• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Яким буде ВВП. Прогноз ВВП України на 2018 рік

Як відомо, в Україні вже давно відбувається військовий конфлікт. Це, звичайно ж, має певний вплив на всі сфери життя українців. Однак, напевно, один з найбільш сильних ударів отримала саме українська економіка. Вона була майже на грані краху. Незважаючи на те, що справи потихеньку починають налагоджуватися, до чого український уряд докладає всі свої сили, зрушення в цьому плані все одно незначні. Є багато різних аспектів економіки, але на даний момент дуже багато інтересу в українців і не тільки викликає питання про те, яким же буде ВВП. Прогноз ВВП України 2018 вже давно був складений багатьма популярними виданнями, відомими організаціями та навіть самим українським урядом.

Яким буде ВВП. Прогноз ВВП України на 2018 рік


Це питання є дуже важливим, оскільки в України весь час були проблеми з ВВП і його кількістю на душу населення. А в світлі падіння економіки ситуація значно погіршилася. Звичайно, у кожного джерела свій унікальний прогноз і всі вони відрізняються. Таким чином, наприклад, хтось обіцяє неймовірне зростання цього дуже важливого показника, а хтось каже, що все буде не так добре. Однак те, як воно буде насправді, побачимо тільки з часом.

Прогноз від Гройсмана

Для початку варто проаналізувати далеко не прогноз ВВП України на 2018 рік у доларах. В першу чергу увагу необхідно приділити прогнозом від прем'єр-міністра, який виявився аж надто хорошим. Він запевняє, що ті показники, які на дані момент закладені в бюджеті держави - це далеко не межа нинішніх можливостей. На даний момент державний бюджет передбачає, що зростання ВВП станеться на 3%. Однак Гройсман вважає, що варто очікувати 7%. Про це він, до речі, недавно відкрито заявив.

Він також говорив, що зараз усі державні діяння спрямовані виключно на забезпечення стабільності в області економіки. Таким чином, Гройсман вважає, що завдяки правильно прийнятим українським урядом рішенням можна буде не тільки налагодити ситуацію і приступити до активного розвитку української економіки, а й домогтися в майбутньому величезних успіхів і вивести державу на новий рівень.

До того ж, він зазначив, що дуже важливим кроком є ​​нові заходи, які будуть спрямовані на залучення іноземних інвесторів для поліпшення українського виробництва. Це своєрідна спроба нарешті переозброїти виробництво, зробити його краще. Такі дії негайно відобразяться на самій економіці. Український уряд буде надавати інвесторам різні знижки, зменшення податків або ж розстрочку. І, нарешті, прем'єр-міністр вважає, що поліпшити економіку і збільшити ВВП допоможе приватизація нестратегічних об'єктів, організацій і підприємств національного рівня.

Прогноз від S & P

Дуже відоме рейтингове агентство міжнародного рівня Standard & Poor's в кращу сторону змінило свій недавній прогноз на 2018 рік. Зараз вони встановили, що зростання ВВП, згідно з їх думкою, складе всього 2,9%. При цьому раніше вони говорили про 2,8%. Насправді складно сказати, наскільки це реальний буде цей прогноз. Якщо поглянути на графік ВВП України 2017-2018, то можна помітити, що не припиняється тенденція до зростання даного показника. Тому, можливо, варто очікувати і великих змін.

Коментарі від агентства, які обґрунтовують його слова, кажуть про актуальні українські проблеми, які завдають чимало неприємностей. Перш за все, це торгова блокада Донбасу, яку можна було спостерігати в момент посилення напруженості між двома сторонами конфлікту. В той момент припинився експорт вугілля і металу, що мало неабиякий резонанс. Однак зараз, як вважає агентство, Україна зуміла впоратися з усіма неприємностями. Це можна спостерігати хоча б завдяки тому, що зараз звичайні обсяги експорту були відновлені. Цьому допомогло та сама угода між ЄС і Україною, яка була укладена в 2016 році.

Standard & Poor's відзначили і те, що були проведені деякі дослідження. Вони показали, що на даний момент йде активне відновлення споживчих можливостей українців, що, звичайно ж, відображається на показнику споживання. Це все викликано тим, що йде поліпшення умов на ринку праці і постійне зростання не тільки зарплати, але і різних соціальних стандартів. Це все поступово зробить свій значний вплив на ВВП.

Наостанок було сказано, що якщо подивитися ВВП України за роками таблиця 1990-2017 рр, то в 2018 році очікуються трохи менші показники. Але в наступних роках буде відзначатися велике зростання даного показателя.
Яким буде ВВП. Прогноз ВВП України на 2018 рік

Що думає з цього приводу МВФ

Звичайно, не можна залишати без уваги прогноз МВФ ВВП України 2018. Як і багато інших організацій, фонд вважає, що в Україні вся ситуація неодмінно буде змінюватися на краще. Однак прогноз щодо ВВП виявився не таким вже радісним, як хотілося б і в МВФ йому пророкують досить маленький зріст. Таким чином, представники даної організації вважають, що ВВП в Україні зросте лише на 3,2%, а інфляція на кінець 2018 року становитиме цілих 7%. Звичайно, значне зниження рівня інфляції було б для України справжнім проривом. Однак варто звернути свої сили в першу чергу саме на ВВП, так як з ним, як згадувалося раніше, постійно виникали різні труднощі.

В цілому, МВФ відзначає зміну всіх можливих показників в кращу сторону. Наприклад, те ж безробіття зупиниться приблизно на 9%. Уряду України варто докласти якомога більше зусиль, щоб значно поліпшити ситуацію. Однак варто не забувати про великий державний борг, який теж може зіграти свою роль. Тому поки складно говорити про те, яких варто очікувати змін в українській економіці. Все буде відомо тільки через певний час.

ВВП на душу населення, а також низькі показники і суть проблеми

Деякі відомі рейтингові агентства обіцяють українцям, що ті будуть жити бідніше багатьох представників СНД. Одне з таких агентств - Moody's. ВВП України 2018 на душу населення, згідно з думкою представників даної організації, найменшим на просторах СНД. Якщо брати конкретні цифри, то, швидше за все, показники зупиняться приблизно на дві тисячі доларів на людину. Це дуже мало і зайвий раз доводить, що населення України і надалі залишатиметься бідним. А ось що стосується показника в інших країнах СНД, то там він становитиме як мінімум чотири тисячі доларів ,, а в Росії і зовсім десять тисяч.

Агентство також відзначило, що всього 10 років тому цей показник був в чотири рази вище, ніж зараз. Звичайно, зростання ВВП в Україні буде набагато більше, ніж в країнах СНД. Але якщо брати все це в абсолютних цифрах, то зростання здасться нікчемним. В цьому і полягає вся суть проблеми. В результаті якщо подивитися останні дані, то можна помітити, що абсолютний обсяг не досягає навіть ста мільярдів доларів. При цьому варто згадати, що всього п'ять років тому цей обсяг становив 180 мільярдів доларів. На жаль, цю проблему виправити дуже швидко не вийде. Для цього буде потрібно чимало кількість часу. А тому доведеться запастися терпінням.

Інші прогнози

Органи державної статистики недавно відзначили, що Україна нарешті почала потихеньку виходити з тієї самої рецесії, яка тривала цілих два роки. Це видно з показників зростання ВВП. Деякі аналітики стверджують, що змін вдалося досягти завдяки тому, що ціна на українську сировину, яка знаходиться на зовнішніх ринках, почали змінюватися. Вони почали активно рости. Сюди входять зернові культури, метал, а також залізна руда і не тільки. Однак це далеко не всі причини. Відзначається довгоочікуване пожвавлення ділової активності всередині держави. Насправді даний пункт набагато важливіше, ніж може здатися на перший погляд. Саме такі зміни в першу чергу позначаються на зростанні економіки. Зараз все дуже сильно змінилося в будівельній сфері, а отримати дозвіл на будівництво стало набагато простіше, ніж раніше. Подібні зміни стосуються і сфери бізнесу. Зараз в Україні вести бізнес стало набагато простіше. Незважаючи на те, що це обов'язково призведе економіку на краще, поки не можна точно говорити про те, яким буде ВВП України на 2018 рік у цифрах.

Правда, не всі вважають такі зміни великим успіхом. Таким чином, деякі аналітики все ж зазначають, що цього всього все ще недостатньо для того щоб значно поліпшити якість життя громадян, а також їх добробут. Звичайно, зростання всіх показників неодмінно позначиться на заробітних платах українців. До того ж уже зараз постійно проходять підвищення і регулювання соціальних стандартів. Наприклад, на даний момент в бюджеті на 2018 рік закладено чергове підвищення мінімальної заробітної плати до 3700 гривень. Але зараз уряд розглядає можливість збільшити її ще більше.
Висновок


Ось такі прогнози по ВВП України 2018 на сьогодні
. Можна спокійно стверджувати, що у України є чималий потенціал для розвитку. Показники поступово зростають, економіка відновлюється, а сама країна активно розвивається. Однак цього всього все ще недостатньо щоб забезпечити хороше життя громадянам. Звичайно, поступове збільшення ВВП неодмінно дасть свої результати. В цілому, майже всі аналітики вважають, що зростання складе всього 3%. Однак варто сподіватися на краще, а саме зростання буде видно тільки через певний час.
загрузка...
Яким буде ВВП. Прогноз ВВП України на 2018 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають