• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2018 рік

Протягом всієї історії людства народжувалися такі люди, які мали незвичайні здібності. Найчастіше вони могли відкривати темну завісу майбутнього і розповідали іншим, що їх чекає. Звичайно, ставлення до подібних прогнозів було різне. Хтось вірив у них, а хтось називав провісників шарлатанами, посилаючись на надзвичайний розум. Але як тільки прогноз виправдовувався, всі хотіли дізнатися, що ж буде далі. Зараз можна спостерігати майже таку ж картину. Якщо ви хочете знати, чого чекати в найближчому майбутньому, то обов'язково вивчіть свіжі прогнози астрологів для України на 2018 рік.

Українцям зараз живеться не солодко. Після того, як країна пережила революцію, опинилася у економічній кризі, а також почалися бойові дії на сході, труднощі почали чекати людей на кожному кроці. А тому вони з нетерпінням чекають того дня, коли заголовки новин газети будуть розповідати тільки про хороше. Але поки цього не сталося, люди вивчають різні прогнози і прогнози, які допомагають довідатися, чого саме варто чекати від 2018 року і які зміни він принесе.

Передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2018 рік


Пророцтва Едгара Кейсі

Всі ті пророцтва, які були зроблені цим відомим ясновидцем, принесли йому всесвітню популярність. Справа в тому, що Едгар Кейсі дуже детально бачив майбутнє, і його прогнози дуже часто були вірними. А тому люди дуже часто прислухаються до його слів. Правда, найбільше дивувала не ця точність, а те, як саме Едгар створював свої пророцтва. Він спеціально поринав у глибокий гіпнотичний сон, де і бачив майбутнє. Ось тільки передбачення Кейсі на 2018 рік для України дуже розмиті і можуть трактуватися по-різному. Ясновидець лише казав, що буде війна, яка триватиме досить довгий час. Потім же буде світ, і почнуться благі зміни. Однак ніяких дат і подробиць просто немає.

Прогноз від відомого астрологія Московченко Валерія

Валерій Московченко теж здобув собі велику славу завдяки своїм прогнозам, які він робить завдяки небесним світилам. Він сказав, що подальше майбутнє всіх українців напряму залежить від того, що вони будуть робити. Однак зірки теж будуть їм допомагати і додадуть сил тим, хто працює на благо своєї держави. Астролог каже, що ні в якому разі не можна тримати язик за зубами. Потрібно висловлювати свою позицію і готуватися до того, що її треба буде відстояти. Якщо кожен громадянин буде так себе вести, то серед уряду незабаром не залишиться жодного начесного людини. Вільні місця зможуть зайняти гідні українці, які і поведуть народ до кращого майбутнього.

Але також астролог запевнив, що українці повинні бути акуратними в своїх діях. Може статися так, що відбудеться ще один Майдан. Причини будуть абсолютно різні. Основною причиною стане невдоволення владою і їхніми діями. Наслідки нового Майдану будуть жахливі. Країну огорне розруха, почнуться страшні конфлікти, які призведуть до виснаження держави і його краху. Саме тому треба намагатися не доводити ситуацію до виникнення нової революції. Проте якщо люди будуть робити все, як треба, то в результаті курс валют в країні нормалізується, інфляція буде мінімальна, а конфліктів і воєн більше не буде.

Передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2018 рік


Що побачив Влад Росс

Звичайно, є багато прорікань і всі вони відрізняються один від одного. Однак щоб не гадати, який прогноз ясновидців 2018 для України слід вивчити, краще зверніть увагу на слова відомого українського екстрасенса Влада Росса. Він запевняє, що бачив майбутнє України.

Своє пророцтво Влад Росс почав з того, що поліпшення ситуації в Україні почнеться з невеликих позитивних зрушень. Таким чином, наприклад, українські військові почнуть потихеньку відвойовувати свої території. Після того, як росіяни остаточно ослабнуть, закінчиться військовий конфлікт і в цих місцях знову буде мир. Перші передумови до цього можна буде спостерігати вже в 2018 році. Економіка України теж з часом прийде в норму. Будуть стабільно зростати зарплати і пенсії, а інфляції не буде. Це означає, що народ все ж стане жити краще. Також Влад говорив про зміни в правлячих колах. Головний пост у державі займе зовсім інший чоловік, який не буде на нинішній уряд. В результаті всі ті можливості України дійсно будуть реалізовані. Таким чином, держава почне розквітати, але це займе дуже багато часу.

Ще екстрасенс сказав, що повернуться не всі землі. Крим навряд чи буде частиною України. Коли Росія ослабне, в неї почнуться проблеми в політичному і економічному плані. Можливо, станеться зміна влади. Однак у підсумку країна просто розпадеться на декілька регіонів, які потім будуть вести між собою активну боротьбу. На Крим ніхто не буде звертати уваги. Туреччина вирішить забрати його собі і цього ніхто не заважатиме.

Передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2018 рік


Пророцтво знаменитої Матрони

Про цю відому ясновидицю точно не можна забувати. Тим, як саме виглядають передбачення Матрони для України, цікавиться величезна кількість людей. Матрона є дуже відомою особою, в неприродні здібності якої вірить величезна кількість людей. Ось тільки їм доведеться залишитися майже ні з чим. Вся справа в тому, що Матрона майже нічого не говорила про цей період. Згідно її словами буде конфлікт між двома націями. З часом він пройде, а потім завершаться всі війни. Однак більш глобальною загрозою є економічна криза, в який будуть залучені країни всього світу. Саме боротьба з ним стане першочерговим завданням.

Насправді Мотрона була дуже бідна на пророцтва і рідко розповідала свої бачення. А якщо вже і казала щось, то узагальнено і дуже розпливчасто. Саме тому її слова до чих пір вивчаються і трактуються по-новому. Сама ясновидиця більше любила застосовувати свій дар на користь людям, а тому весь свій час приділяла зцілення людських хвороб.

Провіщення від Павла Глоби

Люди, які цікавляться прогнозами на майбутнє ніколи не залишають без уваги Павла Глобу. Це не дивно, адже астролог неодноразово передбачав події, які через деякий час збувалися з високою точністю. Перш за все, відомий астролог застеріг, що всі ті проблеми та загрози, які нависли над планетою, можуть проявитися з новою силою. Він не називав конкретних дат, але сказав бути обережними. Незрозуміло чого саме чекати, адже це може бути новий конфлікт, війна, хвороба чи щось інше. Однак зрозуміло, що прийде нова серйозна загроза.

Для України Павло не становив прогнозів на кожен рік. Замість цього він вирішив описати період, довжина якого становить шість років. Згідно його словами, ці роки будуть одними з найбільш важких для всього українського народу. Насамперед, країну чекає розруха. Буде страшна економічна криза, подолати який буде не так просто. Звичайно, рано чи пізно українці зможуть з ним впоратися, але це довгий і складний шлях. Крім того, відомий астролог сказав, що ті території, які встигли відколотися від України, більше ніколи не повернуться під її контроль. А тому не варто триматися за них. Україні пора почати розвиватися інакше.

Війна між двома братніми народами не буде вічною і скоро вони знову стануть друзями. Україна, Росія, а також інші країни утворюють новий союз, який буде найсильнішим у всьому світі.

Що кажуть старці?

Більшість обрадовалось того. Що пророцтва старців для України на 2018 рік виявилися позитивними. Правда, знайшлися і ті, хто назвав їх повним маренням. Відомі Афонські старці пророкували, що незабаром конфлікт між Україною і Росією закінчиться. Після нього почнеться новий етап у відносинах між цими двома державами. Спільними силами вони зможуть відродити колишню Русь, столицею якої буде саме Київ. Більше не буде проблем і поганих часів. Все почнеться з невеликих позитивних зрушень, які можна буде спостерігати під кінець 2018 року. От тільки не кожному вдасться їх розгледіти. Крім того, в країні обов'язково зміниться влада. Головувати стануть нові чесні і порядні люди, які не будуть схожими на ту владу, яку можна було спостерігати до цього. У підсумку держава вийде на новий технологічний, економічний та соціальний рівень. Україна зможе стати справжнім прикладом для інших держав.

Як бачить майбутнє Пахом

Цей відомий екстрасенс, який неодноразово демонстрував свої здібності, теж зробив кілька передбачень. Незважаючи на всі погані слова, передбачення Пахома на 2018 рік для України є перспективними і хорошими. Юродивий сказав, що ця нація буде проходити через дійсно темні часи, які будуть наповнені бідами і стражданнями. Але в кінці цього шляху людей чекає нове світле майбутнє.

Пахом запевнив, що дуже скоро закінчиться економічна криза. Правда, весь світ побачить не одне потрясіння перед цим. До того ж в Україні обов'язково зміниться влада, яка буде йти шляхом серйозних реформ і великих змін. Держава почне свій активний розвиток, але доведеться докласти дуже багато зусиль. Звичайно, це все займе багато часу.

Насправді передбачення українських екстрасенсів для України в 2018 році чомусь повторюють слова відомих провидців з інших країн. З цього всього можна зробити висновок, що українців чекає світле майбутнє. От тільки перш ніж воно настане, цій нації доведеться пережити не один складний рік. В результаті це все буде даремно і люди дійсно стануть жити краще.

загрузка...
Передбачення екстрасенсів і астрологів для України на 2018 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають