• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Яка буде інфляція в листопаді 2018 року в Україні. Індекс

Немає нічого дивного в тому, що політики, фахівці і аналітики ринку, економісти і навіть звичайні громадяни практично постійно обговорюють питання інфляції. І окремо уваги заслуговує саме інфляція за листопад 2018 року в Україні, тому що зараз в державі настільки висока інфляція, що вона погано впливає не тільки на життя українців, а й на всі галузі розвитку країни.
Яка буде інфляція в листопаді 2018 року в Україні. Індекс


Проблеми високої інфляції

Висока інфляція дуже часто стає причиною зростання курсу іноземних валют і подорожчання більшості товарів, послуг або продовольчих продуктів.
Інфляція призводить до поступового зниження реального прибутку українців, а витрати для них постійно зростають, тому влада всіляко намагається швидше вирішити проблему, що склалася. І рівень інфляції в листопаді грає дуже важливу роль, адже з метою зменшення даного показника влади створювали різні законопроекти і реформи, а значить прийшов час дізнатися про те, чи принесло це будь-які позитивні результати.

Рівень інфляції в Україні


Влада зазвичай дуже ретельно контролює навіть невеликі зміни індексу споживчих цін і в основному показник тримається на одному місці. Велика інфляція безпосередньо впливає на вартість товарів і послуг і змушує її рости. І щоб зрозуміти як відбувається цей процес досить усього лише розглянути невеликий приклад:

раніше звичайний йогурт коштував, наприклад, 5 гривень, проте коли різко підвищився рівень інфляції, продукт подорожчав до 15 гривень;
при цьому звичайний українець заробляв, наприклад, 200 гривень і після зростання інфляції його зарплата залишилася на тому ж рівні.


В результаті проведених змін людина зможе купити меншу кількість йогуртів, а тому можна зробити висновок, що його реальний дохід знизився. Правда, інфляція в Україні в листопаді 2018 роки не готує українцям таких сюрпризів, тому переживати про те, що продукти і послуги, до яких усі звикли, різко подорожчають, нікому не варто.

Якою буде інфляція в листопаді?

Заздалегідь дуже важко визначити, яку тенденцію матимуть економічні процеси всередині країни, а тому важко назвати навіть приблизний рівень інфляції. Справа в тому, що індекс споживчих цін може змінюватися штучно або примусово, завдяки діям, власне, громадян країни. І саме тому дуже важко заздалегідь намагатися вираховувати суму індексації, а краще почекати на публікації офіційних показників (адже тільки після цього можна буде точно визначити суми індексації).

Відповідно до попередніх даних індекс інфляції за листопад 2018 року в Україні буде мати розмір 100,8%. Однак інформація неточна, тому що за деякими даними індекс може вирости і до показника в 103%.

В цілому, можна сказати про те, що офіційна інфляції складе 100-101%, що може і є аж ніяк немаленьким показником, але при цьому і не перевищує гранично допустимі значення.

Важливо! Відомо, що інфляція є основою для індексації більшості матеріальних виплат в державі. І сьогодні в чинному законодавстві зазначається, що постійні види виплат повинні індексуватися тільки тоді, коли індекс споживчих цін перевищує позначку в 103%. Рівень, який становить 102% вважається нормальним, а тому доплати в такому випадку не нараховуються.

У листопаді розмір більшості матеріальних виплат залишиться колишнім, але і при цьому варто сказати, що індексуються далеко не всі види державної допомоги, адже під процедуру підпадає виключно постійний прибуток українців, наприклад, зарплата, пенсійні виплати, стипендії, а ось якась одноразова допомога в розрахунок не береться.
загрузка...
Яка буде інфляція в листопаді 2018 року в Україні. Індекс
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають