• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вибори президента України 2018 дата проведення

До виборів президента в Україні залишилося не так багато. З недавніх пір можна спостерігати головних претендентів на цю посаду, які найбільше жадають роздобути крісло глави держави. Не секрет, що боротьба між тими, хто балотується, буде не жартівлива. Зараз важко сказати, хто буде фаворитом, але у народу є і свої любимчики. Коли вибори президента в Україні 2018, дата їх проведення, а також охочі дістати почесну посаду вже зараз цікавлять український народ.

Що стосується самих претендентів, то зовсім недавно була проведена прес-конференція, де нинішнього президента запитали про вибори і його бажання балотуватися. Петро Порошенко лише вправно ухилився від питання, але, ні для кого не секрет, що він дійсно хоче зробити це. Як нині помічають багато експертів, не бачив народ ще того президента, який не хотів просидіти в почесному кріслі ще кілька років.

Вибори президента України 2018 дата проведення


Чергові вибори Президента України, відбуться 31 березня 2019 року


На даний момент фахівці не хочуть робити якісь конкретні прогнози, так як за час, що залишився все може по крупному зміниться. Це час зараз є таким собі підготовчим періодом, який дозволить кандидатам виростити себе і приготуватися до напруженої боротьби. Деякі вважають, що кілька кандидатів уже почали свою передвиборчу кампанію, але, чесно кажучи, робити це ще зовсім рано.

Лихом для балотуються кандидатів є те, що на даний момент велика частина українського народу не довіряє нікому з політиків. Вважається, що вибори президента України 2018 через це будуть вельми неоднозначними. Згідно зі статистикою, жоден з бажаючих боротися за крісло президента не має навіть 20% підтримки народу країни. А багато ще навіть не визначилися. Це звичайно нормально, так як до виборів ще є час, але найчастіше у людей завжди є свій фаворит. Залишається лише чекати подій, які розставлять все на свої місця і закріплять рейтинги лідерів.

Головна інтрига криється не тільки в тому, які будуть у нинішнього президента шанси на перемогу, і чи буде його підтримувати народ, а ще й в тому, хто буде боротися проти нього. Ніхто не говорить, що наближені до президента не захочуть зайняти пост президента України. Можливо, у багатьох є такі амбіції. Історія виборів не тільки в Україні, а й в інших країнах показує, що найчастіше на боротьбу за пост йдуть чинні прем'єри і спікери парламенту.

Говорячи про подібне, варто сказати і про відносно недавній заяві прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Він заявив, що не збирається балотуватися на пост президента. Він вважає, що краще використовувати вже наявні у нього можливості для зміни ситуації в країні.

Президентські вибори в Україні 2018 рясніють кількістю бажаючих спробувати себе. Незважаючи на безліч кандидатів, можна з легкістю виділити кілька основних. Наприклад, одним з них є нинішній президент. Як кажуть експерти, він все-таки має шанси на успіх. Однак вони цілком залежать від того, чи закінчить Порошенко все, що він почав за терміни свого правління, народ хоче бачити результати реформ.

Вибори президента України 2018 дата проведення


Іншим відомим кандидатом є Юлія Тимошенко. На даний момент вона є одним з найбільш рейтингових політиків держави. Саме тому вона є мало не головним фаворитом. Країна зараз, як вважають фахівці, сповнена негативним настрєм. Народ, грубо кажучи, розчарований у владі держави. А Тимошенко, як відомо, здорово вміє грати на таких налаштованях.

Ну і, звичайно ж, Олег Ляшко. Сам Олег вважає, що перемога йому не світить, але боротися за неї він не перестане. Незважаючи на те, що багато українців вважають його вельми несерйозним кандидатом, він все ж має свою солідну підтримку.

Експерти вважають, що якщо все ж станеться так, що Порошенко відмовиться від спроби обратися знову, то Луценко, Гройсман та Парубій все ж можуть зважитися на спробу заволодіти кріслом.

Вибори президента України 2018 дата проведення


Спостерігачі вірно відзначають, що на минулих виборах Порошенко став головним фаворитом зовсім раптово. Сталося це, на їхню думку, після того як рейтинги опозиціонерів значно впали. Порошенко, можна сказати, цим спритно скористався. З цього всього випливає те, що на прийдешніх виборах на хвилі розчарування серед народу може з'явитися новий і досить популярний кандидат. Швидше за все, це буде людина, яка не має негативного минулого, повного скандалів та інтриг.

І хоч навіть зараз складно щось сказати з приводу того, хто буде найбільшим противником в жорстокій боротьбі для Порошенка, так як часу до початку цієї ж боротьби досить багато, не можна сказати, що про це ніхто не замислюється. Незважаючи на нестабільне геополітичне становище, різні конфліктні ситуації і сутички, які жодним чином не дозволяють конкретно говорити про майбутні вибори і прогнози щодо них, можна однозначно сказати, що всіх кандидатів крісло вже давним-давно манить. Вибори президента в Україні в 2018 році, безсумнівно, будуть цікавим видовищем.
загрузка...
Вибори президента України 2018 дата проведення
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають