• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Яка мінімальна зарплата з 1 травня 2018 року в Україні

Найзлободеннішою темою для мешканців України є проблема виплат мінімальних заробітних плат. Сума МРОТ настільки незначна, що не дозволяє людям нормально навіть існувати. Практично кожен місяць ціна на продукти і товари першої необхідності стрімко ростуть, але при цьому, розцінки соціальних виплат не збільшуються. Населення держави цікавиться, яка мінімальна зарплата з 1 травня 2018 року в Україні буде позначена урядом? Чи вплине підвищення МРОТ на збільшення середніх заробітних плат?

Яка мінімальна зарплата з 1 травня 2018 року в Україні


Мінімальна зарплата в травні 2018 року в Україні

Щорічно в уряді України готується проект, в якому описані основи бюджету. В кінці 2017 р. урядом було позначено, що в 2018 р відбудеться збільшення основних соц. виплат, а також сум мінімальних зарплат. У бюджеті дана цифра відповідала 4200 грн., Але з настанням поточного року керівництво країни змогло виділити лише 3723 грн. на збільшення мінімальних зарплат трудящому населенню.

Керівництвом країни позначені і терміни збільшення сум МРОТ, це 1 січня поточного року. Все це означає, що з лютого місяця робочі люди вже зможуть отримувати заробітну плату в збільшеному еквіваленті. Так як підвищення даної грошової одиниці буде вироблено тільки одноразово, тобто на початку року, то мінімалка з 1 травня 2018 у Україні залишиться рівною сумі МРОТ за січень.

Звичайно, дане грошове вираження - це мізерно мала цифра. Таку суму грошей неможливо витратити на всі потреби людей. Елементарно, суми МРОТ, що дорівнює 3723 грн. вистачатиме тільки на мінімум продуктів і на оплату комунальних послуг. Результатом збільшення мінімальної зарплати залишається те, що особливо сильно матеріальне становище громадян держави не зміниться.

Уряд офіційно оголосило, що збільшення МРОТ буде відбуватися поступово. Складено фінансовий план, згідно з яким МРОТ буде планомірно збільшуватися протягом 3-х років. Заявлено і сумарні значення майбутніх мінімальних зарплат:

2018 р. - 3723 грн .;
2019 р. - 4173 грн .;
2020 р. - 4425 грн.


Збільшення мінімальних ставок буде здійснюватися за рахунок зростання і зміцнення економічної сфери держави. На сьогоднішній день офіційно підтверджено зростання виробництва, а це означає, що казна України буде поступово поповнюватися. Єдине, що важливо врахувати, стосується того, що українцям на різке «багатство» сподіватися не варто, так як країна ще дуже слабка в економічному плані і гостро потребує матеріальної підтримки, які зараз їй надають країни-партнери.

Працівники виробничих підприємств стурбовані, чи виростуть у них середні оклади заробітних плат? Дійсно, зростання заробітних плат на виробництві очікується. Так як МРОТ був збільшений в січні, то з цього ж періоду можна сподіватися і на зміну розцінок середніх окладів у робітничого класу.
Яка мінімальна зарплата з 1 травня 2018 року в Україні

Нагадаємо, що мінімальна зарплата в 2018 році з 1 травня буде дорівнює 3723 грн. Що ж стосується окладів працівників підприємств, то підвищення розцінок буде залежати від намірів керівництва підприємств, а також від основ колективних договорів. Українцям можна впевнено сподіватися на те, що середні заробітні плати після збільшення МРОТ теж піднімуться в своїх розцінках, і продовжать збільшуватися вони протягом 3-х наступних років. Наприклад, середня зарплата на 2018 року вже позначена в бюджеті України, вона буде дорівнює 8629 грн., А ось в наступному 2019 р дана сумарна одиниця вже підвищиться до значення, рівного 9540 грн. Завершенням етапу стане підвищення середніх зарплат в 2020 р, в цей період їх сума досягне 10 537 грн.
загрузка...
Яка мінімальна зарплата з 1 травня 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають