• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Курс долара на листопад 2018 року в Україні. Прогноз

Традиційно зміцнення гривні спостерігається до кінця серпня, тому можна вважати закономірністю той факт, що до осені курс долара стане змінюватися в більшу сторону. Щодо того, яким буде курс долара на листопад 2018 у Україні не можна дати точної інформації, тому що дані про це постійно змінюються. Однак обговорити новини з цього приводу варто.
Курс долара на листопад 2018 року в Україні. Прогноз


Загальний прогноз


Ближче до закінчення долара за попередніми даними експертів вартість однієї одиниці американського долара складе приблизно 30 гривень. Саме таку заяву зробила один з фінансових експертів банку ПУМБ - Сергій Черненко. Вищевказана цифра відноситься до консервативним прогнозом, і зроблений він з розрахунку на те, що до закінчення року українській владі доведеться виплатити величезні суми з державного бюджету за своїми зовнішніми боргами.

Більш того, прогноз курсу долара на листопад в Україні бере до уваги, що наближаються нові президентські і парламентські вибори, які нададуть безпосередній вплив на вартість долара в глобальному прогнозі валюти на рік.


Листопад 2018 року - курс долара

Офіційний прогноз долара в Україні в листопаді 2018 року говорить про те, що вартість однієї одиниці USD буде дорівнювати 29 гривням
, але в грудні цифра зросте ще на один пункт, тому купувати валюти доведеться вже по 30 гривень.

Складно сказати про те, що буде з доларом в листопаді 2018 року в Україні, тому що багато в чому ситуація залежить від того, що буде відбуватися в світі. Сьогодні події навколо України розвиваються в досить позитивному ключі, що підтримує курс долара і гривні на відносно стабільному рівні. Однак в країні спостерігається високе боргове навантаження, яка погашається за рахунок державного бюджету, і саме для неї необхідні золотовалютні запаси, і якщо нові транші в Україну не прийде, то стабільність валютного ринку буде перебувати під великим питанням.
Курс долара на листопад 2018 року в Україні. Прогноз

Рекомендації на кінець 2018 року

Теоретично експерти можуть порадити продати наявні будинку долари, потім покласти їх на депозит в національній валюти, отримати дохід у вигляді відсотків, а потім знову зробити обмін на американську валюту. Мається на увазі те, що через кілька місяців вартість долара по відношенню до гривні буде набагато нижче. Однак варто сказати про те, що дані рекомендації є теоретичними, тобто приймати рішення з приводу купівлі-продажу американської валюти тільки на відносно вищезгаданих рекомендацій не варто.

Імовірність точності вищевказаних прогнозів на листопад становить 70%.
загрузка...
Курс долара на листопад 2018 року в Україні. Прогноз
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають