• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Чи буде підвищення пенсії з 1 листопада 2018 року в Україні

Пенсія - дуже важлива складова життя людини будь-якої країни. Однак, якщо європейські або, наприклад, американські пенсіонери на пенсії саме відпочиваю, бо їх вистачає матеріальної допомоги від держави для того, щоб жити, не думаючи про завтрашній день, то українці пенсійного віку не можуть таким похвалитися. І саме тому сьогодні вони активно цікавляться тим, чи буде підвищення пенсії з 1 листопада 2018 року в Україні?

Що каже влада?

Оскільки поки що суттєвих поліпшень в державному бюджеті після кризи немає, індексація залишається єдиним дієвим механізмом збільшення пенсійних посібників і паралельної боротьби з високим рівнем інфляції. Відповідно, на питання про те, чи буде індексуватися військова пенсія в листопаді (як і пенсійні посібники будь-який інший групи українських пенсіонерів) можна відповісти ствердно.

Сьогодні країна переживає чергову пенсійну реформу, основні положення якої створювалися таким чином, щоб разом з положеннями бюджетної резолюції (підписаної владою) створювалися умови для поступово підвищення грошового забезпечення пенсіонерів і поліпшення якості їхнього життя. Завдяки впроваджуються змін буде реорганізована діюча система, яка, за словами експертів і аналітиків, вже давно не справляється з поставленими завданнями. І оскільки держава досі перебуває в стані затяжної кризи, очікувати занадто стрімкого зростання пенсійних виплат.
Чи буде підвищення пенсії з 1 листопада 2018 року в Україні


Особливості підвищення пенсій


Як вже було сказано вище, пенсія в листопаді звичайним пенсіонерам може бути збільшена лише за рахунок індексації, а при цьому остання встановлюється відповідно до індексу споживчих цін за минулий календарний місяць. Будь-які нарахування стають можливі тільки після офіційної публікації рівня інфляції владою. І основним правилом є те, що сума індексації є для всіх однаковою, тобто не змінюється від рівня пенсії, адже для її розрахунку береться тільки сума прожиткового мінімуму.

Сьогодні немає ніяких даних щодо того, чи буде збільшена пенсія військовим пенсіонерам в листопаді 2018 року, але влада не дає офіційної інформації з цього приводу, а значить зростання матеріальних допомог пенсіонерів на останній місяць осені не запланований. Пов'язано це з тим, що все безпосередньо залежить від стану, в якому перебуває економіка країни. І зараз вона дуже вразлива, а тому реформи і всілякі підвищення матеріальних виплат плануються таким чином, щоб вони не створювали підвищеного тиску на бюджет країни.

Що ще варто знати?

Необхідно відзначити, що в сучасних умовах простий індексації пенсійних виплат іноді буває просто недостатньо для нівелювання змін цін в магазинах і зростання вартість комунальних послуг. Саме тому влада ухвалила рішення збільшувати пенсійні виплати будуть тричі на рік. Розраховувати на додатковий і, що важливо, стрімке зростання пенсій не варто, тому що це можливо тільки за умови швидкого економічного розвитку. Однак, якщо індексація пенсій з 1 листопада 2018 року в Україні не збільшить матеріальну допомогу пенсіонерам, то зростання цілком можна буде очікувати в грудні.

Важливо!
При розробці сучасної реформи було визначено, що триразове зростання пенсійних виплат є найбільш оптимальним, а на щомісячні підвищення в державному бюджеті поки немає ресурсів. Згодом зростання буде набагато вищим, але це можливо тільки за умови сталого і швидкого економічного розвитку.

Осучаснення пенсійних виплат

В рамках нової пенсійної реформи, як відомо, буде відбуватися осучаснення виплат пенсіонерів. Воно являє собою перегляд розміру грошового забезпечення та приведення його до того виду, який повинен відповідати актуальним реаліям. Відповідно, в майбутньому буде змінюватися величина пенсій з урахуванням нинішнього стану економіки та певних чинників.

Відверто кажучи, така процедура Уже вчетверте, але раніше вона називалася перерахунком. Згідно з попередніми даними, вона торкнеться майже кожного пенсіонера і не обійде стороною навіть тих осіб, які тільки планують найближчим часом піти на заслужений відпочинок. І вже тільки на підставі цього можна сказати, що пенсії до кінця року будуть рости, і ця тенденція продовжиться і в 2019 році.
Чи буде підвищення пенсії з 1 листопада 2018 року в Україні

Невеликий висновок

Варто не забувати про ще одну дуже важливу процедуру, а саме зрівнялівку пенсійних виплат. Потреба в ній виникла внаслідок того, що почала спостерігатися велика різниця між одержуваними українцями пенсіями. Грошове забезпечення однієї людини може досягати декількох тисяч гривень, в те брешемо як інший в той же час може отримувати десятки тисяч гривень. Але тлі цього було вирішено прирівняти пенсії до якогось середнього значення. Звичайно, певні категорії громадян були обурені таким рішенням, і влади зустрілися з певними складнощами, тому поки невідомо, чи буде реалізовуватися це положення. Однак за особливостями даного питання потрібно стежити.
загрузка...
Чи буде підвищення пенсії з 1 листопада 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають