• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

В'їзд в Україну з 2018 року. Правила

Кілька років тому в Україні почався військовий конфлікт. З тих пір на сході країни дуже часто спостерігаються напади, напади, грабежі та інші неприємні речі. Звичайно, в цій зоні ведуться активні бойові дії, але існує загроза і для жителів центральних, західних областей. Саме тому президент України вирішив видати нові правила, які будуть змінювати процедуру в'їзду на територію держави. В основному вони орієнтовані на жителів Росії. Для них в'їзд в Україну з 2018 року буде справжньою проблемою.

В'їзд в Україну з 2018 року. Правила


Навіщо взагалі змінювати правила в'їзду в країну?

Іноземці, ясна річ, бувають різні. Добре, коли людина прямує до своїм рідним чи близьким. Але є такі люди, які спеціально перетинають кордони для того щоб здійснити терористичний акт, вбити важливого чиновника або будь-який інший поганий мети. Українські власті вирішили убезпечити себе і своїх громадян. Це правильне і обґрунтоване рішення, але воно створює масу нових труднощів як для самих же влади, так і для простих громадян.

Основні етапи в'їзду для громадян РФ

Ясна річ, в'їзд на Україну в 2018 році для росіян став набагато важче. Тепер вся процедура поділяється на кілька етапів.

Перший етап – попередня реєстрація для тих, хто хоче відвідати Україну. Суть полягає в тому, що тепер всі бажаючі перетнути кордон повинні завчасно заповнити спеціальну електронну форму на сайті МЗС України. Там треба вказати основні особисті дані, а також мету своєї поїздки, місце, де плануєте перебувати і на який термін ви хочете приїхати. Варто знати, що ця форма повинна заповнюватися як мінімум за місяць до поїздки. Однак є винятки, наприклад, важка хвороба або смерть близького родича. Однак поки ця система не працює в повну силу, а тому поки що не обов'язково займатися подачею цієї анкети. Правда, через деякий час це все ж буде обов'язковим пунктом.

Другий етап – фіксація біометричних даних людини на кордоні держави. Відтепер на всіх прикордонних пунктах буде проводитися суворий біометричний контроль. Робиться це для того, щоб ідентифікувати людей. Крім того, особливу увагу буде приділятися не тільки росіянам, а ще й іншим представникам країн, які були занесені в список міграційного ризику. Якщо іноземці не мають біометричних паспортів, то вони можуть в'їхати в Україну за звичайним паперовим паспортами. Однак при цьому у них обов'язково будуть брати відбитки пальців.

І третій етап – це реєстрація в тому місці, де ви плануєте перебувати. Це робиться для того щоб контролювати всіх приїжджих. Тепер всі іноземні громадяни повинні в обов'язковому порядку проходити реєстрацію за місцем перебування в Україні. Якщо цього не робити, то вас чекають неприємні наслідки, аж до взяття під варту.

Ось так в цілому для кожного росіянина буде виглядати перетин кордону з Україною 2018. Сама ця процедура тепер не така приємна і доставляє масу клопоту. Однак якщо ви все будете робити правильно, то зможете перетнути кордон без будь-яких проблем.

В'їзд в Україну з 2018 року. Правила


Які документи потрібні для в'їзду необхідно мати візу?

Спершу варто поговорити саме про візу. Справа в тому, що раніше вже були заяви з приводу того, що український уряд хоче запровадити візовий режим. Правда, цей режим так ніхто і не реалізував. Незважаючи на те, що його немає, всі росіяни тепер будуть піддаватися купі різних процедур, які не дозволять так просто перетнути кордон. Тому на даний момент немає потреби у візі, треба просто мати при собі закордонний паспорт.

Важливо, щоб закордонний паспорт мав такий строк дії, які буде перекривати ваш візит в Україну. В цілому, це єдиний важливий документ. Але в деяких випадках від вас можуть зажадати ще й:гарантію того, що ви зможете повернутися в рідну країну. Це навіть може бути простий квиток на поїзд у зворотний бік або що-небудь інше;туристичну путівку, яка була оплачена заздалегідь;спеціальне запрошення, підтверджене нотаріусом;підтвердження вашої платоспроможності. В такому випадку необхідно надати певну суму або виписку, якщо кошти знаходяться у вас на банківській картці.Скільки грошей треба мати при собі?

Нові правила в'їзду в Україну в 2018 році увазі, що іноземці повинні мати при собі певну грошову суму. При цьому треба уявити наявність достатньої кількості коштів або довести, що ви можете отримати їх законним шляхом. Перевірку здійснюють уповноважені працівники прикордонної служби. Крім того, сама перевірка проводиться вибірково, а тому є шанс, що у вас можуть нічого не перевіряти.

Формула розрахунку дуже проста. Вам просто треба взяти величину прожиткового мінімуму, помножити її на двадцять і поділити на тридцять. Після цього отримані число потрібно помножити на кількість днів, які ви хочете провести в країні і додати п'ять. От і все. Саме так визначається кількість грошей, яку ви повинні будете мати під час в'їзду. При всіх розрахунках треба брати саме актуальну на момент в'їзду величину прожиткового мінімуму.

Наявність грошей не перевіряють у тих особин, які мають вид на проживання, а також у неповнолітніх громадян, дипломатів і біженців. Ще виняток становлять ті люди, які здійснюють круїз. Так як в'їзд в Україну з 1 січня 2018 увазі саме підтвердження платоспроможності, всі інші іноземці можуть зробити це можна наступними способами:наявністю при собі достатньо кількості грошей в гривні або будь-якій іншій валюті, яку потім можна буде обміняти;наявністю банківських карт або спеціальних виписок з банківських установ;якщо ви їдете до когось, то ця людина може написати відповідний лист, в якому людина зобов'язується покривати всі ваші витрати на час перебування в Україні;також підійде підтвердження про те, що ви забронювали собі готель або ж взяли в оренду будиночок, квартиру;в якості підтвердження зійде і путівка, по якій ви будете їхати в країну;якщо ви плануєте потім їхати не додому, а в іншу країну, то можете показати відповідний квиток, в якому буде вказана точна дата.

В'їзд в Україну з 2018 року. Правила


Поїздка на запрошення

Оскільки поїздка в Україну для росіян – це тепер справжня веремія, є варіант, який дозволяє полегшити всю цю процедуру. Суть в тому, що дане запрошення значно підвищує шанс того, що громадянин Росії чи іншої держави зможе спокійно перетнути кордон. Таке запрошення повинно обов'язково бути нотаріально засвідченим. В іншому випадку він буде вважатись недійсним. Однак треба пам'ятати, що подібний варіант підходить тільки тим людям, які планують в подальшому отримати візу. Якщо для громадян якоїсь країни віза не передбачена, то і запрошенням вони користуватися не можуть.

З цього всього можна зробити висновок, що в'їзд для росіян в 2018 році буде набагато складніше. Звичайно, дії української влади повністю виправдані, але вони створюють масу незручностей тим громадянам, які, наприклад, хочуть просто побачитися зі своїми бл изкими або друзями.

загрузка...
В'їзд в Україну з 2018 року. Правила
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають