• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Яка буде інфляція в грудні 2018 року в Україні. Індекс

Зростання цін в Україні утримати на одному місці практично неможливо. Щодня відвідуючи продуктові і промтоварні магазини люди бачать, що вартість певного товару збільшується на кілька гривень. Якщо спостерігається зростання цін, то мова йде про інфляцію. І перед новим роком українців дуже цікавить, якою стане інфляція в грудні 2018 року в Україні?

Яка буде інфляція в грудні 2018 року в Україні. Індекс


Поняття «інфляція», мабуть, відомо кожній сучасній людині. Ця економічна структура означає зростання цін, але відсутність підвищення доходів у населення. Якщо говорити простіше, то зарплати не зростають, відповідно, грошей у людей не додається, а зростання цін на товари і послуги невблаганно підвищується. На певну суму грошей сьогодні товара можна купити менше, ніж вчора, а виною цьому - подорожчання тарифів.

Запланований рівень інфляції в грудні справляє надзвичайно сильний вплив на матеріальну сторону життя громадян. Чим більше спостерігається інфляційне зростання, чим гірше економічна ситуація всередині держави і, відповідно, менше фінансовий приріст у громадян.

Визначити точно, яким стане відсоток інфляції на грудень, досить складно. На стан економічної структури впливає велика кількість чинників. І все ж, аналітики висловлюють попередні прогнози, з яких видно, що поліпшення економічної ситуації в кінці року чекати не доводиться.

Причини інфляції

Якщо індекс інфляції за грудень 2018 року в Україні підвищиться, то цю ситуацію спровокують наступні фактори:


Підвищення попиту на певні товари та послуги. Всім відома приказка говорить: «Попит підвищує пропозицію». Якщо у людей з'являється більше грошей, то вони збільшують свої витрати. Перед новорічними святами спостерігається інша ситуація - люди готуються до урочистостей, набувають більше продуктів та інших товарів. Все це провокує підвищення попиту. Виробники товарів, бачачи, що попит зростає, збільшують ціни. Таким чином рівень інфляції стає вище. Статистика вказує, що перед святами інфляція може вирости на 5%, і це не остаточна цифра. Аналітики впевнені, що і в грудні поточного року зростання інфляції буде чітко помітний. А ось яким очікується він стати - 1% або 5% - українці мають ще побачити.
Зменшення виробництва. В даний час дрібним компаніям «вижити» дуже складно, тому «на плаву» залишаються тільки сильні і великі фірми-виробники. Залишившись на споживчому ринку в меншості, вони починають висувати власні умови. Часто трапляється так, що монополісти без будь-якої причини збільшують собівартість товарів і послуг, і посперечатися з цим нікому, так як у таких фірм просто немає конкурентів. Подібна ситуація також призводить до зростання інфляції.
Санкції і нестабільність економіки в світі. Зрозуміло, економічна ситуація в світі безпосередньо відбивається на зростанні інфляції. Якщо в світі все спокійно і гладко, то зростання економічної структури буде мінімальним. Якщо ж на державу надаватимуть «тиск» зовнішні чинники (санкції, подорожчання валюти, зовнішні протиріччя і т. П.), То зростання інфляції може досягти межі.
Яка буде інфляція в грудні 2018 року в Україні. Індекс

Інфляція в грудні

Питання, який очікується стати інфляція в Україні в грудні 2018 року, сильно хвилює жителів держави. Попередні прогнози експертів відрізняються. Одні експерти вважають, що сильних змін в економіці країни чекати не варто, відповідно, рівень інфляції залишиться на колишньому режимі.

Існує і протилежна думка, згідно з яким офіційний зростання інфляції може досягти 1,5% за місяць. Але, важливо зазначити, що реальний відсоток інфляції може стати зовсім іншим - і 3%, і 8%.
загрузка...
Яка буде інфляція в грудні 2018 року в Україні. Індекс
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають