• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Чи буде підвищення пенсії з 1 травня 2018 року в Україні

На 2018 р. урядом України призначені глобальні зміни. Головним чином, зміни торкнуться соціальних виплат. Ні для кого не є секретом, що економіка держави знаходиться в «аховому» стані, все це відповідним чином позначається на життєвій забезпеченості населення. В уряді України в кінці минулого року було прийнято рішення постаратися поліпшити життя нинішніх пенсіонерів, після чого до бюджету 2018 року було закладено збільшення пенсійних виплат. Питання, чи буде обіцяне підвищення пенсії з 1 травня 2018 року в Україні, хвилює багатьох громадян, адже якщо вірити словам представників уряду, то в середніх масштабах пенсійні нарахування повинні будуть збільшитися на 900 грн.

Чи буде підвищення пенсії з 1 травня 2018 року в Україні


Чи збільшаться пенсії з 1 травня 2018 р.?

Підводячи підсумки минулого 2017 року в уряді України депутати прийшли до висновку, що життєву забезпеченість пенсіонерів потрібно покращувати.
Дана категорія громадян отримує мізерно малі нарахування, в зв'язку з чим перебуває на межі лиха. Після багатогодинного обговорення керівництво країною вирішило, що пенсія в травні звичайним пенсіонерам буде збільшена приблизно на 900 грн. Наприклад, середні пенсійні нарахування були рівні 1 886 грн., А починаючи з 2018 року вони стануть рівнятися 2787 грн. Підсумків відповідного збільшення і стане значення, рівне 900 грн.

Але важливо відзначити, що абсолютно всім пенсіонерам рівнятися на позначене сумарне значення не варто, так як пенсійні нарахування залежать від численних основ, куди входить і стаж, і зароблені «преміальні нагороди і заохочення» .


Чи буде підвищення пенсії з 1 травня 2018 року в Україні

У зв'язку з тими обставинами, що раніше була запланована індексація пенсій з 1 травня 2018 року в Україні, в уряді було вирішено внести зміни і в інші пенсійні параметри. Зокрема, справа стосується трудового стажу. Якщо раніше пенсіонер, який досяг 60-ти річчя і має не менше включно 15-ти років робочого стажу міг спокійно вирушати на заслужений відпочинок, то зараз змінилися умови нарахування пенсійних виплат. Людині, яка досягла пенсійного віку, необхідно вже відпрацювати не 15, а 25 мінімум років трудового стажу, тільки в цьому варіанті він має право на отримання пенсійних нарахувань.

Все це означає, що люди, які готуються вийти на пенсію в 2018 році повинні вже мати в своєму «запасі» 25 років трудового стажу. Якщо ж цього заробленого значення трудових років у них немає, то їх пенсійний вік плавно переоформляється з 60-ти років на 65 років. Тільки досягнувши 65-ти річчя такі люди зможуть вийти на пенсію і отримувати призначені державою соціальні нарахування.

Пенсійні зміни торкнулися і так званих «пільг». Якщо в минулі роки певні категорії громадян мали деякі заслуги, які дозволяли їм вийти на заслужений відпочинок за пільговим списку (сюди відносяться чорнобильці, люди, які проживають в зонах ураження і т. П.), То зараз все це зняли. Раніше пільговикам було можна відпрацювати 20 трудового стажу, а досягнувши пенсійного віку вони вже могли претендувати на соціальні нарахування. Тепер же зазначені категорії громадян повинні, як і всі інші українці, відпрацювати не менше 25-ти років, після чого вже можна претендувати на пенсію. Пенсійні пільги зняли у хіміків, медиків, металургів, шахтарів, соціальних працівників.А ось в питанні, чи буде проіндексована військова пенсія в травні, залишається багато неточностей. Впевнено можна сказати те, що колишнім військовим уряд не зняло пільги на отримання дострокової пенсії, як це було зроблено з іншими категоріями пенсіонерів-досрочніков. Тобто, військові, заробивши 20 років трудового стажу, можуть сміливо вирушати на заслужений відпочинок, як тільки досягнуть потрібного пенсійного віку. Але в іншому з пенсійними нарахуваннями колишнім військовим залишається дуже багато питань.

Справжні і майбутні пенсіонери постійно задають уряду питання, чи буде збільшена пенсія військовим пенсіонерам в травні 2018 роки? Однозначної і впевненої відповіді на цю проблему немає. Уряд України протягом кількох років «годує» колишніх військових обіцянками, воно регулярно обіцяє провести індексацію пенсійних нарахувань, але ніяких позитивних зрушень поки що немає.
Чи буде підвищення пенсії з 1 травня 2018 року в Україні

Якщо звернутися до історії, то індексація військових пенсії не проводилася починаючи з 2008 р, все це означає, що пенсійне забезпечення колишніх військових мізерно мало. Обурення колишніх військових «змусили» представників керівництва вжити певних заходів, після чого в грудні 2017 року було підписано положення про збільшення пенсій військовим пенсіонерам. Якщо вірити даним офіційної заяви, то починаючи з 2018 року соціальні нарахування колишнім військовим повинні збільшитися на 1500 грн. Але слід уточнити і те, що обіцяне положення в сумарному підсумку в бюджет 2018 р. урядом внесено не було. Так що впевнено говорити про проведення пенсійної реформи для колишніх військових в поточному році не доводиться.
загрузка...
Чи буде підвищення пенсії з 1 травня 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають