• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Погода в Україні на жовтень 2018 року. Прогноз

З настанням жовтня життя багатьох людей стає розміреним. В середині осені у садівників і городників вже немає активних клопоту, тому більшу частину часу вони можуть присвятити особистих справах. У жовтні, як правило, зменшується кількість придбаних турів в закордонні країни, люди вважають за краще залишитися вдома і насолоджуватися затишною атмосферою сімейного вогнища. Проте, знати про те, який прогнозується погода в Україні в жовтні 2018 року, необхідно всім.
Погода в Україні на жовтень 2018 року. Прогноз


Прогноз на жовтень

Як тільки на календарі починається жовтень, погода в Україні кардинально змінюється.
Якщо вересень ще можна назвати місяцем відпочинку, то в середині осені температурні режими вже не дозволяють поніжитися на сонечку.

Синоптики склали попередній прогноз погоди на жовтень в Україні та визначили, що осіння пора для населення держави почнеться раптово. З приходом жовтня в Україні стане менше проливних дощів. Ночами нерідко будуть проявляти свою владу опади, але вони будуть мізерними і короткочасними. Снігу в цьому місяці українцям можна не чекати. Можливо, ближче до завершення місяця як опадів проявиться сніг з дощем, але чекати повноцінного сніжного насту на землі ще дуже рано.

Середні температурні позначки місяця варіюються від +4 до +8 градусів.
При цьому в північній частині держави нерідко будуть з'являтися навіть мінусові температури. Ночами на стовпчиках термометрів можна буде помітити навіть позначку в 3 градуси, але подібна погода проявиться вже ближче до завершення місяця. У південній частині держави зберігаються стабільними плюсові режими температур.

Яскрава мінливість погодних умов буде спостерігатися в другій декаді місяця. Період після 10 числа стане дуже напруженим. У календарі рибалки на жовтень 2018 року в Україні в ці дати починається несприятливий період. У природі в цей же момент виявиться нестабільність температурних режимів і яскрава мінливість характеру опадів.

Останній тиждень місяця вже стане «підготовкою» у майбутньої зими. У цей період температурні режими наблизяться до нульових позначок, подують північні і північно-східні вітри, дощ плавно «перетворитися» в мокрий сніг.


Прикмети з народу

Ще не так давно люди дізнавалися про майбутню погоду з народних прикмет. Народні мудреці протягом тривалого часу займалися порівняльним аналізом природних змін і становили прикмети, які були правдивими і достовірними.

В наші дні великої довіри народними прикметами, як раніше, вже немає. Молодь і люди середнього віку намагаються дізнаватися про те, якою буде в жовтні погода в Україні від професійних синоптиків. Але все ж популярність народних прогнозів не зникла зовсім, і наші батьки цікавляться про погоду на майбутнє час саме з них.

Що ж вказують прикмети? Якою стане середина осені?

Судити про настання стійких морозів можна з поведінки перелітних птахів. Якщо пташки збираються у вирій вже на початку жовтня, то зовсім скоро в Україні будуть панувати морози. Якщо перелітні птахи не поспішають відлітати, то тепло в природі ще буде деякий час зберігатися.
Як тільки журавлі зникли з території держави (відлетіли у вирій), можна відрахувати рівно 3 тижні. Означений період буде пов'язаний з настанням тривалих морозів.
Про погоду в жовтні можна судити і по листю на деревах. Якщо листочки тривалий час залишаються зеленими і соковитими, то морозна пора не скоро проявиться в природі. Різкий і раптовий листопад вказує на прийдешні заморозки.
Веселий шум виробів вказує на теплу погоду.
Якщо з вечора на небосхилі похмуро і похмуро, то на наступний день можна сміливо очікувати проливних дощів чи снігу з дощем.
Погода в Україні на жовтень 2018 року. Прогноз


В народній мудрості можна позначити і рекомендації на той чи інший день.
Наприклад, народні мудреці солідарні з астрологами і стверджують, що найнеприємнішими і навіть небезпечними періодами місяці вважаються моменти нової і повного місяця. Навіть якщо в відповідні дати погода в природі спостерігається чудова, все-одно планувати реалізацію відповідальних справ на ці дати не можна.

А ось сприятливі дні в місячному календарі на жовтень 2018 року в Україні випадають на періоди влади зростаючої, а також спадною місяця. У такі дні можна займатися найактивнішими справами, але і не забувати про якісний і повноцінний відпочинок.

Жовтня є мінливим місяцем. Погода в цей момент складна і невизначена. Теплі температури можуть різко змінюватися на заморозки і навпаки. Відповідна нестабільність температурних режимів є основною причиною розвитку простудних і вірусних захворювань. Саме жовтня стає найнебезпечнішим місяцем в плані розвитку респіраторних хвороб. Убезпечити власне здоров'я і протистояти епідеміям допоможе загартовування організму, а також здорове меню, насичене вітамінізованими продуктами.
Погода в Україні на жовтень 2018 року. Прогноз
загрузка...
Погода в Україні на жовтень 2018 року. Прогноз
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають