• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогноз курсу долара на травень 2018 року в Україні

Багато українців вже зараз думають, яким стане курс долара на травень 2018 року в Україні, адже від підсумкового значення цієї величини залежить і вартість товарів першої необхідності, а також практично всіх продуктів. Незважаючи на позитивні обіцянки уряду, особливих змін всередині країни люди не помічають.

На початку року уряд оповіщає населення про майбутні плани. Як тільки настав 2018 р в Україні офіційно було оголошено, що країна почне активну боротьбу з бідністю і економічною розрухою. Якщо десь на верхах і відбулися позитивні зміни, то населення держави цього не помітило. Число бідних в Україні не зменшується, а зростає. Існує надія на те, що загальний фінансовий стан держави покращитися, адже на поточний рік призначені збільшення багатьох соц. нарахувань. Але як це завжди і буває, підвищення розцінок соц. величин сприяє зростанню інфляції в країні, а наслідком цього стає падіння у власній вартості національної валюти.
Прогноз курсу долара на травень 2018 року в Україні


Прогноз курсу долара на травень 2018 року

Фінансові експерти складають попередні підсумки того, яким очікується стати прогноз долара в Україні в травні. Дана тема дуже актуальна серед населення держави, адже люди помічають, що зміцнення гривні не відбувається, в зв'язку з цим, її популярність різко падає. Українці висловлюють яскраве недовіру вітчизняній валюті, вважаючи за краще зберігати «вільні» гроші в іноземних купюрах.

Експерти запевняють, що різких фінансових змін в цьому році не планується, хоча подібну ситуацію спланувати і неможливо. Якщо брати експертний розрахунок на сьогоднішній день, то виявиться, що гривня більш-менш стабілізувалася у власній ціні. По відношенню до американського долара вона коштує 28 одиниць. Але прогноз курсу на травень 2018 року може і змінитися, якщо на внутрішню економіку країни буде чинитися тиск ззовні.Стабільність вітчизняної грошової одиниці залежить від численних факторів. Перш за все, має колосальний вплив на це ситуація в економічній сфері. Якщо в державі все «гладко і спокійно», то національна грошова одиниця починає зміцнюватися. Поки що в Україні немає жодних економічних катаклізмів, які не передбачити, що станеться попереду, неможливо.

Другий найважливіший фактор, який забезпечує зміцнення гривні - це збільшення внутрішнього виробництва. Чим активніше і прибутковіше трудяться українські підприємства, тим більше в казні накопичується матеріальних засобів. Велика кількість власної національної валюти призводить до того, що в країні припиняється потреба в іноземних банкнотах, це означає, що ціна долара буде падати, а вартість гривні, навпаки, рости. На жаль, мріяти про збільшення виробництва всередині країни не доводиться. Ця сфера життя держави налаштована дуже слабо, а велика частина підприємств залежать від іноземної підтримки. Все це призводить до того, що попит на долар збільшується.
Прогноз курсу долара на травень 2018 року в Україні

Визначити точно, що буде з доларом в травні 2018 року в Україні, не представляється можливим. На 2018 року в державі урядом заплановані грандіозні зміни. Офіційно оголошено, що соц. виплати і мінімальні оклади праці будуть зростати, але все це призведе до зростання інфляції. На тлі інфляційного зростання буде спостерігатися падіння національної валюти, а це може означати розвиток стрімкого зростання цін на долар. Деякі експерти припускають, що долар в травні буде коштувати близько 30-32 грн., Але чи дійсно це трапиться, точно не відомо.
загрузка...
Прогноз курсу долара на травень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають