• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Курс долара на квітень 2018 року в Україні. Прогноз

У бюджеті України на 2018 рік закладено, що долар буде коштувати 29, 3 гривні. Експерти вважають, подібне твердження надмірно оптимістичним, так як спрогнозувати справжню ситуацію на валютному ринку на цілий рік практично неможливо. Зараз населення країни більше цікавить проблема, яким стане курс долара на квітень 2018 року в Україні? Чи можна чекати стабільності від національної валюти і як позначиться коливання американської грошової одиниці на зростанні інфляції?

Курс долара на квітень 2018 року в Україні. Прогноз


Прогноз курсу долара в квітні в Україні

На сьогоднішній день говорити про стабільність гривні не доводиться, в державі «процвітає» інфляція, що негативно позначається на економічній сфері. За кілька останніх місяців різко підвищилася собівартість багатьох товарів і продуктів. Незважаючи на подорожчання товарів першої необхідності, заробітні плати та соціальні виплати не поспішають зростати. На майбутній час уряд не обіцяє позитивних змін, навпаки, офіційно було заявлено, що всі стандартні соціальні виплати будуть на весь поточний 2018 рік заморожені.

Експерти висловлюють двоякий прогноз курсу долара на квітень 2018 року в Україні. Більшість статистиків «дивиться» на реальні показники економіки держави і прогнозують, що долар почне збільшуватися на валютному ринку. Все це призведе до знецінення гривні. Інша група експертів має протилежну думку, фахівці запевняють, що коливання гривні закінчилися і ближче до середини року вона стане стабільною по відношенню до ціни американської валюти. Але як насправді складеться ситуація, невідомо точно нікому.

Саме по собі поняття «прогноз» позначає попередньо висловленні результати. Довіряти беззастережно таким висловлюванням не можна. Крім цього, прогноз курсу долара в Україні в квітні 2018 року безпосередньо залежить від певних чинників. Що ж впливає на стабільність або мінливість гривні?
Курс долара на квітень 2018 року в Україні. Прогноз

Кредитування України іноземними державами. Основним помічником незалежної країни є Америка. Уряд США допомагає Україні і фінансово, і морально. Але останнім часом керівні американські верхи заявляють про необхідність зростання вартості долара. Спільно з цим вони наполягають на зниженні порогу соціальних виплат.
Внутрішня ситуація в США. До цього підпункту необхідно віднести і політичну, і економічну сферу. Поки в Америці дані сфери знаходяться в спокійному стані, долар не буде "скакати" на фондових біржах. Але прогноз долара в Україні в квітні 2018 року різко зміниться в сторону активного зростання в тому варіанті, якщо в Америці трапиться економічний колапс чи інша політична катастрофа.
Зростання інфляції в Україні. Уряд офіційно заявляє, що зростання інфляції знаходиться в нормальному стані, тобто вона не переходить допустимі межі. Якщо інфляція буде перебувати в стабільному стані, гривня на валютному ринку буде впевнено триматися на своїх позиціях. В процесі зростання інфляції буде спостерігатися підвищення вартості долара.

Вище вказані найголовніші чинники, які безпосередньо впливають на ситуацію на валютному ринку. Що стосується експертної думки, на питання, що буде з доларом в квітні 2018 року в Україні, відповісти не зможе ніхто. Проте, підведені підсумки і висловлені приблизні результати. Якщо внутрішня економіка не буде схильна до впливу негативних провокуючих чинників, то долар на валютному ринку не буде коштувати вище 30 гривень. У тому випадку, якщо на економіку країни вплинуть негативні явища, то американська валюта може досягти ціни і в 42 гривні.
загрузка...
Курс долара на квітень 2018 року в Україні. Прогноз
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають