• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Економіка України на сьогоднішній день на 2018 рік

Незважаючи на те, що влада держави продовжує працювати над зміцненням економіки і її розвитком, все ще існує безліч ризиків, які можуть призвести до серйозних потрясінь. Також існує маса можливостей. Може трапитися так, що курс гривні продовжить падати, але в той же час можна побудувати більш міцні відносини з МВФ, що дозволить залучати іноземних інвесторів і стимулювати зростання всіх галузей економіки. В цілому економіка України на сьогоднішній день на 2018 рік виглядає досить перспективно, але добитися якихось позитивних зрушень можна тільки при правильних діях уряду.
Економіка України на сьогоднішній день на 2018 рік


Основні ризики для держави


Перш за все, політика Америки зараз спрямована на зміцнення і збільшення курсу долара. Відповідно, ціна долара впливає на те, що поступово знижується вартість сировинних ресурсів. Якщо згадати, що майже 80% експорту України складають саме сировинні ресурси, то виходить, що економіка Америки буде рости, а ось ті ринки, які тільки розвиваються (Україна) будуть від таких змін страждати.

Треба не забувати про великий зовнішній борг України. Згідно з державним планом виплат, Україна в найближчі п'ять років повинна буде віддати більше 40 мільярдів доларів. В цьому випадку не враховує так званий «борг Януковича». Зараз стосовно нього ведеться судовий розгляд. Якщо суд буде програно, то борг зросте приблизно на 10 мільярдів.

Багато експертів наполягають, що треба провести реструктуризацію боргу, в результаті якої терміни пікових виплат будуть перенесені на більш пізній період. Це повинен бути хоча б 2021 рік. Якщо пікові виплати і далі будуть припадати на 2019 рік, то країна може опинитися на межі неконтрольованого дефолту.

Виходить, що Україна, перш за все, повинна активно співпрацювати з міжнародними організаціями, особливо з МВФ. Це дозволить залучати інвесторів і отримувати кредити, без яких можливе падіння резервів і зниження курсу гривні.


Можливості економіки, якими треба скористатися


Економіка України на сьогоднішній день 2018 у цифрах, виявляється, має дуже непогані показники і великі перспективи. Для початку варто сказати, що співпраця з МВФ продовжується, що дозволить Україні в майбутньому отримувати кредитну допомогу. Правда, це можливо лише при виконанні відповідних умов, з якими країна поки не особливо справляється.

Масове проведення реформ має не просто змінити структуру надходжень до державної структури. Це дозволить показати, що в країні проводяться активні зміни, а значить, можна буде легко залучити пару мільярдів доларів зовнішніх інвестицій. Згідно з прогнозами, частка інвестицій в 2019 році складе близько 10 мільярдів.

Крім того, уряд повинен створювати всі умови для розвитку підприємництва, а також для формування нових інститутів. Так вийде створити додатковий стимул для збільшення рівня експорту. Зменшення ризиків для інвесторів збільшить внутрішнє споживання як мінімум на 11%.

Експерти запевняють, що треба зосередитися саме на проведенні реформ. Вони дозволять залатати діри в фондах, змінити схеми нарахувань і багато іншого. Крім того, подібні реформи і формування нових інститутів - це прямі вимоги МВФ, які є першочерговим завданням для держави.
Економіка України на сьогоднішній день на 2018 рік

Підсумки

Незважаючи на серйозні загрози, країна має і купу можливостей. Від правильності їх використання і реалізації буде залежати те, як надалі буде виглядати економіка України.
загрузка...
Економіка України на сьогоднішній день на 2018 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають