• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Сонік – фільм 2018 року

Про «Соніка» знімуть фільм, який вийде в 2018 році. Кіно вийде на кшталт «Гарфілда» і «Хто підставив кролика Роджера». Так «Третій зайвий», він же «Тед», тут можна згадати теж. Загалом, чекаємо. Так?


«Сонік» ігор


Тепер про все по порядку. Почнемо, мабуть, з Соника як персонажа, дуже популярного і багато коханого. Це — їжак. Антропоморфний. Над його створенням працювали три людини: Наото Осима (художник), Хірокадзу Ясухара (дизайнер) і Юдзі Нако (програміст). У підсумку вони вирішили зробити його синім. А ім'я герою було дано на честь того, що він може пересуватися зі швидкістю звуку.


Це якщо коротко про персонажа. У загальному і цілому, їжачок Соник став головним героєм цілої серії відеоігор, що виходили під назвою «Sonic the Hedgehog». Зауважте, не hendehog. Тому просимо не плутати.


Соник раніше з'являвся як в іграх, так і в мультфільмах, заснованих на них. Зазначимо, що першою грою з його участю став платформер (16 біт), розроблений компанією Sega в 1991 році. Потім пішло-поїхало, як говориться. Ну а про культ цього персонажа, з вашого дозволу, ми не станемо говорити — він величезний, такий, що його навіть уявити неможливо. Практично. Здається, не варто уточнювати його велич.


Сонік – фільм 2018 року


«Сонік» і "ігрове кіно" (зі вставками анімації)


Фільм про «Соніка» 2018 року випуску стане першим ігровим. До цього, правда, виходила короткометражка, в якій також були задіяні живі люди. У сенсі, не мультяшні. Що ж до анімації, то антропоморфного їжака ще можна було помітити в одному з епізодів при перегляді «Ральфа». Це так, до слова. Просто «Wreck-It Ralph» зробила студія Disney, а тому в свій час мультфільм здобув чималу популярність. І в ньому показали, нехай і епізодично, самих різних героїв ігор, що стали в свій час віртуальними іконами, якщо так можна висловитися, для ігроманів.


Власне, «Ральф», що вийшов в 2012 році. Через два роки, в 2014 з'явилися перші новини про швидкий запуск у виробництво сольного кіно про Соніка. До проекту долучилася студія Sony. І тут відразу ж всі згадали про «Смурфиках». Ну і про схожих назвах, так.


Сонік – фільм 2018 року


Тоді ж до виробництва примкнув Ніл Х. Моріц, продюсер, більш відомий широкій аудиторії по франшизі «Форсаж». Власне, до цього часу — станом на кінець 2016 року — він досі числиться серед діючого складу учасників проекту.


Додатково, мабуть, зазначимо ім'я Тіма Міллера, режисера «Дэдпула». Він теж попрацює над створенням проекту в якості продюсера. Ну а до цієї роботи він відповідав, наприклад, за створення візуальних ефектів до стрічки «Скотт Пілігрим проти всіх» Едгара Райта. Та й до ігор «Mass Effect 2» і Star Wars: The Old Republic» він також доклав свою набиту ранніми роботами в анімації і продюсуванні руку.


Загалом, як бачите, зібралася досвідчена команда. Поки що трейлер до «Сонику» не вийшов, але він з'явиться в Мережі явно раніше 2018 року, повірте. Думається, влітку 2017 його представлять на одному із заходів, присвячених або фільму зокрема, анімації або в цілому, або чого-небудь ще.


Сонік – фільм 2018 року


Хто стоїть біля керма проекту Sonic the Hedgehog Movie


На даному етапі виробничого процесу режисерське крісло проекту займає Джефф Фаулер. У його послужному списку знаходяться такі роботи: короткометражки «Дуель джентльменів» і «Ховрах обламався» (у цієї в активі є номінація на «Оскар» у відповідній категорії).


Окремо варто згадати, що деякий час колега Тіма Міллера по роботі в компанії Blur Studio значився як головний на знімальному майданчику «Різуна», яку продюсував Девід Фінчер. До речі, проект так і не відбувся, якщо що. Ну а ще Джефф Фаулер, крім зйомок в епізоді серіалу «Дівчата Гілмор» в якості актора, заслуговує окремої похвали за свої праці в процесі створення «Там, де живуть чудовиська» Спайка Джонса. Над візуальними ефектами він длубався тут.


В принципі, це все, що на сьогоднішній день відомо про проект. Серед сценаристів, які долучилися до бригади авторів, зайнятих написанням тексту до фільму, який буде складатися як з гри живих акторів, так і анімаційних вставок, є наступні імена: Патрік Кейсі і Джош Міллер. До речі, хіба що «Переполох в общаге» можна виділити, що вони написали. І то з великою натяжкою.


Сонік – фільм 2018 року


Антропоморфний їжак буде одночасно похабничать і рятувати світ?


Взагалі, складається враження, що «Соніка» дійсно зроблять кшталт «Третього зайвого» Сета МакФарлейна. Ну вже точно те, що з «Смурфиками» у нього буде багато спільного. По-перше, колір. Ось вам і перша схожість.


Виходячи з синопсису, передбачається, що Соник, антропоморфний їжак, разом зі своїми вірними друзями спробує перемогти Зло. Зло — це Доктор Еггман. Це головний лиходій серії ігор «Sonic the Hedgehog», він же Доктор Айво Роботнік. Загалом, фанати знають. До речі, його IQ складає 300 балів. Ух!


Головне, щоб інтелект авторів проекту відповідав цьому значенню. Хоча б у тому плані, що вони спробували подарувати людям, вірним шанувальникам Соника, один із шедеврів ігрового кіно, яке не виключає вставок анімації для залучення глядацької уваги. Нехай це буде новий «Гарфілд» або «Хто підставив кролика Роджера». Нехай це буде «Третій зайвий» або «Смурфики». Хочеться, щоб було хоч трішки цікаво під час перегляду. Не хочеться побачити «Переполох в общаге», якщо чесно.


«Сонік», фільм 2018 року: чекати чи не чекати?


Фільм «Сонік» безперечно варто чекати. У фанатів же день прем'єри і зовсім повинен бути заздалегідь виділений для походу в кінотеатр. Передбачається, що в прокат сольник про антропоморфном еже вийде 19 жовтня 2018 року. Почекаємо. Так?

загрузка...
Сонік – фільм 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають