• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогноз погоди в Україні на грудень 2018 року

Початок календарної зими в Україні збігається з початком реальної зимової пори року. Уже з перших днів грудня тут починають все сильніше проявляти себе заморозки, температура повітря знижується, природа починає екстрено готуватися до швидких морозів. За попередніми даними синоптиків, погода в Україні на грудень 2018 мало чим відрізнятиметься від погоди в минулому році цього ж місяця. І все ж, населення держави активно цікавиться, до яких сюрпризів природи необхідно готуватися і чи варто чекати серйозних заморозків в грудні?
Прогноз погоди в Україні на грудень 2018 року

Прогноз на грудень від синоптиків

Залежно від місця розташування того чи іншого району можна спрогнозувати прогноз погоди на грудень 2018 року в Україні. Північні зони держави набагато раніше зустрічають зиму. Тут перші ознаки морозного часу активізуються вже в завершенні листопада. У південних містах, навпаки, наступ зими затягується. Більшу частину грудня тут на стовпчиках термометрів температура повітря не опускається нижче -2 градусів.

Висловлені синоптиками прогнози погоди на грудень можуть змінитися. Зараз вказані тільки попередні дані, більш точні прогнози даються не раніше ніж за 2 тижні до настання певного періоду.

За попередніми прогнозами очікується, що грудень в поточному році стане досить теплим і привітним. На початку місяця на стовпчиках термометрів можна спостерігати нульові позначки (це стосується центральних регіонів держави). У південних регіонах перші ознаки зимового місяця будуть спостерігатися тільки після 15 числа, саме в цей момент на стовпчиках термометрів позначиться від -2 і нижче градусів. А ось в північних містах початок грудня стане досить морозним, вже в перших числах місяця там температура буде дорівнює не вище -5 градусів.
Прогноз погоди в Україні на грудень 2018 року


З середини грудня морозна почне тільки посилюватися. Морозні дні очікуються приблизно в 20-х числах місяця. В цей же період часу активізуються вітру. Така погода може стати причиною розвитку вірусних і інфекційних епідемій.

Ближче до новорічних урочистостей погода стане більш сприятливою. Середні температурні позначки цього часу будуть рівні -8 градусів. При цьому, в південних містах буде значно тепліше - до -5 градусів. Кілька прохолодніше погода обіцяє бути в північних містах, там середні позначки на столиках термометрів показуватимуть -12 градусів.

Грудень не можна назвати засніженим місяцем. У цей період опади будуть випадати, але їх кількість стане незначним. Самий «пік» снігопаду очікується після новорічних урочистостей.

Народні прикмети

Багато років тому люди навіть не припускали, що можна буде спрогнозувати прогноз погоди спеціальними науковими методами. Головний спосіб визначення погоди для наших предків був один - це народні прикмети. В наші дні інтерес народних прикмет уже не такий, як раніше, і все ж, велика частина народних мудростей втілюється в реальність.

Дізнаємося, який буде в грудні 2018 року погода в Україні за прикметами з народу.

Судити про грудневої погоді можна за кліматичними умовами закінчення вересня. Якщо завершення осіннього місяця видався прохолодним, то і грудень стане морозні. Якщо ж вересень - теплий, то від зимового місяця можна чекати відлиги.
Мінлива осіння погода вказує на те, що і в грудні можна чекати різких кліматичних змін. Взагалі, перший зимовий місяць є мінливим, відповідно, українці можуть сміливо очікувати то морозних ночей, то відлиги днем.
Визначити поява сильних вітрів можна з поведінки птахів. Якщо пташки поводяться неспокійно, намагаються наблизитися до оселі людини і голосно цвірінькають, то зовсім скоро в природі активізується негода.
Визначити погоду в грудні допоможуть і перелітні пташки. Як тільки на гілках дерев з'являються зграйки омелюхи або снігурів, то зимова пора повноправно вступила в свою владу.
Про настання морозів можна передбачити за поведінкою домашніх тварин, зокрема кішок. Якщо пухнасті вихованці згортаються в клубочок і намагаються розташуватися поряд з опалювальними приладами, то скоро проявиться влада тривалих морозів.

Прогноз погоди в Україні на грудень 2018 року

Звичайно, точно визначити погоду за допомогою народних мудростей не вийде, але все ж, такі рекомендації можуть описати приблизні кліматичні режими.

Сприятливі дні місяця


У план підготовки до новорічних свят включено багато пунктів - це і покупка подарунків, і придбання продуктів до новорічного столу, і зміна іміджу. Визначимо, якими будуть сприятливі дні в місячному календарі на грудень 2018 року в Україні.

Позитивними і успішними датами за місячним календарем стануть 12, 13, а також 20 числа грудня. У зазначені дати можна займатися реалізацією намічених планів, здійснювати фінансові операції і займатися облаштуванням особистого життя.
загрузка...
Прогноз погоди в Україні на грудень 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають