• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Нова Людина-павук 4 2018 року

When one story ends, another begins. Такий слоган у «Повернення додому». Багато, скажімо, він пояснює. І якщо ви все ще чекаєте виходу трейлера «Нового Людини-павука 4», фільму зразка 2018 року з кінофраншизи, де роль Пітера Паркера грає Ендрю Гарфілд, то робите це марно. Ще на початку 201,5 року відбулася угода, укладена Sony і Marvel, згідно з якою Спайдермена в черговий раз запустять знову.


Неіснуючий фільм «Новий Людина-павук 4» 2018 року і його трейлер


Кінокомікс «Новий Людина-павук 4», який повинен був вийти в 2018 році, відкладається. Назавжди. Не чекайте навіть швидкого виходу фільму «Новий Людина-павук 3», якого теж не знімуть до 2018 року. Автори не встигнуть, а просто не в змозі цього зробити, тому що відбулася операція. І здається, її наслідки все ж хороші. Навіть дуже.


Нова Людина-павук 4 2018 року


Приміром, Спайдермен тепер не буде ізгоєм, як це було в трилогії Сема Реймі і в дилогії Марка Уебба. У тому сенсі, що там він був ніби єдиним супергероєм на планеті. Хоч і боровся з лиходіями, але про Месників не знав. Можливо, приховував свої знання. Хто знає


Пітер Паркер тепер школяр, самий справжній, як і годиться, і ви це наочно бачили в «Першому месника: Протистояння». Після фільму братів Руссо у прокат вийде «Людина-павук». Оригінальна назва також складається з підзаголовка «Повернення додому». Тому ви зможете швидше побачити незабаром його трейлер, ніж четвертої частини неіснуючої квадрології.


Нова Людина-павук 4 2018 року


«Повернення додому», або Коли одна історія закінчується, починається інша


Звичайно, фанатські ролики ніхто не виключає. Ну, ними ви можете побалувати себе лише пару хвилин. І все. До речі, «Людина-павук», той, що перезапуск, з підзаголовком «Homecoming», вийде влітку 2017 року. Навіть раніше, ніж неіснуючий фільм. Краще зверніть увагу на нього. На оригінальний сольник.


Там зіграє Том Холланд. Його якраз таки і можна назвати справжнім новим Людиною-павуком, виконавцем ролі супергероя, підписали контракт на участь у різних проектах Marvel і після 2018 року. У перезапуску, як наголошується, окрема роль уготована Залізній людині.


Нова Людина-павук 4 2018 року


Роберт Дауні мл., схоже, дорого обходиться студії, тому продюсери намагаються позбавитися від нього, поки він їх не збанкрутував. Ось вже його кандидатуру для участі у сольнику про Людину-павука «висунули». А вийде з розумом «засунути»?


Але не про нього зараз мова. У 2018 році трейлер до «Людини-павука» вже не відіграє особливої ролі. До того часу ми будемо знати напевно, як склалася доля спільного проекту Sony і Marvel. Тоді стане відомо, наскільки вдало вписався в образ школяра-недотепи Пітера Паркера Том Холланд і в якому напрямку пішла життя Тоні Старка після того, як він зв'язався з підлітком, одного разу укушеним павуком.


Нова Людина-павук 4 2018 року


«Людина-павук» зразка 2017 і 2018 року


«Людина-павук» у 2017 році зміниться. У 2018 по ньому вже будуть чадіють всі без винятку прихильники. Здається, що Marvel кашу маслом не зіпсує. Та й потім, до проекту підключена студія Walt Disney. Це, звичайно, говорить, про «дитячому» рейтингу картини, але в той же час нічого поганого в цьому аспекті немає. «Дорослість» показана у DC, втім, «порізана». Тому маємо те, що маємо.


Як би там не було, тут ми вам у всіх подробицях спробували розповісти про подальший розвиток кіношного супергероя Людини-павука. Вже в третій раз нам спробують розповісти про одне й те ж, але щось підказує, що саме такого ніхто ще не бачив. Показане в «Протистоянні», погодьтеся, було захоплюючим. Тому з нетерпінням чекаємо 2017 року. Із задоволенням подивимося на те, як школяр Пітер Паркер одного разу повернувся додому після захоплюючого пригоди.

загрузка...
Нова Людина-павук 4 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають