• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Погода в Україні на квітень 2018 року

Квітень - це чудовий весняний місяць. У цей момент природа починає активне цвітіння, зелень розпускається, а повітря в атмосфері набуває неповторний аромат. Багато планують на квітень відпустки, поїздки і подорожі, тому всім корисно буде дізнатися, що підготувала погода в Україні на квітень 2018?

Прогнози майбутньої погоди створюються фахівцями-синоптиками. Вони за допомогою аналізування та порівняння видають попередні підсумки майбутніх погодних режимів. Визначити, яка буде в квітні 2018 року погода в Україні, впевнено зможуть і загальновідомі народні прикмети, складені нашими предками.

Погода в Україні на квітень 2018 року


Прикмети майбутньої погоди в квітні

Популярні в давні часи народні прикмети в сучасності поступово стають неактуальними. А даремно. Саме за допомогою народних мудростей можна визначити, які очікуються опади у певний день, чи стане рання весна і чи буде врожайним майбутній посівний сезон. Які ж прикмети передбачають погоду в весняному квітні?

Як тільки на галявинах починають розпускатися жовті квіточки-первоцвіти, це сповіщає про те, що суворі морози залишили природу, а владу «забирає» тепла і радісна весна.
Велика кількість соку у беріз віщує багато опадів по весні.
З того моменту, як клени починають виділяти сік, припиняється морозна погода в природі. З цього моменту можна сміливо чекати теплих весняних днів.
Квітневі заморозки віщує ясна і зоряна ніч.
Коли на небосхилі з'являються яскраво-сині хмари, то це є передвісником сильних опадів (дощів) .Погода в Україні на квітень 2018 року


Дуже часто в квітні ранок буває похмурим, але це не означає, що весь день теж буде похмуро і вогко. Цілком ймовірно, що похмурий ранок поступово зміниться на сонячний і радісний день. У народі кажуть, що квітневий місяць є дуже мінливим і непостійним, протягом декількох годин погода може кілька разів помінятися з теплої на прохолодну і навпаки.

Мінливість погодних умов впливає на багато аспектів життя людей. Наприклад, календар рибалки на майбутній квітень 2018 року в Україні вказує, що сподіватися на погодні прогнози не потрібно, а краще всього планувати майбутню «рибне полювання» за місячним календарем. Важливо пам'ятати і те, що негода і мінливість природних умов негативно позначається на загальному самопочутті. Щоб не постраждати від активності вірусних та простудних явищ, рекомендовано одягатися по погоді і стежити за реальними прогнозами від синоптиків.

Погода в квітні - прогнози синоптиків

Професіонали-майстри з прогнозування погодних умов запевняють, що погода в квітні 2018 стане дуже непередбачуваною. Початкові квітневі дні стануть сонячними і теплими, але після 10-го числа ситуація в природі різко зміниться. У цей момент синоптиками прогнозуються заморозки.

Важливо визначити і те, що погодні умови в різних регіонах держави відрізняються. Наприклад, в південній території України весняне тепло буде спостерігатися набагато раніше, ніж, наприклад, в Північних регіонах. Отже, яким стане прогноз погоди на квітень 2018 року в Україні?

Перша декада весняного місяця порадує українців. У цей момент продовжиться активність яскравого сонячного світла, яке поквапить процес танення снігових заметів. Але особливо сподіватися на появу тепла в цей момент не варто, так як середні температурні режими даного часу будуть коливатися в межах від +10 до +14 градусів. Трохи тепліше очікується погода в південних частинах держави, а на Півночі, навпаки, температурні режими на початку місяця не досягнуть рівня в +10 градусів. Опади в цей період місяці малоймовірні, сніг вже втрачає свою активність, а дощі поки не поспішають відвідувати природу.
Після 10-ого квітневого числа українцям необхідно буде підготуватися до непостійності погоди. Зараз імовірність появи ранкових заморозків підвищується, цілком ймовірно, що вранці погода буде досягати рівня в -5 градусів. У денний час доби температурні режими «нагріються» і досягнуть значення в +15 градусів. Така мінлива погода триватиме до середини місяця, а потім мінусові температурні значення зникнуть. З середини квітня в природі з'являється ймовірність появи дощів. В цей же момент активізуються і сильні північні вітри.
Завершальний етап місяця - сама дивовижна і приємна пора. Після 22 числа позначаються сприятливі дні в місячному календарі на квітень 2018 року в Україні. Природа з зазначеного моменту буде тільки радувати українців. Середні температурні режими даного часу досягнуть значення в 17 градусів. Навіть в Північних частинах держави стануть спостерігатися яскраві ознаки впевненої весни, там температура всієї повітряної середи очікується стати рівною +12 градусів.

Завершення квітня - це прекрасний і комфортний момент весни, саме зараз ймовірність появи опадів зменшується, а температурні режими стають постійно-позитивними.
загрузка...
Погода в Україні на квітень 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають