• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Надбавки до пенсій в 2018 році в Україні

Майже у всіх країн є пенсійна система, покликана допомогти людям похилого віку. Україна - це не виняток. Насправді, люди похилого віку ставляться до незахищеної категорії населення, а під час економічної кризи пенсійні виплати - це головне і в деяких випадках єдине джерело доходу. Саме тому пенсіонерам постійно хочеться дізнатися, скільки додадуть пенсіонерам в 2018 в Україні і які зміни взагалі грядуть. Пенсійна реформа вже почалася, а значить, що можна побачити перші плоди.

Надбавки до пенсій в 2018 році в Україні


Якого розміру пенсій варто очікувати людям похилого віку

Для початку треба зазначити, що величина пенсій в 2018 році як і раніше залишається секретом. Суть в тому, що держава все ще не може вибратися з глибокої економічної кризи і віддає величезні гроші з бюджету на військову конфронтацію на сході. Це означає, що в будь-який час всі обіцяні зміни соціальних стандартів можуть бути припинені і пенсіонерам доведеться жити з тим, що є. Проте, треба згадати про обнадійливу тенденцію до зростання, яка добре видна навіть з показників за 2016-2017 роки. Необхідно відзначити, що пенсіонери зовсім недавно отримали невелику надбавку. Якщо врахувати той факт, що в державі продукти харчування і різного роду послуги ростуть в ціні майже кожен день, нинішні цифри дійсно малі. Ось чому люди похилого віку так хочуть, щоб пенсійна реформа запрацювала так, як повинна, і тільки тоді все буде добре.

Не дивлячись на всю складність ситуації, є пара коментарів про те, які надбавки до пенсій в Україні в 2018 році. Влада неодноразово заявляли, що люди повинні отримати підвищення соціальних стандартів не менше ніж на 10%. Однак ЗМІ говорять, що цифри можуть зрости навіть втричі, але краще з обережністю ставитися до таких новин, так як в сьогоднішніх реаліях такі дії створять дуже великий тиск на весь державний бюджет. У будь-якому випадку на даний момент люди похилого віку в Україні не живуть, а виживають, і тому уряд буде намагатися змінити такий стан речей і очікують обов'язкового зростання хоча б на 150-200 гривень.

Надбавки до пенсій в 2018 році в Україні


Яким чином вираховується сума пенсійної виплати?


Варто звернути увагу на те, що крім підвищення пенсій є й інші важливі зміни. Незабаром повністю повинен почати працювати новий алгоритм для визначення розміру цих платежів. Тепер величина соціальної виплати для людей похилого віку буде коригуватися в залежності від трьох чільних факторів, а точніше від:

розміру середньої зарплати в країні;
згідно страхового стажу;
співвідношення зарплати людини до величини середньої заробітної плати.


Також не можна забувати, що розмір допомоги повинен мати розмір, який буде складати не менше 35% від розміру середньої зарплати. Все це закріплено в чинному українському законодавстві. А тоді, коли допомога становить приблизно 20%, то вважається, що це порушення соціальних прав особин похилого віку. Треба згадати, що пару років тому величина пенсій в перекладі на відсотки була набагато більше, ніж на даний момент. Тому уряду необхідно всіма силами прагнути повернутися до колишніх показників.

Чи всі отримають дійсно гарне збільшення пенсій

Не секрет, що далеко не кожен пенсіонер отримає велике підвищення. Таким чином, лише тільки ті люди, які припинили свою працю і вийшли на пенсію в 2011 році і раніше, можуть очікувати дійсно гарної надбавки. Швидше за все, їх пенсії стануть більше як мінімум на 600 гривень. Правда, все одно досить важко точно сказати які будуть надбавки в 2018 році в Україні, так як це все може в якийсь один момент змінитися. Але представники уряду кажуть, що мінімальні пенсії, розмір яких більше 2000 гривень цілком можливі.

Зміна показника пенсійного віку

Також не можна обділити увагою підвищення планки пенсійного віку для всіх трудящих українців. Ось тільки українська влада намагаються не озвучувати цю проблему, тому що побоюються скверної реакції з боку народу. МФВ вже встигли встановити свої умови для чергового траншу і тепер вимагають від України таких нововведень. Було встановлено, що страховий стаж буде 35 років для чоловічого населення і 30 років для жіночого.

У підсумку припинити трудову діяльність і вийти на пенсію мають право ті люди, які мають офіційний трудовий стаж як мінімум 30 років. Раніше було достатньо і 25 років, а тому складно не помітити, що вже були зроблені перші зміни. Незалежні фахівці говорять, що до 2030 року варто чекати зміни даної планки аж до 40 років.

Якщо людина не відпрацювала встановлену кількість років, то вона може вирішити проблему, що склалася двома шляхами. Перший варіант - це знову влаштуватися на роботу і виконати встановлену державою норму. Інший варіант - це просто купити роки, яких не вистачає. Поки що було вирішено, що один рік буде прирівнюватися приблизно до 17 тисяч гривень. Але якщо і такий варіант не підходить, то людям залишається лише проживати на соціальні допомоги.

Скасування особливих виплат


Важливо згадати про те, що пенсійна реформа має на увазі повне припинення існування спеціальних пенсійних виплат. Саме тому вислуга років не дасть вам можливість скинути з себе трудовий тягар. Ось тільки ці нововведення не чіпають військовослужбовців. У них все буде по-старому. Може трапитися так, що через деякий час з'явиться ще ряд соціальних виплат, які теж не будуть порушені нововведеннями, але треба лише чекати заяви влади з цього приводу.

Таким чином, можна відзначити, що дуже важко на зараз сказати, які надбавки будуть до пенсій в 2018 році в Україні. Але на даний момент можна точно сказати, що надбавки будуть введені. Краще просто уважно стежити за всіма останніми новинами і чекати якихось заяв від представників уряду.
загрузка...
Надбавки до пенсій в 2018 році в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають