм 2018 року


Розклад виходу сіквелів «Аватара» до 2023 року включно


Раніше все зводилося до того, що «Аватар 2» з'явиться в 2017 році, але враховуючи обставини, що склалися, його реліз був перенесений на 2018-й. Після цього у 2020-му вийде третя частина, в 2022-му — четверта і, нарешті, в 2023-му — п'ята. Якщо звичайно, Джеймс Кемерон знову не хочете відправитися куди-небудь для натхнення. Тут ось Марс намагаються колонізувати, врахуйте.


Дата виходу довгоочікуваного фільму «Аватар 2», як ми вже сказали, — це 2018 рік. Швидше за все, прем'єра відбудеться в грудні, якраз під Новий рік, коли, власне, і вийшов оригінал. Зйомки всіх трьох-чотирьох частин, за чутками, будуть проведені одночасно. Багато ж все-таки матеріалу буде у Кемерона. Як раз на десяток мільярдів доларів виручки.


Подана в тексті інформація є актуальною станом на середину осені 2016 року. Дана стаття написана за матеріалами, які в даний момент часу є у вільному доступі в Інтернет-мережі. Як тільки стане відомо більше інформації про проект, текст буде доповнено ними в обов'язковому порядку.


В очікуванні офіційного трейлера дивимося фановий трейлер фільму Аватар 22018 року:


загрузка...
Аватар 2 – фільм 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають