• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Коли прийдуть дитячі гроші за квітень 2018 року в Україні

Нестабільна ситуація в усій Україні дуже негативно відбивається на багатьох аспектах життя громадян. Зокрема, в державі знижується відсоток народжуваності. Більшість молодих батьків перед тим, як народити дитину, ретельно продумують і планують дану ситуацію. Важливим аспектом в цьому питанні «грає» і підтримка держави, адже згідно із законами та положеннями, молоді сім'ї з дітьми повинні бути фінансово забезпечені в належному рівні. Але трапляється і так, що грошові допомоги затримуються. Наприклад, багатьох батьків цікавить, коли прийдуть дитячі гроші за квітень 2018 року в Україні, і якою буде визначена сума допомоги на відповідний період?

Коли прийдуть дитячі гроші за квітень 2018 року в Україні


Допомога на дітей в 2018 році


На сьогоднішній день багато соціальних допомог «прив'язані» до прожиткового мінімуму. Уряд України визначив на майбутній рік великі плани. Зокрема, затверджено закон про планомірне підвищення рівня прожиткового мінімуму. Збільшувати грошові виплати соціального значення планується поступово, тобто поетапно.

Перше збільшення даної виплати призначено на 1 січня поточного року. З цього моменту значення прожиткового мінімуму буде рівним 1700 грн.
Другий етап має на увазі під собою збільшення важливої ​​соціальної величини до рівня в 1777 грн. Дане збільшення затверджено урядом держави з 1 липня.
Завершальний етап збільшення суми прожиткового мінімуму призначений на 1 грудня, в цей момент підсумкове грошове вираження відповідної величини досягне 1853 грн.


Так як прожитковий мінімум збільшується, то можна очікувати і планомірного підвищення сум дитячої допомоги. Очікується, що дитячі виплати за квітень 2018 року в Україні, що залежать від рівня прожиткового мінімуму, будуть затверджені в такий спосіб:

Для діточок, до включно 6-ти річного віку затверджені наступні фіксовані суми дитячої допомоги - з 01.01. поточного року - +1492 грн., з 01.07. - 1559 грн., З 01.12. - 1626 грн.
Дітям, у віковій категорії від 6-ти і до 18-ти включно років, допомоги будуть виплачуватися в наступному грошовому вираженні: з 01.01. - 1860 грн., З 01.07. - 1944 грн., З 01.12. - 2027 грн.

Коли прийдуть дитячі гроші за квітень 2018 року в Україні


Для того, щоб мати повне право на щомісячне отримання дитячої допомоги, потрібно зібрати необхідний пакет важливих документів. Слід зазначити, що розраховувати на фінансову підтримку від держави можуть лише ті сім'ї, сукупний дохід яких не перевищує підсумкової суми прожиткового мінімуму.

Яка документація потрібна для оформлення допомоги, щоб своєчасно отримати дитячі виплати в квітні 2018 року в Україні?

Паспорт заявника. У відділі соц. забезпечення можуть зажадати і копії головних сторінок паспорта.
Заяву, написану власноручно заявником, із зазначенням дати, підпису та розшифрування підпису. Бланк заяви повинні надати службовці відділу соц. захисту.
Банківські реквізити заявника, куди в подальшому будуть переводитися грошові суми дитячої допомоги.
Довідки про заробітну плату всіх працездатних членів сім'ї.


Коли прийдуть дитячі гроші за квітень 2018 року в Україні


Батьки-одинаки також мають право на дитячі гроші до 18 років в квітні 2018 року. Претендувати одинока людина на фінансову підтримку від держави може лише в разі, якщо її дохід не перевищує затвердженого рівня прожиткового мінімуму на відповідний період у часі. Які суми дитячої допомоги визначені для одиноких батьків?

з 01.01. - +1492 грн. - дана сума визначена для дітей у віковій категорії до включно 6-ти років;
1860 грн. - сума призначається дітям, які перебувають у віковій категорії від 6 і до включно 18 років;
Тисяча сімсот шістьдесят дві грн. - фінансова підтримка від держави призначається одиноким батькам, чиї діти навчаються за очною системою, фінансові виплати перераховуються на особистий банківський рахунок батьків до досягнення дитиною віку 23 років або до закінчення навчального процесу.


Слід зазначити, що деякі категорії населення України не можуть розраховувати на отримання підтримки від держави:

діти, чиї свідоцтва про народження були оформлені урядом ЛНР, а також ДНР, причина - нелегітимність дитини;
діти, які народилися після 2015 року на території Криму, причина - приналежність дитини до громадянства іншої держави;
матері-одиначки, діти яких навчаються на заочному відділенні, офіційно працевлаштовані або перебувають в офіційному шлюбі.


Коли прийдуть дитячі гроші за квітень 2018 року в Україні


Якщо батьки потрапляють під категорію малозабезпечених, то їм щомісяця на особистий рахунок перераховується дитяча допомога. Виплата фінансової підтримки від держави проводиться до включно 10-го числа кожного місяця. Дуже популярне питання, чому не прийшли дитячі гроші за квітень 2018? Основна причина затримки виплати дитячої допомоги - перебої в роботі банківських систем. При виникненні непорозумінь заявнику необхідно звертатися до фахівців органів соц. захисту.
загрузка...
Коли прийдуть дитячі гроші за квітень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають