• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Коли прийдуть дитячі гроші за грудень 2018 року в Україні

Відповідно до основами чинного законодавства України сім'ї, які мають дітей, можуть розраховувати на фінансову допомогу від держави, що виділяється у вигляді матеріальних допомог. Розміри таких пристосувань можуть змінюватися в залежності від декількох факторів, вони також можуть виплачуватися як щомісяця, так і одноразово. Однак сьогодні особливої ​​уваги заслуговує питання про те, коли прийдуть дитячі гроші за грудень 2018 року в Україні.

Коли прийдуть дитячі гроші за грудень 2018 року в Україні

Дитячі гроші і їх особливості

Економічна криза стала причиною стрімкого погіршення якості життя звичайних українців.
Адже сьогодні можна спостерігати те, як практично щодня ростуть ціни на продукти, товари і послуги, а заробітні плати батьків залишаються на тому ж рівні або навіть зменшуються. І немає нічого дивного в тому, що в такій ситуації багато хто цікавиться тим, коли влада буде перерахують кошти, призначені дітям.

Потрібно сказати, що обговорюючи дитячі виплати за грудень 2018 року стоїть розуміти, що мова йде про матеріальної підтримки від держави, яка надається сім'ям в якості деякого фінансового подарунка за народження дитини. В рамках державного законодавства не варто забувати про те, що даний вид матеріальної допомоги можна оформити протягом одного року з моменту появи в сім'ї дитини. Оформлення відбувається за допомогою співробітників соціального захисту населення, куди треба звернутися з відповідною заявою.
Коли прийдуть дитячі гроші за грудень 2018 року в Україні

Розмір допомоги на дитину в грудні

На сьогоднішній день розмір матеріальної допомоги має фіксовану суму, яка поки не буде збільшуватися - 41 280 гривень. Правда тут варто відразу сказати про те, що розраховувати на її повне отримання не варто, тому що для державного бюджету такі виплати є досить великими.

Влада прийняла рішення розділити цю суму і виплачувати її в кілька етапів, на першому з яких сім'я може отримати відразу 10320 гривень. Гроші вносяться на відповідний банківський рахунок, за яким батьки попередньо повинні оформити картку. І зарахування проводиться зазвичай протягом одного-двох місяців після народження дитини.

Другий етап передбачає виплату коштів, що залишилися в протягом трьох років, по 860 гривень щомісяця. У деяких варіантах сім'я може написати заяву про те, що їм не вистачає одержуваних грошей, по суті, присвоївши собі статус малозабезпеченої, і тоді влада може переглянути суму в сторону її дворазового збільшення. Таким чином, гроші, що залишилися (30 960 гривень) будуть виплачені не за три роки, а за півтора - по 1720 гривень щомісяця.

Примітка: дитячі гроші до 18 років в грудні приходять разом з усією соціальною допомогою не пізніше 10 числа кожного місяця. Однак іноді трапляються деякі затримки, тому за актуальною інформацією потрібно стежити.Коли прийдуть гроші?


Обговорювати дитячі виплати за грудень, варто приділити увагу тому, що в цьому місяці на матеріальну допомогу від держави можуть розраховувати ті люди, які стали батьками не пізніше минулого листопада, тому що грудневим діткам грошові допомоги (подарунки) від держави будуть нараховуватися вже в січня 2019 року. Йдеться про першу частину одноразової допомоги в розмірі 10 320 гривень.

Як правило, гроші перераховуються на банківський рахунок протягом одного місяця після народження малюка, хоча іноді трапляються і невеликі затримки. Однак варто пам'ятати про те, що відповідно до норм чинного законодавства України представники влади зобов'язані виплачувати допомогу сім'ям з дітьми не пізніше, ніж через два місяці після появи дитини в сім'ї.

Чому не прийшли гроші?

Іноді трапляється й так, що грошові кошти протягом тривалого часу не надходять на рахунок і тоді виникає цілком логічне запитання про те, чому не прийшли дитячі гроші за грудень. Причин для цього може бути декілька, тому що гроші можуть не прийти:

якщо малюк помер;
батьки від нього відмовилися;
або він потрапив до дитячого будинку.


Іноді грошові кошти не приходять через те, що батьки неправильно заповнили заяву або надали невірний розрахунковий рахунок для перерахування фінансових коштів. Однак таке трапляється рідко. Додатково можна сказати, що позбавити сім'ю матеріальної підтримки влада може в тому випадку, якщо дізнається, що отримані кошти не витрачаються на забезпечення комфортних умов життя для дитини.

Чи варто розраховувати на збільшення допомоги?

Обговорюючи дитячі виплати в грудні 2018 року в Україні варто приділити увагу тому, що соціальні виплати (зокрема, допомоги на дітей) є однією з найбільш витратних статей в державному бюджеті. Загальний розмір відрахувань на соціальні потреби громадян досягає декількох мільярдів гривень щорічно, і саме тому для збільшення розміру соціальних виплат треба не забувати про баланс витрат і надходжень.
Коли прийдуть дитячі гроші за грудень 2018 року в Україні

Соціальні виплати повинні збільшуватися цілеспрямовано, тому що вони будуть рости рахунком збільшення рівня прожиткового мінімуму громадян. І потрібно сказати, що нехай розмір прожиткового мінімуму в країні і буде рости в кінці року, тому що прийнята українськими політиками бюджетна резолюція стверджує якраз триразове підняття суми прожиткового мінімуму, соціальна допомога на дітей поки залишається в тому ж розмірі.
загрузка...
Коли прийдуть дитячі гроші за грудень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають