• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Нова Нива 4x42018 року

Нова «Нива» 4х4 з'явиться в 2018 році, і перші фото автомобіля, нехай навіть це концепти, вражають. Відразу видно, що автодели з «АвтоВАЗ» не сидять склавши руки, а розвивають своє дітище під сучасні особливості, що пред'являються до оформлення дизайну чого-небудь.


Коли ми говоримо про новій «Ниві», то маємо на увазі Lada 4x4 вона ж ВАЗ-2121 він же всешляховик. Це трьохдверний варіант, тоді як є ще п'ятидверний — ВАЗ 2131.


Нова Нива 4x42018 року


Коротка інформація про моделі Нива, вона ж Lada 4x4


Взагалі, «Нива» вперше з'явилася ще в 1977 році. За свою довгу історію автомобіль як тільки не змінювався, але загальні його риси залишалися незмінними. Ось і в моделі Lada 4x42018 року випуску, а саме так почала називатися «Нива», починаючи з 2004 року, простежуються знайомі деталі екстер'єру, при тому що автомобіль став дуже вже сучасним, на відміну від свого звичного вигляду.


На сьогоднішній день є різні комплектації ВАЗ 2121: і подовжені, і праворульниє, і армійські і багато інших. Звичайно, не всі вони так популярні, як 4х4 але все ж знати про них потрібно, якщо ви — фанат «Автовазу». Ми ще раз підкреслимо, що в цій статті мова піде виключно про трьохдверному вседорожнике Lada 4x4.


Нова Нива 4x42018 року


Екстер'єр «Ниви» 2018 року випуску


Нова «Нива» на фото, люб'язно представлених любителями рендеринга, виглядає приголомшливо. Враховуючи призначення автомобіля і вартість цього «дорожнього звіра», можна одразу закохатись в його новому вигляді. А нового в ньому ось що: бампер, накладки, молдинги, радіатор і світлотехніка. І тепер по порядку про кожному.


Форма бампера для автомобіля Lada 4x42018 була змінена дизайнерами чи не в першу чергу. Тепер він став складовою частиною всієї конструкції і не випирає, на відміну від звичного зовнішнього вигляду «Ниви». Накладки на дверях і порогах, які, за чутками, отримають дещо інший вигляд, ніж на рендерах, вже зараз деякими називаються «хорошим ходом» виробника. Хочеться вірити, що вони (дизайнери «Автовазу») не зупиняться на досягнутому.


Нова Нива 4x42018 року


Що стосується молдингів, то вони оригінальні. Мабуть, краще їх і не опишеш. А ось фальшрадіаторная решітка взагалі нова. Автодели з «АвтоВАЗ» вирішили, що треба повністю перебудувати цю конструктивну деталь. Разом з цим, дизайнери тривалий час працювали і продовжують сидіти над новим оформленням світлотехніки. Кажуть, що в деяких місцях транспортного засобу, де будуть встановлені невід'ємні частини системи освітлення, буде можливість задіяти функцію їх автоматичного включення. Майже напевно це стосується денних ходових вогнів, встановлених в районі підфарників.


Також інсайдери наполягають на інших дзеркалах заднього виду. Вони кажуть, що тепер ті будуть багато в чому допомагати водієві під час руху. Як і склоочисники, система яких була істотно перероблена.


Нова Нива 4x42018 року


Є й інші нововведення, але вони не так важливі, як, наприклад, захисний шар лаку та фарби, нанесений на поверхню авто. Новий склад допоможе йому (автомобілю) захиститися від корозії протягом тривалого періоду часу з початку експлуатації.


Інтер'єр Lada 4x42018


Всередині у нової «Ниви» зразка 2018 року всі ті ж чотири місця. Воно й не дивно, адже трьохдверний всешляховик завжди був таким. Відомо, що сидіння на першому ряду отримають можливість свого підігріву, якщо це буде потрібно.


Перед обличчям водія з'явиться центральна консоль, яку багато в чому допрацювали. Також він і всі пасажири, що знаходяться в салоні, зможуть захиститися від шумів, що виходять з вулиці, завдяки доопрацьованій герметичності.


Нова Нива 4x42018 року


Окремо варто виділити електропривод, встановлений на дзеркалах для кращої видимості, а також кондиціонер, функцією якого є забезпечення створення оптимального мікроклімату в салоні Lada 4x42018.


Мультимедійна система, яка буде йти в комплекті з оновленою версією популярного російського позашляховика, як стверджують інсайдери, виявиться простенької, зате з усім набором необхідних можливостей.


Технічні характеристики


Нова «Нива» 2018 року випуску отримає перероблену гальмівну систему. Виконані зміни дозволили підвищити безпеку на кілька пунктів. Окремо варто відзначити спеціальний гальмівний механізм, що грає в цьому не останню роль.


Звичайно, максимальна потужність ув'язнена в кінських силах, повинна буде стати краще. За чутками, на 10-20 «конячок» стане краще.


Нова Нива 4x42018 року


Початок продажів в Росії і ціна новинки


Ціна на нову «Ниву» зразка 2018 року складе ту ж вартість, що і поточний варіант виконання автомобіля Lada 4x4 а це, до речі, 350-400 тисяч рублів .


Концепт Hexxen, звичайно, хороший, але подивимося, чи збігається він з реальністю. Згідно з інформацією журналістів, які працюють безпосередньо з близькими до компанії джерелами, на сьогоднішній день «виробничий процес» багато в чому збігається з тим, що можна бачити на рендерах.

Нова Нива 4x42018 року

Нова Нива 4x42018 року

Нова Нива 4x42018 року

Нова Нива 4x42018 року
Дивіться відео з новою Лада Нива:
загрузка...
Нова Нива 4x42018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають