• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Біжить в лабіринті: Ліки від смерті – фільм 2018 року

Фільм «той, що Біжить в лабіринті: Ліки від смерті» 2018 року випуску — це третя частина у вже сформованій кінофраншизи, сюжет якої зосередився на пістаті Томаса, підлітка, хто після пробудження виявляє себе в нестямі в незнайомому місці. Втім, тут він не один. Мета: вибратися звідси.


Джемс Дашнер: автор книг для дітей і підлітків


Ні, це не версія «Похмілля у Вегасі» для аудиторії «Сутінків». Власне, сюжет тут інший, такий же простий, але інший. В основу фільму покладено однойменний роман американського письменника Джеймса Дашнера. Всього до цього моменту з під пера (або з-під пера, якщо хочете) автора «Саги Джиммі Фінчера» вийшло 5 повноцінних частин у серії «Біжить в лабіринті».


Джеймс Дашнер, якщо мова зайшла про нього, з дитинства мріяв займатися письменництвом. І хоч доросле життя змушувала вибрати собі професію, завдяки якій можна було б заробляти на життя, в подальшому доля розпорядилася інакше. Сфера фінансів не так сильно приваблювала його, як твір образів привабливих персонажів, на історії становлення яких можна багато чого розповісти. Власне, мрія в результаті переборола обов'язок. Більше того, тепер це стала обов'язком мрії. Як-то так.


Загалом, якщо коротко, то «Біжить у лабіринті» свого часу порівнювали з «Грою Ендер» і «Володарем мух». А це, сказати, видатні твори літератури. Про що говорить цей момент, так. Принаймні, під впливом цих двох книг написав свій роман Джеймс Дашнер. А про смаки не сперечаються, якщо на те пішло.

Біжить в лабіринті: Ліки від смерті – фільм 2018 року


«Мейз Раннер: Той, хто приносить прибуток»


Сам по собі роман «Біжить у лабіринті» розрахований на молодь. Антиутопія — всього лише інструмент, завдяки якому розвивається сюжет. Фільм по книзі на змусив себе чекати. Ще б!


Під час виходу кіно про «той, що Біжить у лабіринті» було одним з численних творів кінематографа, яке позиціонувалося в першу чергу як молодіжне. Зараз, з плином часу, ми запросто можемо сказати, що це один і той же рівень, що «Сутінки», «Дивергент», «Голодні ігри» і пр. Хоча б за настроєм. Природно, що з перерахованого краще, щось гірше. Про смаки не сперечаються, як ми вже сказали раніше в тексті.


Так от, перший фільм майбутньої франшизи приніс непогані дивіденди своїм творцями. При бюджеті близько 30-40 млн доларів картина згодом окупилася аж у 10 разів. Природно, запуск у виробництво продовження був справою часу. Для створення сиквела продюсери витратили в два рази більше, а результат в плані окупності виявився приблизно тим же. Гаразд, трохи менше, але то вже не так важливо, якщо чесно. Окупність була, тому і було прийнято рішення про те, щоб зняти тріквел.


Виробництво тріквела


Біжить в лабіринті: Ліки від смерті – фільм 2018 року
Згідно інсайдерської інформації, зйомки «Ліки від смерті» ось-ось почнуться, якщо вже не почалися. Знімальна група і акторський склад зібрані. Значить, все йде за планом.

Планується, що пістановкою сиквела займеться Уе

з Болл, режисер перших двох глав серії. В його активі, власне, тільки ці два фільми. І короткометражка «Руїни». До речі, в ній простежувався «Мейз Раннер». Ну а ще у нього є «Падіння богів», але з цим проектом поки все якось неясно, нехай і значиться він з 201,5 року.


За станом на кінець 2016 за чутками, все готово до зйомок «Ліки від смерті». Приблизно на початку 2017 вони почнуться. Сюжет базується на тому, що Томас, головний герой серії, відправляється на пошуки «Спалаху», ліки, здатного зцілити людину від смертельної хвороби.


Актори і сценарист


Біжить в лабіринті: Ліки від смерті – фільм 2018 року


Ділан о'брайен, Томас Сенгстер, Кая Скоделарио, Наталі Еммануель та ін. члени акторського складу, яких можна було побачити в перших двох фільмах франшизи, задіяні в зйомках третьої частини.


Після успіху «Випробування вогнем» у прокаті виконана робота автора сценарію Т. З. Наулін повністю влаштувала продюсерів. Вони ж без роздумів затвердили ім'я «писаки» у тріквел. Практично.


Досвідчене око продюсерів


Власне, про продюсерів. На цей раз їх троє: Вік Годфрі, Еллен Голдсміт-Вейн і Чи Столлман. Всі добре знайомі з «Мейз Раннери». Деякі — з «Сутінками», а якщо і не з ними, то з проектами, в яких головна роль була віддана основним діючим особами тієї злощасної франшизи, що оповідає про кохання вампіра до людини.


Варто додати до вище сказаного, що Вік Годфрі також доклав руку до створення декількох екранізацій романів Ніколаса Спаркса і фільму «Винні зірки». Адже починав він коли-то з картин «Я, робот» і «Чужий проти Хижака», до прикладу. Ось перекваліфікувався так перекваліфікувався! Хоча, якщо вже на те пішло, навіть ці його роботи позиціонувалися як кіно для підростаючого покоління. Майже.


«Ліки від смерті» зніме Дьюла Падош. Цей угорський оператор вже займався розробкою «Випробування вогнем», а незабаром його досвідчене око порадує шанувальників «Джуманджі». Людині, зняв музичне пригода «Metallica: Крізь неможливе», доведеться докласти всі зусилля для того, щоб захопити їх у свої мережі і відправити в нову подорож. Все-таки гра. Роби, що хочеш. Аби на благо.


Вихід у прокат


Біжить в лабіринті: Ліки від смерті – фільм 2018 року


В принципі, це вся інформація про проект доступна до цього моменту. Фільм «той, що Біжить в лабіринті: Ліки від смерті» вийде в прокат орієнтовно на початку 2018 року. Світова прем'єра, в тому числі і в Росії, запланована на 11 січня. 3D навряд чи варто очікувати, адже і без нього франшиза приносить прибуток. Втім, подивимося, як підуть справи надалі. Чекаємо трейлер.


В очікуванні трейлера дивимося тизер до фільму «той, що Біжить в лабіринті: Ліки від смерті»:

загрузка...
Біжить в лабіринті: Ліки від смерті – фільм 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають