• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Тихоокеанський рубіж 2 – фільм 2018 року

Фільм «Тихоокеанський рубіж 2» 2018 року випуску в прокаті у США з'явиться з підзаголовком «Вир». Хто знає, можливо, в Росії картині також «припишуть» це назва під час виходу. Воно багато в чому пояснює сюжет і одночасно з цим приховує його. Цікаво. Поки ж локалізатори не поспішають перейменовувати нове творіння Гільєрмо дель Торо на свій лад. Подивимося, як будуть йти справи ближче до релізу.

Тихоокеанський рубіж 2 – фільм 2018 року


Кому довіряє Гільєрмо дель Торо?


До речі, мексиканському пістановнику довелося піступитися режисерське крісло іншій людині. Не в перший раз, звичайно, але все ж. Ним став Стівен С. ДеНайт. Втім, навіть незважаючи на це, «Пасифік Рим» все одно залишається дітищем дель Торо.

Принаймні, той факт, що автор «Лабіринту Фавна» залишився головним продюсером знімальному майданчику, повинен вас переконати в даній думки. Будьте впевнені в тому, що до своїх продюсерським робіт людина, що подарувала світу «Хелбоя», відноситься так само трепетно, як до режисерським.

Так чи інакше, а «Тихоокеанський рубіж 2» не був відданий в руки першому зустрічному. Все-таки Стівен С. ДеНайт (до речі, прізвище режисера в оригіналі перекладається не як «ніч», а як «лицар», якщо що) раніше працював над такими проектами, як «Таємниці Смолвилля» і «Шибайголова», наприклад. Ну і над «Спартаком» теж. Загалом, як бачите, дядьку досить досвідчений. А значить, «кашу маслом не зіпсує».


Акторський склад


Поки, за станом на кінець 2016 року, немає інформації про те, в яку сторону за сюжетом рушить оригінальна історія. Сценарій другий частини фантастичного епіка, підкорив світовий бокс-офіс в 2013 році, нехай і не в тій повній мірі, як того хотіли продюсери, тримається в таємниці. До речі, Джону Бойеге, одному з акторів, не звикати: раніше він встиг попрацювати з Джей Джей Абрамсом, який відомий своєю скритністю».

Одночасно з тим, що сюжет невідомий, автори «Виру» приховують імена акторського складу. У тому сенсі, що багато хто, хто був задіяний в оригінальній стрічці, можуть повернутися в продовженні, але ось Гільєрмо дель Торо і компанія приховують цей факт від громадськості. На благо.

Напевно герой Чарлі Ханнэма залишиться за бортом. Хоча, хто його знає, яке завдання отримали сценаристи проекту. Гаразд, про них трохи пізніше. Зараз давайте подивимося на акторський склад. На той, який не ховається за «маскою» продюсерів.

Отже, вже зараз відомо, що в сіквелі з'являться Скотт Іствуд і Джон Бойега. Це абсолютні новачки проекту. Як і Цзин Тянь, китайська актриса, яку ви могли бачити в «Поліцейської історії 2013», де її героїню, до речі, звали Мяо Мяо або якось так.

Інші імена серед акторів і актрис, які підписали контракт на участь в картині, вам навряд чи про щось скажуть. Хіба що Адріа Архона. Ця пуерто-риканська (або пуерторіканський, якщо хочете) актриса вже встигла відзначитися ролями в таких серіалах, як «Справжній детектив», «В полі зору» («Підозрюваний») і «Нарко». Незабаром вийде «Смарагдове місто» Тарсема Сінгха, в якому вона зіграє Дороті.

Власне, такі справи. Ймовірно, що імена інших учасників акторського складу оригінальної стрічки, наприклад, Ідріса Ельбу, Рона Перлмана, Кліфтона Коллінза мол. та ін., продовжать приховувати аж до релізу. Знову ж таки, підкреслимо, що невідомо, яку мету піставили перед сценаристами продюсери.

Тихоокеанський рубіж 2 – фільм 2018 року


Автори сценарію


Власне, про «письменників». Сюжет, ясна річ, буде пов'язаний безпосередньо з битвою величезних роботів. Але ось як вони особисто вплинуть на нього, невідомо. Придумати що-небудь варте, що приверне в кінотеатри безліч глядачів, доручено Емілі Кармайкл, Кірі Снайдер і Т. С. Наулін. Вони разом будуть працювати над доведенням до ладу розповіді Гільєрмо дель Торо.

Природно, Стівен С. ДеНайт складе їм компанію. Просто це добре, коли режисер не обмежується лише своїми першочерговими обов'язками. Втім, на знімальному майданчику рішення все одно залишається за ним. Найчастіше саме так, хоча, звичайно, бувають і винятки.

Тревіс Бічем, автор першої частини, чомусь зійшов з дистанції. Хто знає, можливо, без його допомоги не обійдуться незабаром. Це теж часта практика в кіновиробництві.


Помічники улюбленого багатьма глядачами мексиканського пістановника


У всякому разі рішення про це приймати Гільєрмо дель Торо, як лідеру знімальної групи. Він, керуючись своїм продюсерським досвідом, зможе запросто взяти до уваги різного роду ситуації і змінити їх, якщо того вимагатиме ситуація. Допомагати йому в цьому будуть Джон Дж. Джашні, Томас Тулл та ін. І Джон Бойега. Напевно, досвід Фінна, отриманий в «Зоряних війнах», допоміг йому у чому. І морально, і матеріально. Здається, що так і є.

Цікаво, а хто ж на цей раз потішить нас приємною оку картинкою? Своє операторське чуття довірено проявити Деніелу Минделу. З Гільєрмо Наварро попрощалися. Все ж лауреата «Оскара» за «Лабіринт Фавна», як виявилося, комфортніше працювати зі своїм співвітчизником. Цілком можливо.

З іншого боку, Деніел Миндел має не меншим досвідом. За його плечима робота над такими проектами, як «Пробудження сили» із серії «Стар Варс», «Висока напруга» з серії про «Людину-павука», «Відплата» з серії про «Зоряному шляху» і перша частина «Стартрека». І над багатьма іншими. Це, вважай, пістійний оператор Джей Джей Абрамса, а той, як відомо, тяжіє до різного роду «махінацій», вираженими грою зі світлом, як приклад. Загалом, до вимогливості йому (Деніел Минделу) не звикати.

Тихоокеанський рубіж 2 – фільм 2018 року


Хто напише музику до «Виру»?


Композитор поки не призначений. Рамін Джаваді, автор музики оригінальної картини, зараз дуже затребуваний. Крім «Гри престолів», до якої йому щорічно доводиться створювати десятки композицій, підвищують інтерес глядача до і без того захоплюючих сцен життя в Вестеросі, цьому німцеві запропонували попрацювати з Джонатаном Ноланом над його «Світом Дикого Заходу». Зізнатися, співробітництво вийшло видатним. Також його музика звучить у «Втечі», як у старому, так і в продовженні, яке готується в даний момент. Ну і в десятках інших проектів, наприклад, в «Варкрафті».

Так хто ж, власне, замінить такий талант? Ймовірно, його ім'я ми дізнаємося дуже скоро. Відзначимо, що в обраного продюсерами композитора повинно бути надзвичайне чуття до екшн-сцен. У сенсі, до того, щоб забезпечити їх належним музичним супроводом.


Реліз


«Тихоокеанський рубіж 2» стартує в Росії 22 лютого 2018 року. Одночасно з цим прокат сиквела почнеться по всьому світу. Трейлер до «Виру» вийде орієнтовно в середині 2017. Стрічка демонструватиметься в форматах 3D і IMAX.

Тихоокеанський рубіж 2 – фільм 2018 року

загрузка...
Тихоокеанський рубіж 2 – фільм 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають