• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Коли прийдуть дитячі гроші за листопад 2018 року в Україні

Практично для кожної сім'ї народження малюка є неймовірно радісною подією, тому що в будинку, де лунає дитячий сміх, як відомо, завжди живуть щасливі люди. Однак статистика невблаганно свідчить, що, українські сім'ї все частіше відмовляють собі в щастя стати батьками, і причиною цього є недостатній розмір матеріальної допомоги від держави.

Сьогодні Україна знаходиться практично на 173 місці за рівнем народжуваності в світі і, в значній мірі, це пов'язано з недостатнім фінансовим забезпеченням. Українська влада вже повідомили, що в цій сфері обов'язково відбудуться кардинальні зміни. Однак поки можна просто обговорити питання про те, коли прийдуть дитячі гроші за листопад 2018 року в Україні, адже відомо, що допомога надається щомісяця, але іноді в графіку бувають певні збої.

Коли прийдуть дитячі гроші за листопад 2018 року в Україні

Дитячі виплати і їх особливості

Дитячими називають гроші, які надаються батькам, які вирішили завести дітей. До них можна віднести допомоги у зв'язку з вагітністю, і нарахування за народження дітей, а також всілякі соціальні пільги, які призначаються батькам, які виховують усиновлених дітей або матерям-одиначкам. Говорячи про те, коли прийдуть дитячі виплати в листопаді 2018 року в Україні, приймається до уваги соціальна допомога, яка нараховується кожній українській родині, яка народила дитину.

Вже протягом кількох років поспіль соціальна допомога при народженні дитини становить 41280 гривень. Відразу виплачується тільки чверть з названої суми, і оформляється вона відразу після збору всіх потрібних документів. Решта ж гроші діляться рівними сумами на 36 місяців (3 роки) і виплачуються щомісяця. Таким чином, кожен місяць батьки отримують по 860 гривень. При цьому, зовсім ніякого значення не має те, який за рахунком дитина народжується в сім'ї: перший, другий чи третій ...

І якщо говорити про те, коли будуть дитячі виплати за листопад 2018 року, то потрібно сказати, що якщо малюк народився безпосередньо в останньому місяці осені і батьки встигли оформити всі необхідні документи, то гроші надійдуть на рахунок в грудні (в листопаді щасливими володарями даного посібника стануть «жовтневі батьки»). На рахунок надійде 10 320 гривень, після чого можна буде очікувати щомісячних надходжень, і надходять гроші на картку.

Зазвичай грошові кошти надходять на рахунок батьків через місяць після оформлення всіх необхідних документів. Однак іноді трапляються затримки, що найчастіше дуже обурює громадськість. І тут потрібно сказати про те, що за законодавством України влада не має права затримувати дитячі виплати довше ніж на два місяці.

Примітка: щомісячна матеріальна допомога від держави надходить на банківську карту не пізніше 10 числа кожного місяця.
Коли прийдуть дитячі гроші за листопад 2018 року в Україні

Хто може розраховувати на виплати до 18 років?

Замислюватися над тим, коли прийдуть дитячі гроші до 18 років в листопаді потрібно матерям-одиначкам, тому що саме вони можуть розраховувати на їх отримання, адже держава лояльно ставиться до тих жінок, які залишилися без підтримки батька дитини. Працювати вони не можуть, а дитину годувати треба. Однак і тут потрібно розуміти, що держава буде допомагати таким матерям в тому випадку, якщо їх дохід буде менше прожиткового мінімуму (тобто менше 1700 гривень). Такі виплати будуть отримувати тільки ті жінки, які незаміжня, а батьки дітей не платять аліментів, тому розраховувати на «подарунки» з боку влади не варто.

Про що ще варто знати?

Законодавством обговорюється існування деяких ситуацій, коли влада може припинити перерахування коштів на малюка, тому замислюючись над тим, чому не прийшли дитячі гроші за листопад, варто брати до уваги той факт, що вони можуть не приходити якщо дитина померла, потрапив до дитячого будинку або його опікун звільняється від виконання своїх обов'язків по відношенню до дитини (передумови для цього питання бувають різними).

Додатково потрібно сказати про те, що гроші не приходять якщо батьки (або один з них) самостійно відмовляються від подальшого виховання малюка, і влада може позбавити громадян матеріальних пільг в тому випадку, якщо кошти, які отримує сім'я, не використовуються на потреби дитини, а сам малюк проживає в неналежних на переконання органів соцзахисту умовах.
Коли прийдуть дитячі гроші за листопад 2018 року в Україні


Новини українського законодавства на 2019 року


Потрібно сказати про те, що за прикладом європейських країн, український уряд вирішив оживити демографічну ситуацію в країні за рахунок додаткових пільг і «сюрпризів». Сьогодні далеко не кожна жінка може сидіти з дитиною в декреті занадто довго. Часто цей період стає вирішальним для її кар'єри і саме тому законодавство вводить таке поняття, як «муніципальна няня». Всім сім'ям, в яких батьки виходять на роботу, держава зобов'язується компенсувати суму в один прожитковий мінімум для малюка дошкільного віку (з січня 2019 го року ця сума становить тисячу чотиреста дев'яносто два гривень). І якраз ці кошти родина зможе витратити на оплату послуг няні.
загрузка...
Коли прийдуть дитячі гроші за листопад 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають