• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Яка мінімальна зарплата з 1 грудня 2018 року в Україні

Сьогодні Україна переживає досить велика кількість реформ, тому немає нічого дивного в тому, що громадяни країни активно стежать за всіма наявними новинами, які стосуються даних питань. І сьогодні особливо активно українці цікавляться тим, яка буде мінімальна зарплата з 1 грудня 2018 року в Україні?

Нововведення 2018 року

Не так давно, а саме в січні 2018 року, рівень мінімальної зарплати українців виріс відразу на 17%, тобто на 523 гривні.
І сьогодні її розмір, який, до речі кажучи, затверджений депутатами Верховної Ради становить 3723 гривні. Раніше обговорювалося збільшення даного показника протягом року до рівня 4200 грн, які повинні отримувати українці протягом одного місяця роботи.

Однак на даний момент цифра відповідно до прийнятого на 2018 рік бюджетом залишається колишньою. Таким чином, мінімалка з 1 грудня 2018 у Україні не виросте і її розмір становитиме 3723 гривні, що майже в два рази перевищує рівень прожиткового мінімуму в країні, тобто є досить непоганим (на словах) соціальним показникам.
Яка мінімальна зарплата з 1 грудня 2018 року в Україні


Яка проблема є сьогодні?


В сучасний час основною проблемою є досить високий рівень індексу споживчих цін, під впливом якого істотно зростають ціни на продукти, побутові і не побутові товари, послуги різного характеру і так далі.
У той же час дохід громадян не змінюється, а поступово зменшується внаслідок інфляційних процесів. І зараз до цієї проблеми прикута загальна увага, тому індексація доходів громадян є першочерговим завданням.

Однак і тут є проблема, тому що індексування соціальних виплат створює певний тиск на економіку держави, тому що ресурсів на проведення даної процедури часто не вистачає. Хоча відповідно до чинного законодавства мінімальна зарплата в 2018 році з 1 грудня має в обов'язковому порядку проіндекроваться відповідно до індексу споживчих цін.

І потрібно нагадати, що дане питання відрізняється деякою парадоксальністю, тому що величина доходів громадянин при цьому не має ніякого значення. Адже при визначенні розміру додаткових нарахувань враховується тільки актуальна сума прожиткового мінімуму і безпосередньо рівень інфляції. Варто згадати, що в кінці 2018 року прожитковий мінімум становитиме тисячі вісімсот п'ятьдесят-три гривні на одну людину, тому саме цей соціальний стандарт і буде ще збільшуватися.

Чого очікувати в 2019 році?

Влада недавно опублікував законопроект відповідно до якого заробітна плата з першого січня 2019 року буде збільшено до 4 173 гривень, при цьому е розмір в часовому вираженні дорівнюватиме 25 гривням і 13 копійкам. І при цьому влада робить акцент на тому, що питання заробітних плат (а точніше їх розмір), які отримують українці, і до сих пір залишається невирішеним. Справа в тому, що внаслідок економічної кризи, зростання інфляції та інших факторів громадяни стали заробляти менше, ніж раніше, хоча на папері дана теорія виглядає дещо інакше.

Саме тому влада сьогодні активно розробляє і впроваджує різні реформи і законопроекти, спрямовані на підвищення загальної суми грошового забезпечення українців. І важливу роль в цьому питанні також прийнята владою бюджетна резолюція, завдяки якій сьогодні можна спостерігати зростання майже всіх соціальних стандартів, хоча у громадськості щодо цього є досить суперечливі думки.
Яка мінімальна зарплата з 1 грудня 2018 року в Україні

В цілому, можна сказати про те, що сьогодні в країні спостерігається проблема невідповідності виконуваних людьми обсягів роботи (в різних сферах діяльності) і виплачуваної їм зарплати. І представники влади прекрасно це розуміють, а також займаються вирішенням даних питань, тому залишається тільки стежити за новинами і підлаштовуватися під зміни, нехай і не завжди здається, що вони підуть на користь.
загрузка...
Яка мінімальна зарплата з 1 грудня 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають