• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Т-34 – фільм 2018 року

Трейлер до фільму «Т-34» 2018 року випуску викликав хайп в Мережі, нехай і невеликий. Не такий, звичайно, хотіли б бачити продюсери в кінцевому рахунку. Втім, можливо, їм і вистачило здобутого результату. Загалом, ролик породив багато розмов після своєї публікації. В принципі, цього цілком достатньо, чи не так? І що, власне, за шум без бійки? Далі в тексті ви дізнаєтеся.


«Т-34», фільм 2018 року випуску, і його перший трейлер


Знаєте, бійка, імовірно, сталася. Ментальна. За правду. Така боротьба користувачів Інтернет з авторами фільму за достовірність показаного. У трейлері їм не сподобалося те, як легко танк був знищений. Що ж, по-перше, це всього лише ролик. По-друге, це художнє кіно. По-третє Ладно, можна багато відмовок знайти. Чи виправдань, якщо хочете. Чи не зациклюватися на цьому. Але давайте ближче до справи.


Кажучи по суті, трейлер фільму «Т-34», який вийде в 2018 році, більше схожий на короткометражку. З гідною як для короткого метра графікою. Та й потім, ролик створювався з єдиною метою: привернути інвесторів. Відео демонструвалося на пітчингу Фонду кіно. Рубен Дишдишян, продюсер, і Олексій Сидоров, режисер, домоглися бажаного результату і все-таки знайшли зацікавлених людей, готових профінансувати їх спільний проект.


У ролику було заявлено наступне: є радянські воїни, є німці, і в обох у розпорядженні танки. Переможе тільки одна сторона. Здогадайтеся, яка. Загалом, патріотичне кіно, як бачите.


Ну і окремої уваги заслуговує композиція Джона Мерфі — «In the House — In the Heartbeat», створена ним коли-те, що примітно, для фільму Денні Бойла про зомбі — «28 днів потому». Що сказати? Відмінно вписалася вона, доповнила відеоряд.


Т-34 – фільм 2018 року


Від трейлера — до історії


Ну вистачить про трейлері. Втім, ніякої іншої інформації про проект, крім нього, поки немає. Власне, відштовхнемося від того, що є, що було сказано в ролику. І почнемо з концтабору Ордруф.


Уже в початкових кадрах відео нас зустрічає напис «Концтабір OHRDUF SIII». Потім спливає дата: 9 квітня 1944 року. Власне, нацистський концентраційний табір, якщо що, був створений лише в листопаді того ж року. Швидше за все, очепятка. А то вийде як з фільмом «28 панфіловців», які на перевірку виявилися чи не російським варіантом кінокоміксу Зака Снайдера — «300 спартанців».


Втім, з іншого боку, на цій території ще в 1941 році була створена в'язниця, в якій утримували радянських військовополонених. Можливо, автори посилаються на цей момент.


Так чи інакше, далі ми бачимо російського солдата, який спістерігає за наближенням німецьких танків. Після виявлення сил супротивника і вияву стійкості духу він без зволікання відправляється в стан своїх, де повідомляє товаришам про те, що дізнався: про шести побачених «Пантерах». Власне, далі в хід вже з усією її міццю йде епічна музика композитора Джона Мерфі, яка вивищує показане на екрані.


У завершенні демонстраційного ролика його творці повідомляють глядачам про те, що фільм «Т-34» вийде в прокат 23 лютого 2018 року, в день століття Червоної армії. Щоб пам'ятали. Нагадування, що/щоб не забули.


Т-34 – фільм 2018 року


Про важливі історичні дати


Тепер про дату 9 квітня 1944 року. В цей день, згідно хроніці Великої Вітчизняної війни, — до речі, 1023-ій за рахунком, — підходила до свого завершення Одеська операція. Також це був другий день проведення Кримської операції. Швидше за все, судячи по говору представлених в трейлері персонажів, мова в картині піде про Одеської операції. Нагадаємо, вже до вечора того дня війська противника, що складаються переважно з німців, були повністю оточені, за винятком єдиного шляху відходу через Дністровський лиман.


23 лютого 1918 року — день створення Робітничо-селянської Червоної Армії (РСЧА). В цей день також відзначається свято Дня захисника Вітчизни.


Про зв'язок з «Жайворонком»


В принципі, з показаних в ролику розібралися. З історією — теж. Тепер давайте скажемо про те, що користувачі Інтернет-мережі вже встигли порівняти «Т-34» з «Жайворонком». Стрічка 1964 року розповідала про те, як група радянських танкістів з успіхів збігає з фашистського полону, минаючи засідки. Перебуваючи в тилу ворога, бійці і не думають здаватися, а тому впевнено продовжують йти від гонитви на танку, наважуючись при цьому завдати непоправної шкоди противнику.


«Жайворонок», знятий Микитою Курихиним і Леонідом Менакером, брав участь в основному конкурсі Каннського кінофестивалю в 1965 році, на хвилинку. Головну роль у стрічці виконав В'ячеслав Гуренков. Також в картині знявся Геннадій Юхтін.


Імовірно, сюжет «Т-34» візьме за основу ту ж історію, що раніше була розказана в «Жайворонка». Достовірно про це невідомо. Як, власне, і про те, на якому етапі знаходиться виробничий процес проекту станом на кінець 2016 року. За чутками, ведеться кастинг і набирається група сценаристів. Ну і разом з цим потихеньку збирають колектив учасників знімальної групи.


Т-34 – фільм 2018 року


Про творців


Режисером фільму виступить Олексій Сидоров. Це той самий чоловік, який став відомий після виходу серіалу «Бригада». Потім він піставив «Бій з тінню». Мабуть, ось дві його роботи, які його фарбують. Хочеться, щоб «Т-34» стала ще однією такою.


Допомагати Олексію Сидорову в просуванні виробничого процесу буде Рубен Дишдишян. Досить сказати, що він заснував компанію «Централ Партнершип». Він же причетний до «Брестської фортеці» і «Ліквідації». Мабуть, з огляду на зазначені два проекти, ви легко зорієнтуєтеся, наскільки важливу роль відіграє цей чоловік і за сумісництвом продюсер, який народився в Казані, в сучасному російському кінематографі.


Планується витратити понад півмільярда рублів на створення фільму. Принаймні, такі цифри спливали у зв'язку з проектом і виробництвом кінокартини трохи раніше.


Т-34 – фільм 2018 року


Про цінності


На завершення залишається зазначити, що це кіно напевно відіб'ється в прокаті. Втім, перед творцями, здається, і не варто такого роду завдання. Вони ж, навпаки, хочуть подарувати людям щось видатне, то, що буде і патріотичним, і цим, і шедевральним. Щоб пам'ятали, щоб цінували, щоб знали. Просто про складне подвиг. Про героїв. На століття. Як-то так.


Трейлер до фільму «Т-34»:

загрузка...
Т-34 – фільм 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають