• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогноз погоди в Україні на травень 2018 року

Травень - це найчудовіша весняна пора, коли і природа, і люди радіють теплу і яскравим промінчиками сонця. В Україні в цей час року можна спостерігати велику кількість приїжджих, так як і туристи, і мандрівники воліють помилуватися красою природних пам'яток. Багатьох цікавить погода в Україні на травень 2018, а дізнатися, яким провіщає прогноз погодних умов можна від народних і професійних синоптіков.

Прогноз погоди в Україні на травень 2018 року

Погода в Україні в травні

За останні роки погода в Україні нечасто дивує жителів і гостей держави сюрпризами.
Клімат тут помірно-континентальний, що означає, переважання тепла і відносної вологості повітря. Вже з початкових дат весняного травня практично в усіх українських містах спостерігається тепла і сонячна погода. Дане пору року дуже любимо туристами, а також мандрівниками, так як в природі вже тепло, але ще не жарко.

Травень - це ідеальний час для екскурсійних подорожей, тому заздалегідь дізнатися, якою буде в травні 2018 року погода в Україні, корисно буде і жителям держави, і людям, які планують відвідати цю країну.

Синоптики склали попередні прогнози, які допоможуть дізнатися приблизні кліматичні умови в державі. Важливо відзначити, що Україна досить велика по своїй території, тому однаковою у всіх містах погода бути не може. У північній зоні держави в травні дещо прохолодніше, ніж в центрі і, звичайно ж, в південній частині країни. Якщо брати температурні режими повітря, то в містах північної зони в травні температура атмосфери нижче на 5-7 градусів у порівнянні з зоною центру.

Абсолютно протилежна ситуація з температурними режимами південних містечок України. Тут погода в травні більш привітна, а тепло виявляється набагато раніше, ніж в центрі, а також на півночі. У порівнянні з центральними українськими містечками температурні режими південної зони більше на приблизно 5 градусів.

Які ж атмосферні умови прогнозують синоптики на травень в Україні?

Початок весняного періоду буде кілька прохолодним. На стовпчиках вуличних градусників температурні значення не перевищать режиму більше +14 градусів. Навіть в південних містах держави саме максимальне значення температури одно не більше +16 градусів. У північній зоні дещо прохолодніше, там включно до 10 го числа не варто очікувати підвищення температурних режимів повітряного середовища більш +13 градусів.

Друга декада місяця вже набагато приємніше початкових дат травня. Температурні режими зазначеного періоду в часі різко підвищаться, на території південних містечок повітря навіть прогріється до +20 градусів. Північні зони також можуть «похвалитися» більш теплими, в порівнянні з початком місяця, режимами температур, тут середні позначки значень атмосфери рівні вже +15 градусів. У центрі України середні режими температур повітряного середовища будуть варіюватися від +13 і до +18 градусів.

Прогноз погоди в Україні на травень 2018 року


Важливо відзначити, що травень - це все ж весняний місяць, а тепер року відомо своєю непостійністю. Якщо вдень переважає тепло, то ночами не стане несподіванкою різке зниження температур. Заморозки в травні можуть проявитися на грунті приблизно у 10-их числах місяця, це період у часі дачникам не варто присвячувати посівних робіт. А ось після 16-го числа починаються найсприятливіші дні в місячному календарі на травень 2018 року в Україні, цей же період місяця стане теплим і ідеальним для посіву низькосортних рослинних культур.

Завершення місяця стане ідеально-теплим, на стовпчиках вуличних термометрів режими температур впевнено підвищаться до позначки +18 градусів. У південних містах України температурні значення вже «пройдуть» рубіж 20 плюсових градусів. У північній частині держави теж потеплішає, середні температурні значення закінчення травня буде рівні +18 градусів.

Травня відомий частими опадами і гучними гуркотом грому, але в майбутньому весняному місяці не прогнозується випадання дощів більше норми. Самим дощовим часом стане середина травня, а в кінці зазначеного місяця дощі стануть досить рідкісним явищем.

Народні мудрості про погоду в травні

Народні синоптики склали свій власний прогноз погоди на травень 2018 року в Україні. Після багаторічних досліджень і тривалого аналізування найбільш достовірними прикметами погоди стали наступні мудрості:
Прогноз погоди в Україні на травень 2018 року

Якщо 6 травня на вулиці тепло, то весь місяць до самого його закінчення буде теплим.
В середині травня спостерігається негода - літо планується стати посушливим.
Ранковий туман віщує теплу погоду в денний час доби.
Якщо домашня птиця не поспішає на вулицю, а вважає за краще залишатися в загоні, то днем ​​настане негода і сильний дощ.
Гучні гуркіт травневого грому мають магією. Вони не тільки віщують теплу і сонячну погоду на наступний день, але здатні «виконувати» і заповітні бажання людей.
загрузка...
Прогноз погоди в Україні на травень 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають