• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Податок на пенсію для працюючих і непрацюючих пенсіонерів в Україні 2018

В Україні буде змінена пенсійна система. Останні новини повідомляють що вводять податок на пенсію в Україні в 2019 році, так 29% від заробітної плати буде відраховуватися в якості внеску для заможної старості. Нововведення торкнеться абсолютно всіх.

Оновлена ​​пенсійна система


Раніше було встановлено що з першого дня наступного року почне діяти накопичувальна пенсійна система. Кожен громадянин України зможе самостійно вплинути на розмір своїх пенсійних виплат. Кошти будуть збиратися, а отримувати їх можливо лише тільки при досягненні пенсійного віку. Вкладення в забезпечену старість вкладається із зарплати трудящих людей України. Будь-яка людина, який працює, буде оплачувати «податок на майбутнє».
Податок на пенсію для працюючих і непрацюючих пенсіонерів в Україні 2018

Працюючі пенсіонери

Податок на пенсію в Україні в 2019 році для працюючих пенсіонерів не стануть впроваджувати, так як це може призвести до повторення малоприємного досвіду в 2017 році. Тоді вони недоодержували п'ятнадцять відсотків від свого заробітку. Крім цього, з трудящих пенсіонерів знімали півтора відсотка збору на армію. В цьому році ця було скасовано. Вона була аргументована тим, що була вимушеною мірою.
Податок на пенсію для працюючих і непрацюючих пенсіонерів в Україні 2018

Формування «другої» пенсії

Все так само не зрозуміло яку суму виплачувати в ПФ. На даний момент соціальний внесок становить двадцять два відсотки, з них більша частина для ПФ, де здійснюється перерахунок грошей. Крім нього планують додати ще один. У перший рік після вступу нововведення в роботу, з зарплат буде обчислюватися 2%, але можливо, що з часом сума вкладень зросте до 7, а то й до 15%. Розмір повинен бути грамотно обгрунтований і матеріально гарантований.

Українці, в слідстві пенсійної реформи, повинні налагоджувати до 29% від власного доходу. 1-й ступінь пенсійної системи не в змозі гарантувати людям хороші пенсії, тому влада розраховує на «накопичувальну» концепцію. Вона буде «другий» ступенем концепції, є в планах запровадити третю «добровільну» ступінь. Таким чином будь-яка людина, яка хоче, відштовхуючись від власних можливостей, може підвищити капіталовкладення в майбутнє.

Все так само незрозуміло хто стане управляти коштами. Спочатку після старту проекту «накопичення» фінанси будуть знаходитися в пенсійному фонді, а далі переведуться в недержавні структури. Згодом українці матимуть можливість собственнолічно зупиняти свій вибір, кому доручити свої фінанси: муніципальну службу або іншої організації. Пенсію можна буде отримати одноразово, в кілька разів або вкласти в щось, або далі інвестувати.

Як йдуть справи з безробітними пенсіонерами

Незайнятих осіб похилого віку чекає наступний перерахунок. Податок на пенсію для непрацюючих пенсіонерів в Україні в 2019 не стануть вводити.

Новий розрахунок проводитиметься автоматично, не потрібно буде ходити в відповідну організацію. До цього раз в декілька років необхідно було оформляти заявки і чекати. При індексації брати до уваги будуть: коефіцієнт середньої зарплати за останні три роки, вартість продуктів, комунальних платежів і т.д., а також прожитковий мінімум людей, які втратили працездатність. В результаті відбудеться збільшення пенсій для громадян, які перебувають на довгоочікуваному відпочинку.

З наступного року можна розраховувати на пенсійні виплати маючи від п'ятнадцяти відпрацьованих років, коли виповниться шістдесят п'ять років. Стаж планують збільшити від 15 до 25 років. З кожним роком ці умови будуть збільшуватися на рік. У 2028 році стаж досягне 35 років. Недолік років можна придбати за гроші або продовжувати працювати, накопичуючи стаж.
Податок на пенсію для працюючих і непрацюючих пенсіонерів в Україні 2018

Пенсії для інвалідів

Для тих категорій людей, які працювали педагогами, лікарями анулювали право виходу згідно вислугою років. Деякі люди все також мають право йти на пенсію достроково. До них відносяться інваліди першої категорії і інваліди з дитинства першої групи, чоловіки, які досягли п'ятдесяти років, маючи 15 років стажу, а також жінки, у віці 40 років при наявності 10 років стажу.

Податок на пенсію в 2019 році для інвалідів не передбачається, але зміни плануються. Їх також додадуть до єдиної концепції нарахування пенсії. Коли після перерахунку вона виявиться менше, ніж була до цього, інваліди зможуть отримувати раніше встановлену законодавством. Можна оформити відмову і виплачуватимуть стару, призначену законодавством суму. Залишається можливість вибору для громадян, які отримують спец пенсії.
Податок на пенсію для працюючих і непрацюючих пенсіонерів в Україні 2018

Скоро стане відомо який вплив матиме новий закон. Україна готова до змін. Дану інформацію повинен знати кожен громадянин України. Подбає про старість може допомогти накопичувальна система. У 2019 всі пенсіонери можуть розраховувати на підвищення пенсії.
загрузка...
Податок на пенсію для працюючих і непрацюючих пенсіонерів в Україні 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають