• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Яка мінімальна зарплата з 1 листопада 2018 року в Україні

Сьогодні спостерігається серйозне зростання вартості іноземної валюти, а також триває економічна криза, яка в минулому призвела до зниження якості життя громадян, тому чиновники стрімко переглядають багато соціальні стандарти. Не дивно, що на цьому тлі виникає цілком логічне запитання про те, яка планується мінімальна зарплата з 1 листопада 2018 року в Україні і буду взагалі зміни в цьому питанні.
Яка мінімальна зарплата з 1 листопада 2018 року в Україні

Що таке мінімалка і які особливості вона має?

Мінімальна заробітна плата - це певна чинним законодавством сума коштів,
яку працівники тих чи інших виробництв або організацій отримують за виконання обов'язків, які не потребують певної кваліфікації, особливих знань і навичок. Визначення виглядає трохи розмито, але варто сказати, що відповідно до положень чинного законодавства, роботодавцям заборонено платити своїм робітникам суму, яка не досягає мінімального рівня оплати праці.

Створена чиновниками бюджетна резолюція передбачає поступове зростання розміру більшості стандартів, зокрема мінімальної заробітної плати українців. Ці поліпшення повинні привести до зменшення відтоку працівників за кордон, а також до збільшення купівельної спроможності громадян, тощо. Плановий зростання запланований на наступний рік, а тому мінімалка з 1 листопада 2018 у Україні, найімовірніше, буде мати колишній розмір.

Зазвичай розмір заробітної плати в Україні визначається при затвердженні проекту бюджету держави на наступний рік, але в майбутньому проект бюджету буде створюватися з урахуванням запланованих збільшень мінімалки. Однак не варто забувати, що економіка держави знаходиться в стані стагнації, а економічні показники не відповідають сподіванням, а тому всі плани можуть бути швидко переглянуті і змінені.


Якою буде мінімальна зарплата в листопаді?

Найімовірніше, мінімальна зарплата в 2018 році з 1 листопада буде мати колишній розмір, тобто 3724 гривень. Однак це не означає, що в майбутньому розмір даного показника буде таким же, тому що питання розміру мінімальної зарплати в найближчому майбутньому і до сих пір залишається невирішеним. Не припиняється дискусія між представниками Міністерства соціальної політики та Міністерства фінансів. Представники першої структури дотримуються думки, що мінімалка повинна складати приблизно 4400-4500 гривень, щоб врахувати всі актуальні потреби громадян. Однак Мінфін повідомляє, що така сума не є цілком обґрунтованою і вона створить дуже великий тиск на економічну складову держави.

Для довідки: в бюджет 2019 року було закладено суму мінімальної заробітної плати, яка становить розмір 4173 гривні. Виходить, що показник збільшиться на 450 гривень, що не так вже й погано. Також треба згадати, що в 2018 році середня заробітна плата досягала трохи більше 8000 гривень. Очікується, що підвищення мінімалки дозволить підняти середню зарплату по країні десь до 9-10 тисяч гривень.
Яка мінімальна зарплата з 1 листопада 2018 року в Україні

Невеликий висновок

Величина мінімальної заробітної плати буде рости і це встановлений факт.
Економісти, аналітики і навіть самі представники Міністерства фінансів говорять, що впроваджуються зміни мають виключно позитивні сторони, нехай поки їх можуть оцінити і далеко не всі. Зростання мінімальної заробітної плати буде поступово збільшуватися і саме це призведе до поліпшення якості життя в державі, до збільшення купівельної спроможності громадян, і так далі. І на підставі всього цього можна зробити висновок, що держава дійсно йде шляхом правильних і доцільних змін, які приведуть країну до кращого майбутнього.
загрузка...
Яка мінімальна зарплата з 1 листопада 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають