• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Погода в Україні на грудень 2018 року. Прогноз

У грудні за календарними даними починається зима. Але не завжди цей місяць стає суворим і морозним, найчастіше, зима потихеньку починає вступати у свої права, що характеризується вогкою і сльотавій погодою. Багато синоптики прогнозують, що погода в Україні на грудень 2018 року, практично нічим не буде відрізнятися від торішніх прогнозів. Але і існує ймовірність, що природа ще влаштує українцям сюрприз, що стане виражатися або в різких заморозках, або, навпаки, у несподіваній відлизі.
Погода в Україні на грудень 2018 року. Прогноз


Погода в грудні

Залежно від розташування міст прогнози про погоду будуть істотно відрізнятися. Наприклад, в південні регіони України зима і, відповідно, заморозки, приходять набагато пізніше, ніж в північні міста. Центральні регіони часто «мучаться» від мінливості температурних режимів, тому що в грудні явища погоди здатні змінюватися щогодини.

Щоб визначити, якою буде в грудні погода в Україні, потрібно проаналізувати прогнози, взяті приблизно за 10 днів до настання відповідного періоду. Тобто, достовірні і максимально точні прогнози будуть висловлені синоптиками тільки в середині листопада. Зараз же, все прогнози будуть попередніми, тому вірити їм на 100% не рекомендується.

Фахівці з погодних змін визначили, що середня температура повітря в грудні сягатиме -3 градусів. Початок місяця стане більш теплим, ніж його середина. У початкові грудневі дні в більшості українських міст на стовпчиках термометрів буде позначено від +3 до 0 градусів. Але в цей же період активізуються найсильніші вітру, які цілком можуть принести з собою епідемії і різні респіраторно-вірусні інфекції.

Після 10 числа погода в грудні суттєво зміниться. За вікном у городян почнуть панувати морози. Середні оцінки температур зазначеного часу знаходяться в межах від -10 градусів. Але влада таких морозів триватиме зовсім недовго - всього 3-5 діб. Потім на стовпчиках термометрів параметри знову почнуть знижуватися. У південних містах в середині грудня температурні режими будуть рівні -3 градусів, в центрі трохи прохолодніше - до -7 градусів, а на северах стовпчики термометрів зберігатися на позначці в 10 градусів.
Вітру в середині місяця не будуть «перетворюватися» у хуртовини, вони матимуть західне або південний напрямок, тому не стануть причиною появи суворості в повітрі. А ось опади у цей період місяці активізуються. Цілком можливо, що Україна захоплять снігопади. У календарі рибалки на грудень 2018 року в Україні зазначено, що в сніжну і вітряну погоду ходити на риболовлю не рекомендується. Дійсно, досвідчені рибалки запевняють, якщо в повітрі спостерігається рясне випадання снігу, то улов буде невдалим. Ідеальним періодом для вдалої риболовлі стане морозна і безвітряна погода.
Остання декада грудня пов'язана підготовкою до майбутніх незабаром новорічним подій. У цей самий момент у школярів і студентів починаються канікули, тому знати прогноз погоди на грудень в Україні буде цікавий всім. Після 20 числа погода почне показувати стабільність. Перестануть дути вітру, зникне ймовірність появи снігові заметілі і ураганів. Температурні позначки в цей період будуть постійними - середні режими температур рівні -5 градусів.
Погода в Україні на грудень 2018 року. Прогноз

Прикмети про погоду

Не варто ігнорувати і прогнози народних синоптиків. Вони створювалися протягом великої кількості часу і завжди відрізнялися достовірністю і правдивістю. Звичайно, в останні роки природа стала занадто «примхливої», вона вже не контролюється людиною і дуже часто влаштовує несподівані сюрпризи. І все ж, народні мудрості допоможуть визначити попередній прогноз на грудень.

Якщо на початку грудня на гілках дерев з'являються снігурі, то варто приготуватися до швидких суворих морозів.
По поведінці кішки можна судити про настання або тепла, або заморозків. Якщо тварина згортається клубочком і спить, сховавши лапками носик, то необхідно чекати появу заморозків. Якщо ж кішка валяється на спині, поводиться спокійно і не забирається в коробки або на шафи, то в природі збережеться тепла погода.
Теплий грудень вказує на затяжну зиму.
Відсутність опадів у грудні вказує на велику кількість снігу в січні і лютому.
Морозний грудень віщує спекотне літо.


Рекомендації місячного календаря

Плануючи важливі події та завдання на початок зими, рекомендується звернути увагу і на поради місячного календаря. Перераховані сприятливі дні в місячному календарі на грудень 2018 року в Україні допоможуть реалізувати найскладніші та відповідальні мрії.

З початку місяця і до 6 числа включно править стадія убування. Час сприятливо для ремонту, зміни іміджу і придбання дорогих і цінних речей.
Період з 8 по 14 числа сприятливий для укладення шлюбу і зміцнення сімейного щастя.
З 16 і до 21 числа необхідно активізувати власні зусилля і спрямувати внутрішню енергетику на дозвіл професійних завдань.
Після 23 числа настає ідеальний період для новорічних приготувань. У цей час важливо остерігатися сварок і недоброзичливців.

Погода в Україні на грудень 2018 року. Прогноз
загрузка...
Погода в Україні на грудень 2018 року. Прогноз
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають