• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Світ Юрського періоду 2 – фільм 2018 року

Фільм «Світ Юрського періоду 2» 2018 року випуску стане свого роду «Аватаром». Ріднить обидві стрічки їх основний посил: привчити людей дбайливо ставитися до природи. І якщо картина Джеймса Кемерона розповідала про це на прикладі іншої планети і синіх хвостатих триметрових створінь, то кінотвір, зрежисоване Хуаном Антоніо Байоной, автором «Притулку» і «Неможливого», сконцентрується на відомій нам території і тварин, зокрема на динозаврів.


Колись давно ці плазуни ходили по Землі, поки їх не зупинило небесне тіло. Падіння його на планету, де раніше запанувала життя, вбила, власне, її. І тоді, після них, динозаврів, нехай і через мільйони років, з'явилася людина розумна. Це коротка історія життя на Землі.


Світ Юрського періоду 2 – фільм 2018 року


«Парк Юрського періоду» Стівена Спілберга


«Парк Юрського періоду», фільм Стівена Спілберга 1993 року випуску, спробував показати людям те, якою насправді була життя на планеті Земля в часи, коли по ній ходили динозаври. Сюжет базувався на тому, що якийсь вчений через багато років зміг відтворити кілька таких. Вони ж повинні стати частиною парку, куди будуть приходити люди, які зможуть запросто побачити тварин, давно вимерлих, наживо. Як це часто буває, в один момент ситуація виходить з-під контролю, хоча, здавалося, організована система працює злагоджено.


Стівен Спілберг, нехай він і став у свій час першовідкривачем такого поняття, як «літній блокбастер», багато чого привніс в людське життя завдяки своїм кинотворениям, часто розважального характеру. «Парк Юрського періоду» одночасно розповідав історію, що сталася давно і вже майже забуту, і говорив про життя в цілому, про те, що вона може бути жорстокою, а також — обірватися в будь-який момент, коли від тебе, загалом-то, нічого не залежить. Багато думок було у того фільму.


Дві наступні глави, як це буває частини з сиквелами, не так сильно полюбилися глядачам, як оригінал, але якийсь культ вони все-таки придбали.


Світ Юрського періоду 2 – фільм 2018 року


«Світ Юрського періоду» Коліна Треворроу


В 2015 році, через два десятки років після виходу оригінальної історії, що сталася на території атракціону «Джурасик Парк», побачив світ його нове втілення — «Джурасик Ворлд». «Світ Юрського періоду» Коліна Треворроу повинен був перезапустити франшизу, початок якої було таким славним. Він зробив це. Нова історія принесла її творцям великі дивіденди: більше 16 млрд доларів касових зборів по всьому світу. Зазначимо, що бюджет картини склав якихось 150 мільйонів. Навіть Стівен Спілберг свого часу зміг заробити тільки 1 мільярд, та й то ці цифри, здається, враховують також збори від повторних показів.


Режисер «Списку Шиндлера» побажав виступити в роботі над проектом виключно в якості продюсера. Колін Треворроу в свою чергу впорався з піставленими завданнями сповна. Після цього, як ніби повторюючи долю маестро, режисер комедійної драми про журналістів «Безпека не гарантується» передає естафету Хуану Антоніо Байоні. Колін Треворроу вважає, що на цей раз, коли потрібно розповісти про насущні проблеми методом показу захоплюючого кінотвору, його навичок буде недостатньо. У свою чергу пістановник фентезі «Голос монстра», як йому здається, впорається з цим на ура.


Світ Юрського періоду 2 – фільм 2018 року


«Джурасик Ворлд» Хуана Антоніо Байони


Сіквел «Світу Юрського періоду» стане алегорією захисту прав тварин, і в ньому за сюжетом буде відведено чималу увагу наступним моментам: поганого поводження з братами меншими людини; медичним експериментам, які ставляться над ними, беззахисними істотами; змістом, поганого і навіть гірше: деколи в клітинах, залишених у темних приміщеннях, деколи в такому ув'язненні, чого навіть ворогові не побажаєш; нарешті, використання за призначенням і без у корисливих цілях. Як бачите, сюжет у продовження дійсно буде іншим.


Зовсім інша історія, більш жорстка і повчальна. Її, як вважає режисер оригінальної картини, під силу розповісти іспанському таланту. Хуан Антоніо Байона, як всі ми добре знаємо, з легкістю справляється з тією задачею, щоб розповісти світу про глобальної трагедії, багато в чому похитнула його, і про локальні проблеми, дуже сильно турбують людство.


Є інформація, що режисера, який народився, що примітно, в Барселоні, спокушають пістановкою відразу двох сиквелів. Це означає, що перед ним стоїть завдання: зробити закінченою історію першого і в той же час підвести її до початку другого. В принципі, в оригіналі по закінченні перегляду ми могли спістерігати за тим, як тварини вибралися з неволі, протистояли лиходіям і пішли, так би мовити, у вільне плавання. Приблизно це ж, але в контексті мало більш серйозних речей, стане основою для двох запланованих продовжень.


Передбачається, що Кріс Пратт і Брайс Даллас Ховард повернуться до своїх ролей. Компанію на знімальному майданчику складуть Рейф Сполл та Тобі Джонс. Також до проекту до цього часу, за станом на кінець 2016 року, приписані кандидатури Б. Д. Вонга і Джастиса Сміта.


Розробкою сценарію займуться Дерек Конноллі і Колін Треворроу.


Світ Юрського періоду 2 – фільм 2018 року


Творець «Вестворлда» Майкл Крайтон


До речі кажучи, давайте не забувати, що «Парк Юрського періоду» був заснований на книзі Майкла Крайтона, випущеної незадовго до виходу фільму. Власне, письменник-фантаст розвинув у ній свою ж ідею, придуману за два десятки років до цього. У 1973 році вийшов фільм «Світ Дикого Заходу», який стосувався питання збій у роботі роботів. У серіалі 2016 року Джонатан Нолан розвинув цю думку, змусивши глядачів запитувати, а що, власне, розрізняє роботів і людини.


Враховуючи все вище сказане, ви тепер, здається, розумієте, чому «Західний світ» має стільки схожого з «Парком Юрського періоду». Так сказати, звідки ростуть ноги у серіалу, який тримає глядача в напрузі аж до останньої серії і шокував шанувальників своєю несподіваною розв'язкою.


Як би там не було, а напрацювання Майкла Крайтона досі актуальні. Кінематографісти в свою чергу вирішили, що було б непогано, якщо вони будуть приносити користь. Тому їм і прийшла в голову думка про те, щоб створити своєрідну агітку, переслідує наступну мету: навчити людей дбайливо ставитися до всього живого.


Прем'єра сиквела


Світова прем'єра фільму «Світ Юрського періоду 2» 2018 року виходу запланована на 7 червня. В цей час в 2015 стартував прокат оригінальної історії. Планується демонстрація картини у форматах 3D і IMAX. Трейлер до проекту з'явиться орієнтовно в середині 2017. Як мовиться, на благо всіх живих істот!


Пропонуємо подивитися трейлер до фільму «Світ Юрського періоду 2»:

загрузка...
Світ Юрського періоду 2 – фільм 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають