• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Яка буде інфляція в травні 2018 року в Україні? індекс

У роки нестабільності і мінливості кожна людина замислюється про своє майбутнє. Зрозуміло, абсолютно всім хочеться жити красиво і забезпечено, але уряд деяких країн налаштоване таким чином, що відбувається розмежування народу на багатих і бідних. Особливо сильно від подібної ситуації страждає Україна. Якщо на початку року урядом були позначені плани відносного майбутнього країни, то прогнози на середину року дуже навіть «туманні». Зацікавленість народу в тому, який планується стати інфляція за травень 2018 року в Україні, хвилює практично кожного жителя держави. На актуальність питання впливає і той фактор, що заявлені урядом інфляційні значення різко відрізняються від реальних в сторону збільшення.

Яка буде інфляція в травні 2018 року в Україні? індекс

Суть інфляції

Таке поняття, як «інфляція», прямо пов'язане з матеріальними цінностями, а точніше, з грошима. Коли в країні виробляється більше грошових банкнот, ніж витрачається, то це і є суттю інфляції. Залежить дана економічна структура від численних факторів. Наприклад, на зростання інфляції впливає збільшення матеріальних доходів населення країни, але без перевищення норм виробничої сфери. В даному випадку мова йде про «інфляції попиту», коли на певний товар або групу продуктів у населення спостерігається підвищений попит, але виробництво не справляється з пропозицією.

Величезну роль у збільшенні рівня інфляції в травні «грає» і момент очікування. Таке поняття відомо фінансовим експертам, але ось для населення країни залишається незрозумілим. «Момент очікування» - це певний період у часі, коли люди починають готуватися до якоїсь нестабільності і в зв'язку з цим починають скуповувати продукти і товари першої необхідності. Активний попит на відповідні товари тягне за собою збільшення їх цінової вартості, і, як і слід було очікувати, зростання інфляції.Рівень інфляції в травні

Планується, що індекс інфляції за травень 2018 року в Україні буде набагато вище, ніж це було заявлено урядом на початку теперішнього року.
На завершення минулого року уряд України пообіцяло стримати зростання інфляції, були плани і щодо збільшення основних соц. виплат населенню держави. Але з настанням поточного проміжку в часі виявилося, що вже за перший місяць року зростання інфляції досяг річного значення.

Експерти і фінансові аналітики займаються складанням прогнозом. Фахівці в фінансово-економічній сфері вказують, що інфляційне зростання в травні може досягти параметра в 8%. Зрозуміло, дана цифра дуже істотна для населення, так як відсоток підвищення соц. виплат на поточний рік не перевищує 4, 5%. Але немає впевненості і в тому, що зростання економічного значення «зупиниться» на зазначеній вище позначки.
Яка буде інфляція в травні 2018 року в Україні? індекс

Якщо проаналізувати економічні ситуації минулих років, то виявиться, що реальні цифри інфляційного зростання різко відрізняються від офіційно-заявлених. Нерідко дане розмежування досягає і десяти відсотків. В наші дні експерти вказують, що інфляція в Україні в травні 2018 року збільшуватиметься поступово. Чи не станеться такого, що ціни на товари і необхідні продукти виростуть миттєво, але і сподіватися на те, що собівартість товарів залишиться колишньою, не варто. Найвищі відмітки в собівартості будуть спостерігатися на м'ясні та молочні продукти. У травні очікується і збільшення соц. виплат, які планомірно тягнуть за собою підвищення цін на абсолютно всі продукти, а також на розцінки комунальних послуг.

Припускаючи обурення народу, уряд України позначено 2018 р періодом стабільності та зміцнення економічної структури. Але чи втіляться в реальність заявлені «обіцянки» - не відомо.
загрузка...
Яка буде інфляція в травні 2018 року в Україні? індекс
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають