• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Який буде квітень 2018 року в Україні

В останні роки багато держав, які сильно постраждали від фінансової кризи, намагаються налагодити загальну економічну ситуацію. До деяких держав намічаються позитивні зміни, але слід розуміти, що результати будуть помітні не відразу, на відновлення стабільності економічної структури можуть знадобитися багато років. Наприклад, уряд України всіма силами намагається налагодити ситуацію всередині країни, але невідповідність керівництва країни і бажань народу тільки погіршують перебіг проблеми. Українцям цікаво дізнатися, який буде квітень 2018 року в Україні? Чи варто сподіватися населенню на поліпшення життя або потрібно підготуватися до складного етапу життя, який буде охарактеризований підняттям цін і зниженням заробітних плат?

Який буде квітень 2018 року в Україні


Економіка в Україні

Якщо звернутися до статистичних даних, то економіка в Україні давно вже «зупинилася» на місці. Не видно ніяких позитивних змін, хоч уряд щотижня звітує про позитивні зрушення в цій сфері. Економіка України на квітень 2018 обіцяє залишитися на колишньому рівні, ускладнює ситуацію те, що багато виробництв призупинили свою діяльність через зниження споживчої спроможності. Керівники підприємств змушені так чинити через те, що частина їх продукції раніше відправлялася за кордон, зараз же цей «коридор» припинив свою дію, а вітчизняні споживачі не можуть купувати вироблену продукцію в більших обсягах.

Населення держави найменшим чином стурбоване виробництвом і стабільністю роботи місцевих підприємств, його більше цікавить, якою стане інфляція в країні. Якщо послухати думку експертів, то саме в квітні почнеться пік інфляційного зростання. Даний процес обумовлений тим, що по весні ціни на багато продуктів різко починають збільшуватися. Дана ситуація пояснюється тим, що внутрішні запаси країни вичерпані, тому доводиться закуповувати продукти іноземного виробництва, що в ціні порівняно дорожчі за вітчизняні.

Експерти склали попередні прогнози зростання інфляції, згідно з їхніми даними можна визначити, що в квітні дана соціально-важлива величина може піднятися на 2, 5%. Звичайно, дане значення є більшим, але в реальності воно може стати ще більше.

Якщо брати дані минулих років, то офіційний рівень інфляції практично ніколи не збігався з реальними цифрами. Прогнозується, що аналогічна ситуація може статися і в поточному році, доводить даний фактор і те, що тарифи на газ з 1 квітня 2018 року виростуть на 62%, відповідно і рівень інфляції буде впевнено складати більше заявлених раніше 2, 5%.

Важливо відзначити, що зростання інфляції невблаганно спричинить за собою зростання цін на продукти. Очікується, що ціни в Україні в квітні 2018 року виростуть практично на 20%. Але необхідно відзначити, що не всі групи продуктів потраплять під ранг збільшення. Найбільше від інфляційного зростання «постраждає» молочна і м'ясна продукція. Різко зростуть ціни на Україні в квітні 2018 на товари закордонного виробництва. Слід уточнити і те, що якщо долар по відношенню до національної гривні залишиться стабільним, то колосального збільшення цін не очікується. Але в тому варіанті, якщо будь-які несприятливі фактори вплинуть на економічно-політичну сутність Америки, після чого національна гривня почне дешевшати, то українцям слід підготуватися до різкого зростання вартості практично на всі іноземні товари.

Який буде квітень 2018 року в Україні


Зарплата і соціальні виплати

Згідно офіційної постанови, рівень соціальних виплат повинен планомірно підніматися одночасно зі зростанням інфляції. На сьогоднішній день дана постанова не виконується. Прикладом можуть стати дитячі за квітень 2018 у Україні. Молоді батьки, що мають право на отримання дитячої допомоги вже давно не «бачили» збільшення даної соціальної виплати. Більш того, багатьом категоріям молодих батьків дані виплати скасували зовсім. Наприклад, щоб мати право на отримання дитячої допомоги, молода сім'я повинна довести офіційними документами, що загальний дохід сім'ї менше суми прожиткового мінімуму. Про які-небудь збільшеннях дитячих мови не йде.

Не дуже сприятлива ситуація складається і з рівнем МРОТ. На офіційному рівні було опубліковано, що протягом декількох років рівень МРОТ буде планомірно піднято до суми прожиткового мінімуму. Що ми бачимо на сьогоднішній день? МРОТ в 1 числа в січні був збільшений до значення в 3723 грн. Очікується, що мінімальная зарплата в Україні в квітні 2018 року залишиться на колишньому, раніше позначеному рівні. Чергове збільшення МРОТ призначено на 2019 р, а потім на - 2020 р Саме До 2020 р МРОТ повинен бути прирівняний до суми прожиткового мінімуму.

Що означає мінімальна зарплата? Дане значення є основоположним при нарахуванні багатьох соціальних виплат, наприклад, лікарняних листів, а також допомоги по пологах, вагітності, і догляду за дитиною до півтора річного віку. Більш того, від суми мінімальної зарплати «відштовхуються» роботодавці при нарахуванні заробітних плат своїм працівникам. Жоден роботодавець не має права виплачувати працівникам зарплату, яка по підсумковій сумі менше МРОТ. Але важливо уточнити, що «на руки» все ж працівник може отримувати і меншу МРОТ суму, так як після обчислення податків та інших відрахувань, підсумкове значення виходить набагато менше 3273 грн.

Робочий клас сподівається, що збільшення МРОТ вплине і на зміну тарифів заробітних плат. Але індексація зарплати за квітень 2018 напряму залежатиме від роботодавця і його «бажань». Якщо в планах керівництва підприємства немає пункту, що говорить про збільшення зарплати, то цього і не станеться. Єдине, що необхідно дотримуватися роботодавцям, це те, що підсумкове значення заробітних виплат працівникам не повинно бути менше офіційно встановленого та збільшеного в січні значення МРОТ.

Прожитковий мінімум


Що ж стосується інших важливих соціально-економічних виразів, то прожитковий мінімум в Україні в квітні 2018 року залишиться незмінним. Прожитковий мінімум представлений у вигляді сумарного грошового значення, яке людина повинна витрачати на необхідний спектр товарів (продукти, оплата ком. Послуг, плата за д / сад, школу і т. п.). Сума прожиткового мінімуму збільшується раз в рік, як правило, даними терміном призначається перший місяць року.

Сума прожиткового мінімуму для певних категорій населення може бути різною, в даному варіанті є такі розмежування:

діти у віці до 6-ти років;
діти у віковій категорії від 6-ти і до 18 включно років;
доросле населення працездатного віку;
люди, що втратили з різних причин, працездатність.


Для кожної категорії осіб визначена індивідуальна сума прожиткового мінімуму, але загальним показником на квітень є значення, рівне 1700 грн.
Який буде квітень 2018 року в Україні

Підводячи підсумок, необхідно визначити, що на квітень в планах уряду України не позначено особливих змін. Єдине, що може змінитися, це ціни на товари першої необхідності і продукти.
загрузка...
Який буде квітень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають