• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Індекс інфляції за грудень 2018 року в Україні

На початку 2018 року уряд України давало оптимістичні прогнози - планувалося, що відсоток інфляції буде значно нижче минулих років, а ось ВВП стрімко почне підвищуватися. Все це сприятливо повинно було вплинути на економічну сферу держави. Але вже в перші місяці року населення України зрозуміло, що ціни ростуть, відповідно, інфляція не зменшується. Фахівцями вказано попередній індекс інфляції на грудень 2018 року в Україні, і за відповідними даними видно, що економіка держави поліпшуватися НЕ буде.
Індекс інфляції за грудень 2018 року в Україні


Інфляція в грудні

Якщо звернутися до цифр, то на останню декаду року прогнозувалося зростання інфляції, що дорівнює 8%. Зараз же аналітики запевняють, що таблиця індексу інфляції за грудень в Україні показує зовсім інші результати. Замість 8% там позначено 9, 6%, і не факт, що це буде остаточна цифра.

Населення держави стверджує, що заявлені офіційно параметри інфляції не відповідають дійсності. З початку року за приблизними підрахунками зростання економічно-важливою складовою виріс на 20%. При цьому, в різних регіонах України цифри відрізняються, десь інфляція нижче, а десь і вище.

Що ж призводить до того, що інфляція за грудень 2018 року в Україні не тільки «не стоїть на місці», а й стрімко зростає?

Найголовніша причина відповідного зростання і, звичайно, нестабільності економічної системи держави - низький відсоток ВВП. На початку року планувалося, що дане співвідношення досягне 3, 6%, але насправді ВВП виріс лише на 1, 8%. Все це призводить до дефіциту фінансів в країні і до зростання цін.
Важливу роль в економіці «грає» і внутрішнє виробництво. Якщо раніше планувалося, що виробничу сферу в державі почнуть модернізувати, що повинно позитивно вплинути на продуктивність всередині країни, то зараз виявилося, що на це просто немає грошей. Низький рівень товарообігу призводить до погіршення економіки.
Стрімко зростають ціни на продукти і товари першої необхідності. Тарифи на ЖКП також моментально індексуються в бік збільшення. Незважаючи на все це, зростання заробітних плат у працівників і службовців не передбачається. Все це і стає провокуючим фактором зростання інфляційного відсотка.


Напередодні Новорічних свят не виключено, що індекс інфляції в грудні 2018 року в Україні продовжить різке зростання. Все це пояснюється подорожчанням продуктів.
Індекс інфляції за грудень 2018 року в Україні

Деякі експерти стверджують, що країні дуже складно буде вибратися з категорії «бідних». Адже для того, щоб перейти в категорію стабільних і матеріально-незалежних держав в Україні зростання ВВП має становити не менше 5%, а зростання інфляції - не більше 3%.
загрузка...
Індекс інфляції за грудень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають