• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогноз погоди на квітень 2018 року в Україні

Квітень вважається найдивовижнішим і прекрасним весняним місяцем. Саме в цей момент в природі починається активне цвітіння, зима вже повноправно залишає межі природи, а влада над навколишнім світів «бере» зелена і радісна весна. У той же момент, квітнева погода відрізняється нестабільністю і мінливістю, так як сонячні дні моментально можуть змінюватися на дощові і вогкі. Синоптиками вже зараз визначено, яка буде погода в Україні в квітні 2018 року. Але важливо розуміти, що такі прогнози не можуть бути точними, все висловлювання синоптиків - це лише припущення.

Прогноз погоди на квітень 2018 року в Україні


Прикмети про погоду

В самі давні часи до прикмет про погоду наші пращури ставилися з особливою серйозністю. Мудрості з народу збиралися протягом багатьох століть, вони ретельно переносилися з покоління в наступне покоління, і дійшли до сьогоднішньої сучасності. В даний час населення висловлює більшу довіру прогнозами синоптиків, але важливо знати, що і народні мудрості можуть точно вказати на те, якою буде в квітні 2018 року погода в Україні.

У квітні вже повністю сходять сніги і землі. Якщо сніготанення почалося активно на початку місяця, то ближче до середини цього періоду можна чекати заморозків. Коли танення снігових заметів починається з середини квітня, то цей процес закінчиться моментально.
Якщо в весняному місяці часто йдуть сильні дощі, то в літній сезон можна очікувати великого врожаю грибів.
Коли на нічному небосхилі багато зірок і дуже ясно, то на ранок в природі активізуються заморозки.
Квітень в народі визнаний «обманщиком», так як впевнено сказати про погоду навіть на один день неможливо. Народні мудреці стверджували, що протягом одного квітневого дня можна спостерігати за 7-ма різними режимами погоди - це може проявлятися і в опадах, і в посиленні вітру, і в зміні температурних режимів.
Коли починається цвітіння черемхи, то цей момент є завершальним етапом заморозків і холодів. Після того, як дерево покриється ароматними квітами, настає справжнє літо і, відповідно, довго очікувана спека.


Погода в квітні 2018 настільки приємна і чарівна, що в цей місяць просто не можна лінуватися. Люди в цей сезон року починають активно готуватися до посівного сезону, а також зустрічає величезна кількість святкових православних урочистостей. Позначені фахівцями і сприятливі дні в місячному календарі на квітень 2018 року в Україні. Друга половина квітневого місяця перебуває під управлінням планомірно зростаючого місяця. Період ідеальним чином підходить для втілення в реальність давно запланованих справ. Зараз можна міняти роботу, коригувати свій спосіб життя і відправлятися в подорожі.

Прогнози синоптиків

Фахівці в галузі гідрометеорології склали попередні прогнози про те, яким може стати в плані погодних умов весняний квітень. Синоптики не радять українцям завчасно відкладати в шафу теплий верхній одяг, так як погода в такий період весни буде різко-мінливою.

Прогноз погоди на квітень 2018 року в Україні


Початкові дати весняного місяця будуть мало приємними для жителів України. У цей період буде дощова погода, а опади будуть покривати землю практично протягом усього дня. Надмірне випадання опадів у вигляді дощів посприяє прискоренню процесу танення снігу, але для населення держави опади можуть стати причиною розвитку простудних епідемій. Що стосується температурних режимів, то до 10 го числа на стовпчиках вуличних термометрів побачити значення в більше +8 градусів буде малоймовірним. Вся перша декада квітня протримається в помірно-холодному температурному режимі. У нічний час доби підвищується ймовірність заморозків.
Після 15-го числа висловлений фахівцями більш сприятливий прогноз погоди на квітень 2018 року в Україні. З зазначеного числа на термометрах можна буде спостерігати підвищення температурних значень, зокрема, якщо в другій декаді середня температура повітряного середовища сягатиме до + 15-ти градусів, то вже до закінчення місяця українці можуть насолоджуватися режимами, рівними в + 18- + 20 градусів . З середини місяця ймовірність частого випадання опадів знижується, дощі ще будуть відвідувати природу, але вони вже стануть короткочасними і рідкісними.
Необхідно уточнити, що територія держави досить велика, тому і погода в різних регіонах буде значно відрізнятися від вище зазначеної. Наприклад, в південній частині України потепління буде спостерігатися вже після 8-го числа, в цей період на градусниках на вулиці температурний режим досягнеть +12 градусів. У північній частині держави такими температурними режимами можна буде насолоджуватися лише після 20-го квітня.Населенню України важливо пам'ятати, що квітень - це непостійний місяць, тому занадто сильно довіряти природі не варто і завчасно переодягатися в весняні наряди не рекомендується.
загрузка...
Прогноз погоди на квітень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають