• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогноз курсу долара на листопад 2018 року в Україні

Ще місяць тому українці активно купували американську валюту по цілком адекватною ціною - 26 гривень за одиницю. Однак вже у вересні цифри стали стрімко зростати і сьогодні за одну одиницю американської валюти доводиться віддавати вже 28 гривень. Зростання цілком стрімкий, тому немає нічого дивного в тому, що громадськість вкрай активно цікавиться питанням про те, яким буде курс долара на листопад 2018 у Україні, і чого від нього можна очікувати в найближчому майбутьньому.
Прогноз курсу долара на листопад 2018 року в Україні

Як було раніше?

За останні кілька років українці вже кілька звикли до того, що вартість американської валюти з початком осені починає трохи дорожчати. Причин у цього явища кілька - починаючи з необхідності закупівлі палива за кордоном (торгові розрахунки зазвичай ведуться в міжнародній валюті) і закінчуючи сезонним ослабленням українських грошей. Однак не можна не помітити того, що «осінь» 2018 року почалася в країні трохи раніше - ще влітку, коли вартість USD почала зростати з 26 до 27 гривень (причому сталося це буквально за два тижні).

Основною причиною такої проблеми вважається не дуже вдала фінансова операція, проведена представниками української влади, але наслідки цього рішення можуть принести нові невдачі.

Прогноз долара на листопад

Попередній прогноз курсу долара на листопад 2018 роки від експертів фінансового агентства говорить про те, що курс на початку місяця складе 28,17 гривень за одиницю, але потім він поступово стане рости, поки не досягне 29,46 гривень.
В середньому долар можна буде купити за 28,71, але варто очікувати і того, що ближче до кінця місяця його вартість може досягти 30 гривень.

Окремо потрібно сказати про те, що в державний бюджет закладався курс 29 гривень за одиницю, тому навіть такі високі показники на валютному ринку в останній місяць осені не принесуть країні ніяких проблем.

Причини зростання

Говорячи про те, що буде з доларом в листопаді 2018 року в Україні, варто приділити увагу тому, що причини збільшення вартості валюти в Україні цілком зрозумілі. Справа в тому, що восени в країну приходить момент «розплати», тобто владі доведеться почати розплачуватися за борги минулих дев'яти місяців. Причому віддати доведеться близько 4 мільярдів гривень, а в грошових коштів в казні недостатньо ...

Більш того, вартість енергоносіїв для України зросла в порівнянні з минулим роком, тому опалювальний сезон принесе нові проблеми, які до певної міри вплинуть саме на валютний ринок.
Прогноз курсу долара на листопад 2018 року в Україні

Чого чекають українці?

Досить песимістичний прогноз долара в Україні в листопаді привів до того, що українці повсюдно стали чекати падіння української гривні.
Очікування жителів країни сьогодні стрімко погіршуються на тлі підвищення рівня безробіття, а також зростання інфляції (нехай поки і не критичного). Потрібно сказати, що Андрій Мартинюк каже про те, що гривня може трохи девальвувати на тлі відсутності траншу (в межах 1-2%), проте він закликає громадськість не панікувати, бо за його словами нічого страшного не сталося.

Представник ринку Forex робить акцент на тому, що транш просто затримується, тобто нічого страшного не відбувається. І нехай курс і буде збільшуватися, але про критичні позначки (як під час кризи 2014 роки) поки ніхто не говорить.

Ближче до новорічних свята вартість американської валюти, найімовірніше, досягне 30 гривень за одиницю і таке значення буде триматися протягом декількох місяців. У зв'язку з цим буде стрімко дорожчати рівень життя, і в першу чергу збільшиться (як показує практика) вартість бензину. Однак приводів для паніки у громадськості бути не повинно, хоча за новинами і варто стежити.
загрузка...
Прогноз курсу долара на листопад 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають