• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Індекс інфляції за квітень 2018 року в Україні

Економічна ситуація в Україні продовжує залишатися в напруженому стані. Незважаючи на заяви керівництва країни про покращення життя громадян, населення все «бачить» абсолютно протилежним чином. Українці цікавляться, яким очікується стати індекс інфляції за квітень 2018 року в Україні? Що нового станеться в економіці країни з настанням весняного сезону року?

Індекс інфляції за квітень 2018 року в Україні


Інфляція в квітні в Україні

Експерти дають двозначні прогнози відносного економічного майбутнього країни. Велика частина фахівців впевнені в позитивних змінах, але існує і протилежна думка, яка затверджує про появу негативних для держави змін. Фахівцями складено таблицю індексу інфляції за квітень 2018 року в Україні, яка чітко показує на всі попередні економічні зміни.

Що відбувається зараз в країні? Підбито підсумки, які вказують на зростання інфляції в минулі місяці. Наприклад, в січні інфляційне зростання склало 1, 5%, в цей же період спостерігалося підвищення цін на товари і життєво необхідні продукти. Надалі, інфляція також росла, але вже не з такою надзвичайною активністю. Очікується, що інфляція за квітень 2018 року в Україні складе поріг 2-2, 5%. Чому так багато? Вся справа в тому, що в зазначений момент в країні закінчуються запаси сільськогосподарського продовольства, тому виробники відповідних товарів різко збільшують їх собівартість.
Індекс інфляції за квітень 2018 року в Україні

Уряд на початку поточного року сповістив населення про те, що інфляційне зростання за весь рік складе значення не більше 8-10%. Звичайно, в реальності все виявиться зовсім по-іншому. Спостерігаючи за тим, що за кілька місяців ціни на товари і продукти вже підвищилися, можна впевнено сказати, що реальна інфляція буде набагато вище означених значень.

Експерти вказують, що населенню України не варто впадати у відчай. Якщо порівнювати інфляційне зростання минулих років з прогнозом зростання економічної величини на майбутній час, то вони стають більш-менш позитивними. Самим «страшним» роком для держави став 2010 року, в цей момент реальна інфляція становила навіть 35-40%. Надалі важливе економічне значення поступово знижувався, досягнувши в 2017 р порога в 18%. Зараз же індекс інфляції в квітні 2018 року в Україні не перевищить 3%, так як уряд держави не зацікавлений в погіршенні економічної обстановки в країні.
загрузка...
Індекс інфляції за квітень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають