• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Індекс інфляції за травень 2018 року в Україні

«Осколки» фінансової кризи все ще позначаються на економіці багатьох держав. Зокрема, розвиток економічної структури в Україні проходить набагато повільніше, ніж це планувалося у минулому році. Уряд України офіційно оголосило, що в 2018 р. рівень інфляції досягне 8%, але за кілька місяців поточного року він вже виріс на 13 6%. Що ж буде в майбутньому? Яким прогнозується індекс інфляції за травень 2018 року в Україні?

Індекс інфляції за травень 2018 року в Україні


Зростання інфляції в Україні в травні

Експерти запевняють, що для облагороджування економіки України потрібно, щоб зростання ВВП зріс на 5%. На сьогоднішній момент зростання ВВП дорівнює 1 8%, все це самим негативним чином позначається на добробуті громадян. Офіційно затверджена таблиця інфляції за травень в Україні показує, що зростання важливої економічної величини не повинен перевищувати 8-10%, але дані цифри виявляються тільки оголошеними, насправді ж, вже на даний період зростання інфляції відповідає 13 6%.

Чим же обумовлений зростання інфляції? Головна проблема цієї ситуації полягає в зниженні внутрішнього виробництва товарів і продуктів. Наприклад, в 4 кварталі 2017 р. був помічений спад у сфері сільськогосподарського виробництва, що самим безпосереднім чином позначилося на збільшенні вартості відповідних товарів. Саме з причини зростання цін інфляція за травень 2018 року в Україні виявиться вище заявленого рівня.

Величезне значення має і зовнішня політика країн-партнерів України. На превеликий жаль, зростання економіки в державі залежить від регулярної допомоги іноземних країн. Економіка країн-партнерів також знаходиться не в самому кращому положенні, тому на відновлення України у багатьох держав просто «немає часу». Позитивні зміни економічного характеру в Україні будуть чітко видні тільки тоді, якщо зростання ВВП складе 5% в рік. До цієї цифри поки що уряд держави відноситься скептично, так як досягти відповідного рівня економічної структури нереально.

Населення держави передбачає, що індекс інфляції у травні 2018 року в Україні становитиме значення, яке буде значно вище офіційно опублікованого. Уряд намагається приховати «дефект» економіки тим, що поступово підвищує соц. виплати громадянам держави, але їх зростання не відповідає збільшенню інфляції, що відповідним чином позначається на життєвій забезпеченості українців.

Індекс інфляції за травень 2018 року в Україні
загрузка...
Індекс інфляції за травень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають