• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Мінімальна зарплата в 2018 році з 1 квітня в Україні

Економіка багатьох країн залишає бажати кращого. Незважаючи на те, що щорічно затверджується підвищення важливих соціальних величин, домогтися значного поліпшення життєвої забезпеченості громадян виходить не завжди. Працююче населення сильно хвилює проблема підвищення мінімальної оплати праці, особливо цікаво те, яка мінімальна зарплата з 1 квітня 2018 року в Україні буде позначена громадянам?

Відомо, що МРОТ - це встановлена ​​державою фіксована грошова сума, нижче якої роботодавець не має права виплачувати заробітну плату своїм працівникам. Як би не прагнула держава нормалізувати матеріальну забезпеченість свого населення, підсумкове значення МРОТ мізерно мало.

Мінімальна зарплата в 2018 році з 1 квітня в Україні


Мінімальна оплата праці з 1 квітня

У бюджеті України передбачено підвищення рівня МРОТ. Зміна соціально-важливої ​​суми визначено на 1 січня поточного року, відповідно, мінімалка з 1 квітня 2018 у Україні для простих громадян стане зміненою. Уряд кілька років планує довести рівень МРОТ до підсумкового значення прожиткового мінімуму, але поки що це здійснити нереально, так як економічна сфера держави не розвинена.

З 1 січня поточного року рівень МРОТ став рівним 3723 грн., Якщо переводити на трудогодини, то 1 година робочого часу у працівників не повинна дорівнювати менше 22, 41 грн.

Рівень мінімальної оплати праці - це фіксована ставка, нижче якої працівник не може отримувати заробітну плату. Багато роботодавців при процесі нарахування зарплат своїм працівникам спираються саме на ставку МРОТ. Крім цього, соціальна грошова величина бере участь при нарахуванні соціальних допомог, а також оплати лікарняних листів.

В уряді України вже давно було передбачено планомірне підвищення ставки МРОТ. Перші активні зміни були зроблені в 2016 р, головне завдання фінансових інновацій полягає в поліпшення добробуту громадян. Крім іншого, зміна суми мінімального розміру оплати праці допоможе боротися з «сірими» зарплатами, тобто зарплатами в конвертах. Важливо відзначити і той фактор, що рівень МРОТ безпосередньо впливає на суму пенсійних нарахувань, чим вище МРОТ, чим більше в грошовому еквіваленті нараховується пенсія людям похилого віку.

Що заплановано урядом України на майбутнє?

Заплановані зміни на поточний рік вступили в свою законну силу з 1 січня. Більше змін на цей період у часі в уряду України не зафіксовано. Зараз мінімальна зарплата в 2018 році з 1 квітня в Україні буде дорівнює 3723 грн., Але в майбутньому планується довести соціальну грошову ставку до рівня підсумкової суми прожиткового мінімуму.

Мінімальна зарплата в 2018 році з 1 квітня в Україні


До обговорення і подальшому утвердженню у Верховній Раді готуються документи, що підтверджують необхідність доведення рівня МРОТ до суми прожиткового мінімуму. Зробити це можна буде поступово, тому уряд передбачив подібні зміни «розтягнути» на 3-4 роки. Відповідно, якщо все задумане буде втілено в реальність, то зміни фіксованих сум буде відповідати наступним результатам:

2018 р. - МРОТ дорівнює 3723 грн .;
2019 р. - 4173 грн .;
2020 р. - 4425 грн.


Нижче встановленого державою мінімального еквівалента роботодавці не мають права виплачувати заробітні плати своїм працівникам. Якщо рівень МРОТ поступово буде збільшуватися, то це планомірно призведе до того, що керівники організацій та підприємств змушені будуть підвищувати середні заробітні плати працівникам.

Головний розрахунок уряду - це підвищення життєвої забезпеченості громадян, якого цілком можна буде добитися, якщо керівництво країни буде виконувати свої обіцянки.
загрузка...
Мінімальна зарплата в 2018 році з 1 квітня в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають